صفحه شخصی: jazmin


تیم محبوب در لیگ برتر: استقلال

مشارکت:

شروع: ۲۰ اسفند ۱۳۹۰ (حدود ۷۸ ماه پیش)
لینک‌ها: ۱ (ببینید)
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۱ (ببینید)
نظرات: ۱۴۴ (میانگین موافقان: ۱۶ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۸ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۳ ماه پیش jazmin در مورد «این خبر» گفت: ۶۷ موافق
دوستان گرامی،بنده ساکن کانادا هستم و تفاوت دید مردم اینجا را در مورد تیم ایران میبینم، تیم ما صاحب شخسیت شده و گزارشگرِ تی اس اِن میگفت شکست دادن تیم ایران اصلاً کارِ ساده ای نیست و پرتغال به مشکل خواهد خورد و دیدیم که خورد. این پیشکسوتانی که از تیم ملی و آقای کیروش ایراد میگیرند فراموش کرده اند که نه چندان دور، برای یک مساوی مقابل بحرین ، عمان ، قطر و..... باید از منزل مسلم ابن عقیل تا منزل بلال حبشی سینه و زنجیر میزدیم و مربیان عزیز و فرحیخته شب قبل از مسابقه به جای آنالایز کردن حریف دعای جوشن کبیر میخوندن، حالا مردم فهیم از باخت یک بر صفر مقابل اسپانیای قهرمان جهان و یا مساوی یک یک به لطف داور در مقابل قهرمان اروپا ناراحت هستن، سوال من از پیشکسوتان این است که چه کسی عامل این تحول شده؟ میپرسم که رزومهُ شما چند برگه؟ به چند زبانِ معتبر تسلط دارین؟ کلاس فوتبالِ بین المللی دیدین؟چه افتخاراتی کسب کردین؟ اگر دانش فوتبال دارین چرا مربیه یک تیم محلی هم نیستین؟ خوب شما هم مثلِ تمامه مربیان و یا فوتبالیستهایِ با فرهنگ بروید زندگیتان را بکنید، در اوج کارهاتون از فوتبال روز ایران هم عقب بودین، حالا آپ تو دیت شدین و از دفاع کلاسیک شناور ایراد میگیرید؟ با سپاس از فوتبال فهمهای واقعی و ببخشین که وقتان را گرفتم. ((این گفته یکی از کاربران محترم به قدری جامع هست که با اجازش باز نشر کردم.))
حدود ۳ ماه پیش jazmin در مورد «این خبر» گفت: ۶۲ موافق
از تسنیم نمیشه بیشتر از این توقع داشت...منتها جواب این اراجیف رو نمیشه نداد٬شما که با دقت مصاحبه کیروش رو هم دیدید و هم با دقت شنیده اید٬پس صرفا جهت یاداوری عارضم که جناب پورفسوربه محض اتمام بازی با پرتغال مصاحبه فرمودند طبق معمول بر علیه تیم ملی و فقط ازبازیکنان داخلی تعریف کردند٬حالا چرا اینقدر سریع دست بکار شده رو هم قابل درک هست که ایشون و یاره غارشون امیر مافیا و....چشم دیدن موفقییت تیم رو ندارن و اونایی که خوشیرو به کامه مردم تلخ کردند و میکنند افراد نام برده و غیره میباشند نه کیروش.
حدود ۳ ماه پیش jazmin در مورد «این خبر» گفت: ۴۶ موافق
دوستان گرامی،بنده ساکن کانادا هستم و تفاوت دید مردم اینجا را در مورد تیم ایران میبینم، تیم ما صاحب شخسیت شده و گزارشگرِ تی اس اِن میگفت شکست دادن تیم ایران اصلاً کارِ ساده ای نیست و پرتغال به مشکل خواهد خورد و دیدیم که خورد. این پیشکسوتانی که از تیم ملی و آقای کیروش ایراد میگیرند فراموش کرده اند که نه چندان دور، برای یک مساوی مقابل بحرین ، عمان ، قطر و..... باید از منزل مسلم ابن عقیل تا منزل بلال حبشی سینه و زنجیر میزدیم و مربیان عزیز و فرحیخته شب قبل از مسابقه به جای آنالایز کردن حریف دعای جوشن کبیر میخوندن، حالا مردم فهیم از باخت یک بر صفر مقابل اسپانیای قهرمان جهان و یا مساوی یک یک به لطف داور در مقابل قهرمان اروپا ناراحت هستن، سوال من از پیشکسوتان این است که چه کسی عامل این تحول شده؟ میپرسم که رزومهُ شما چند برگه؟ به چند زبانِ معتبر تسلط دارین؟ کلاس فوتبالِ بین المللی دیدین؟چه افتخاراتی کسب کردین؟ اگر دانش فوتبال دارین چرا مربیه یک تیم محلی هم نیستین؟ خوب شما هم مثلِ تمامه مربیان و یا فوتبالیستهایِ با فرهنگ بروید زندگیتان را بکنید، در اوج کارهاتون از فوتبال روز ایران هم عقب بودین، حالا آپ تو دیت شدین و از دفاع کلاسیک شناور ایراد میگیرید؟ با سپاس از فوتبال فهمهای واقعی و ببخشین که وقتان را گرفتم.