صفحه شخصی: iranianforever


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۴ بهمن ۱۳۹۷ (حدود ۴ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۲۳ (میانگین موافقان: ۲۴ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲۶ روز پیش iranianforever در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۰۱ موافق
امیر خان با تجربه. مربی سابق تیم ملی. مربی با افتخارات زیاد در لیگ برتر. از دقیقه ی یک اعتراض به داوری! به اوت اعتراض میکنه! به خطا وسط زمین اعتراض داره! خودش جو تیم خودش و تمام ورزشگاه رو خراب میکنه و وقت تیم خودش رو میکشه برای هیچی! رید به روند خوب بازی و بدون خشونت لحظه ای که فهمید تیمش ببر نیست و خواهد باخت. بعد میاد بازیکنان تیم ملی رو برای اعتراض به داور مسخره میکنه! شاگردان شما بودند و هستند. از شما توی تیم ملی و لیگ برتر یاد گرفتند که فقط اعتراض کنند که شاید تو هرج و مرج یک امتیاز مفت بگیرند. ایشون نشون داده با وجود هر پیروزی که داشته و جامی که برده همیشه بی سواد و بی کلاس خواهد ماند. مربی زد فوتبال با مربیگری به شیوه ای کثیف. به عنوان طرفردار پرسپولیس اگر ما قهرمان نشیم امیدوارم هر تیم دیگه ای حتی استقلال قهرمان بشه ولی نه سپاهان.
حدود ۲ ماه پیش iranianforever در مورد «این ویدیو» گفت: ۹۹ موافق
بعد ما به داوران تو لیگ برتر ایران فحش میدیم! میایم میگیم به سمت یک تیمی صوت زدند! ورزشگاهامون رو مسخره میکنیم که چرا سیستم وار ندارند! این بازی با این درجه ی اهمیت بالا و در این ورزشگاه با اون همه پول توی اون کشور باید اینجوری قضاوت بشه! حق پرسپولیس شاید برد نباشه ولی باخت به این شیوه واقعا ناحقی هست. هم بازیکنان پرسپولیس هم استقلال خیلی خسته نشون دادند بعد از ۳۰ دقیقه. نمیدونم چه فشار فیزیکی روی این بچه ها هست ولی بازیکنان حریف خیلی سرحال و با نشاط بودند حتی تا دقایق آخر. امروز دلمون گرفت از نتیجه هر دو بازی، دلم به پیروزی استقلال خوش بود تا دقایق آخر که نشد. آرزو موفقیت میکنم برای همه نمایندگان کشورمون.
حدود ۱ ماه پیش iranianforever در مورد «این ویدیو» گفت: ۶۸ موافق
به عنوان یک پرسپولیسی خیلی دلم به برد استقلال گرم بود. تا دقیقه ی آخر دلم می خواست ببره. حیف شد. استقلال میتونست از مهره های سریعش استفاده بهتری بکنه با پاسای تو در. متاسفانه توپ از هر جای زمین میرفت سمت راست که بریزن روی دروازه! لیاقت استقلال و پرسپولیس باخت نبود. این کشور و زمین بی طرف هم واقعا مسخره هست! میامدند آزادی لرزه به تن تک تکشون. بچه ها تک و تنها رفت و برگشت رو جنگیدند. حیف.