صفحه شخصی: goalkuchik


تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۲۰ اسفند ۱۳۹۱ (حدود ۶ سال پیش)
لینک‌ها: ۵ (ببینید)
عکس‌ها: ۱۰ (ببینید)
ویدیوها: ۱ (ببینید)
نظرات: ۱۰۰۸ (میانگین موافقان: ۲۶ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۴۴۳ ۷ ۱۲۲


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲ ماه پیش goalkuchik در مورد «این خبر» گفت: ۱۶۳ موافق
جناب قلعه نویی! دوست عزیز فرافکنی نکن. پرسپولیس کاملا مستحق برد بود و سرتر از تیم میزبان که شما باشین. اما برتری تاکتیکی پرسپولیس به کنار‍‍؛ تیم شما به هم ریخته و عصبی بود و معلوم نیس بازیکن چه کرده که کارت قرمز مستقیم گرفته. اگه بلد بودی به تیمت آرامش تزریق کنی از همون پنالتی بادآورده استفاده میکنی نه اینکه صحبت از مهندسی کنی و پشت توهماتت مخفی شی.
حدود ۳ ماه پیش goalkuchik در مورد «این ویدیو» گفت: ۷۷ موافق
دوستان استقلالی وقتی پرسپولیس میبازه و میاید زیر لینکش خوشحالی میکنید و پروفسور پروفسور درفشانی- باید این احتمال رو هم بدین که تیم خودتون هم ممکنه ببازه. دوستانی که پز ستاره های آسیاییش رو میدن (در دوران ماقبل تاریخ خط) تحویل بگیرن. گرچه نظرم اینه که به ضرر فوتبال ایرانه که پرسپولیس و استقلالش حذف بشن و خدا کنه هر دو صعود کنن.
حدود ۲ ماه پیش goalkuchik در مورد «این ویدیو» گفت: ۷۷ موافق
این دو بازی نشون داد نماینده های ما واقعا شایستگی داشتن برن مرحله بعد دستکم. اشکال نداره. سال بعد. امیدواری برای موفقیت هر دو تیم سرخ و آبی.
حدود ۲ ماه پیش goalkuchik در مورد «این خبر» گفت: ۷۵ موافق
کار کاملا منطقی و درستی کرد.
حدود ۲ ماه پیش goalkuchik در مورد «این ویدیو» گفت: ۴۹ موافق
تبریک به پرسپولیسی ها. انصافا شایسته ترین تیم ایران در حال حاضر پرسپولیسه. زنده باد برانکو. این قهرمانی بیش از هر چیز مدیون برانکو هستیم. شاد باش هم میگم به رفقای قرمزم تو این وبسایت.