صفحه شخصی: goalkuchik


تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۲۰ اسفند ۱۳۹۱ (حدود ۵۳ ماه پیش)
لینک‌ها: ۵ (ببینید)
عکس‌ها: ۱۰ (ببینید)
ویدیوها: ۱ (ببینید)
نظرات: ۸۰۹ (میانگین موافقان: ۲۴ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۴۴۳ ۶ ۱۰۶


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۳ ماه پیش goalkuchik در مورد «این ویدیو» گفت: ۲۱۴ موافق
دوستان میگفتن بضاعت فوتبال ما اینه که شیش تا از تیم اماراتی بخوریم. نخیررر. اون مربی و اون تیم بضاعتش همونه. این پرسپولیسه و افتخار و آبروی فوتبال ایران که به شایستگی به مرحله بعد صعود کرد. دمتون گرم بچه ها
حدود ۲ ماه پیش goalkuchik در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۷۶ موافق
پس این صعود ساده و هموار و غرور آفرین که یه عمری میشندیم در واقع این بود. والا ما عادت نداریم هنوز. همش عادت داریم به حادثه و حماسه و اینا. اما با حضور کیروش کم کم داریم عادت می کنیم به برنامه ریزی و هماهنگی و پیروزی های بی دلهره. دمت گرم کیروش که هستی. دم تیم ملی هم گرم که با این متوسط سنی تا سال ها قراره از بازیشون لذت ببریم.
حدود ۳ ماه پیش goalkuchik در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۳۱ موافق
نمیخاد جنابعالی چیزی یادآوری کنی. تیمت شیش تا خورده و تا انتها تحقیر شده دیگه سرتون رو بندازین پایین یه مدت چیزی نگید. لیگ هم که سوراخ شدین. با این مربی که در ادامه هم به جایی نمیرسین. واقعا خدا رو شکر در این برهه سهمناک استقلالی نیستم لووول
حدود ۳ ماه پیش goalkuchik در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۰۷ موافق
ساده بگم که پرسپولیس یه سر و گردن از فوتبال ایران بالاتره. این از عملکردش در برابر قهرمان قطر و در باشگاه های آسیا و اون هم از قهرمانی بلامنازعش در لیگ برتر.
حدود ۳ ماه پیش goalkuchik در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۰۱ موافق
و این بازی شیش تا در برابر العین تاریخی شد. تا ابد ننگش در تاریخ باشگاهتون باقی میمونه. بدترین نتیجه تیم خودتون (بعد از شیش تایی شدن در برابر سرورتون البته). یک پتک به تمام معنا. مطمین باش با وجود منصوریان از زیر بار این خفت بیرون نخواهید اومد. همین الان کاوه رضایی ساز جدایی کوک کرده (که البته به نظرم اگه بره نامردیه اما خوب کو مردونگی). تنها راه نجات آوردن یه مربی خوب و کاربلد خارجیه. دوستانه میگم از توهم بیان بیرون. هیچکس آخرش از این شکل باخت استقلال خوشحال نمیشه. اما اون مربی سزاوار این شسکت شرم آور بود.