شنبه، ۳ تیر ۱۳۹۶ (24 Jun 2017)، ساعت ۱۴:۴۷ (به وقت ایران)

صفحه شخصی: esesasia

تیم محبوب در لیگ برتر: استقلال

مشارکت:

شروع: ۱۵ بهمن ۱۳۹۲ (حدود ۴۱ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۷۳ (میانگین موافقان: ۲۰ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲۰ روز پیش esesasia در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۰۸ موافق
چه گلی زد سردار ! چه پاسهایی میدادن بچه ها. دمشون گرم ! روسیه روسیه ما داریم میاییم ! روسیه روسیه نور بالا ، نور پایین ماداریم میاییم. اگرم نیاییم ،یارم میاییه دلدارم میاییه !
حدود ۲ ماه پیش esesasia در مورد «این خبر» گفت: ۷۱ موافق
هیچ جای دنیا به کسی فحش نمیدن. مثلا چند وقت پیش رفتم بازی بیت اشور رو که در تیم تورنتو بازی میکنه رو ببینم. تماشاچی ها همه هم مودب و نایس بودن. تصور اینکه کسی از بین جماعت بلند شه و دادبزنه : خوار و ماد،،،، فلالنی رو فلان !!!! هم غیر قابل باوره ! مردم فکر میکنند که یارو قاطی کرده و از اطرافش فرار میکنند. یعنی چی اخه ! ما ایرانی ها چی داریم که به ان بنازیم. فرهنگ ؟ کوش کجاست ؟ ابرو در جوامع ورزشی و غیر ورزشی و سیاسی و مذهبی و ؟ کوش پس !؟ گشتم نبود نگرد نیست ! ما بهگذشته پوچ مان مینازیم ما ابروی کورش هم بردیم. ما هیچی نیستیم. هیچی.
حدود ۳ ماه پیش esesasia در مورد «این خبر» گفت: ۶۶ موافق
تحلیل خوبیه. سید جلال هم دیگه پیر شده. منتظری هم فکر نکنم به جام جهانی برسه و یکی دیگه جاش بیاد. برانکو مربی خوبیه و نتیجه گراست اما کوته بینه به نظرم کادر فنی خوبی نداره فصل بعد پرسپولیس دچاره مشکل میشه .. استقلال تیمش رو برای فصل بعد بسته و شاید دو سه تا بازیکن جوان دیگه از تیم ملی جوانان بگیره. روزبه چشمی هم بر میگرده. شاید رحمتی رو بزاره کنار که واقعا حقشه چون نصف بازی ها رو غایب بوده
حدود ۳ ماه پیش esesasia در مورد «این خبر» گفت: ۵۱ موافق
از این که تیم کشورم جزو سی تیم برتر دنیاست خیلی خوشحالم. امیدوارم که این بار در جام جهانی در گروه خوبی قرار بگیریم. با تیم های بزرگ بازی کنیم و مثل جامجهانی قبلی خاطره انگیز بشه برامون. میدونید چرا جام جهانی خیلی با ارزشه شاید یکی از دلایلش این باشه که هر کدوم از تیم ها با تمام قوا در مقابل هم قرار میگیرند. تیم های ضعیف با تیم های قوی مقابله میکنند و شور و شعف برامون به ارمغان میارن. دوستم اهل کشور غنا ست. تیم خوبی هم دارند اما میگفت ارزو داره که تیمش بره جام جهانی. یک کارگر ساده که دست مزدش کمه اما برای تیم کشورش پول جمع میکنه تا شاید یه روزی بتونند مربی مثل کی روش استخدام کنند و برن جام جهانی. حال ما هی گیر میدیم به این یارو و شلوارش رو در اوردیم که تو ادم بی سوادی هستی. واقعا چرا بعضی از ما ها کوته بین و خرفت تشریف داریم. کی روش هر شخصیت داشته باشه یا به قول بعضیا شارلاتان باشه ! کارش رو بلده. مثل اینکه شما بازو هات قوی باشه اما با وزنه های کوچیک کار کنید. خوب کسی نمیگه چقدر و چند کیلو وزنه میزنی ! اما همه از شکل بازوهات تعریف میکنند. لب کلام اینکه چی کار با این یارو دارید. بزارید کارش رو بکنه و با نتیجه کارش حال کنید.
حدود ۲ ماه پیش esesasia در مورد «این ویدیو» گفت: ۴۷ موافق
مربی که بایکوت شده و متاسفانه هنوز برنامه نود وقت هشتاد میلیون ادم رو صرف اراجیف این ادم گستاخ و حسود میکنه. واقعا متاسفم ، کاری با رنگ ها ندارم ، دوستان پرسپولیسی هم دلشون از این ادم خونه. صدتا مایلی کهن فدای یه تاره موی علی پروین و خردبین ! امید وارم که در مراسم ختم ایشون مردم با احترام ازش یاد کنند مثل پورحیدری و امثال ان خدا بیامرز ! مردن حقه و همه ما رفتنی هستیم ولی این یارو پاک یادش رفته که چند سالشه و چقد خوب میشد اگر کمتر حرف میزد و بیشتر در خدمت ورزش و جوانان کشورش کوشا بود. دریغ و دریغ و دریغ