دوشنبه، ۷ فروردین ۱۳۹۶ (27 Mar 2017)، ساعت ۱۷:۰۷ (به وقت ایران)

صفحه شخصی: esesasia

تیم محبوب در لیگ برتر: استقلال

مشارکت:

شروع: ۱۵ بهمن ۱۳۹۲ (حدود ۳۸ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۳۴ (میانگین موافقان: ۲۱ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۹ روز پیش esesasia در مورد «این خبر» گفت: ۶۰ موافق
نمیدونم چرا بعضی ها فکر میکنند که کیروش مشکل داره. نظم وانظباط کاری از جمله ملزمات کار تیمیه که متاسفانه ما ایرانی ها ازش بویی نبردیم. باورمون نمیشه که یکی به خاطره یه مشکل کوچک انظباطی جریمه بشه. همش در بند فلسفه ماست مالی کردن و بزدن در رویی بودیم ، مشکل ماییم و از ماست کر بر ماست. فرق ما و کیروش اینه که ما ایمه اطهار داریم و تا حالا کار مون رو انها درست کردن !!!! اما کیروش علم و انظباط کاری داره و تا حالا این دو فاکتور کمکش کردن. پیدا کنید سن پرتقال فروش را !
حدود ۱۱ روز پیش esesasia در مورد «این خبر» گفت: ۵۶ موافق
درود به غیرت این جوون. ازت راضیم امید جان. امید وارم که در جام جهانی روسیه فرصت بازی کردن داشته باشی.
حدود ۳ روز پیش esesasia در مورد «این خبر» گفت: ۵۲ موافق
خدمت انهایی که از گل زدن های کم تیم ملی گلایه میکنند عرض کنم که توپ هایی که مهاجمان تیم در هیجد قدم خراب کردن تقصیر کی روش نیست. خط حمله بازی تدارکاتی میخواد تا با هم هماهنگتر باشند. یه گل زدیدیم با فقط سه روز تمرین اما اگر بازی تدارکاتی داشته باشیم میتونیم هماهنگ تر بشیم. گل های بیشتر بزنیم و کلی حال کنیم حالا همین یه گل هم ارزش داره. من مطمین هستم که راحت به جام جهانی میریم چون کی روش راهش رو بلده. اروم و بی سر و صدا. حتی بدون بازی تدارکاتی و بدون مربی ایرانی و هزینه های گزاف.
حدود ۹ روز پیش esesasia در مورد «این خبر» گفت: ۴۱ موافق
یکی گذاشت در تیمت و یه پاس گل مامان دوز فرستاد بیخ گوش سید بلال و قربانی تمامش کرد. اره همین کندلی !
حدود ۳ روز پیش esesasia در مورد «این خبر» گفت: ۴۱ موافق
چکاوک جان. این یارو کی روش کارش رو بلده. کسی که مربی بازیکن های بزرگ دنیا بوده. از اریک کاتونا تا زیدان همه قبولش دارن. حالا یه سوال میپرسم تو از سلطان فوتبال اریک کانتونا و زیدان و بهکام و رونالدو و فیگو و گیگز و الگس فرگسن و ... بیشتر بارته ؟ پس چرا مربی نمیشی تا ما به مربی ایرانی چکاوک خان افتخار کنیم. هیچیزی غیر ممکن نیست. برادر عزیز برو و شروع کن شاید یه روزی کار و بارت گرفت. کاله خودت رو قاضی کن. واقعا کی روش یه ادم بی سواده ؟ پس اگر این طوریه تمام بزگان فوتبالی که فتوی ایشان رو میدن هم بی سواد هستن. چیزی بارشون نیست