صفحه شخصی: dimehrishe


تیم محبوب در لیگ برتر: ذوب‌آهن

مشارکت:

شروع: ۲۴ دی ۱۳۹۲ (حدود ۵۲ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۱ (ببینید)
ویدیوها: ۰
نظرات: ۱۳۱۴ (میانگین موافقان: ۱۷ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۵۴۵

رأی دریافتی:

۵۸ ۰ ۲


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۳ ماه پیش dimehrishe در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۴۵ موافق
درد و بلات بخوره تو سر شهردار بابلسر که اونطور راجع به تو حرف زد.
حدود ۲۰ روز پیش dimehrishe در مورد «این ویدیو» گفت: ۹۹ موافق
برانکو بازیکن به تیم ملی نداد که بره سه تا سه تا بخوره. بیخود و بی‌فایده اردوی تیم ملی رو به هم ریختند که برن و با آبروریزی ببازن و بیان. حالا اگر بازیکن‌های تیم ملی نبودند این باخت تقصیر کیروش بود. زودتر حذف شه تا تیم ملی به بازیکن‌هاش برسه.
حدود ۲ ماه پیش dimehrishe در مورد «این ویدیو» گفت: ۸۷ موافق
استقلال امروز خیلی بد بازی کرد. هیچ چیزی برای تعریف نداشت. پاس‌های اشتباه. نیمه اول وریا همه‌ی توپ‌هاشو خراب کرد. خسرو اومد به جاش از اون هم بدتر بود. گلمون هم تقصیر خسرو بود. شاید حسینی بهترین بازیکن بود. اگر او نبود باور کنید سه تا خورده بودیم. از همه اینها بدتر، خیابانی بود که با این زبان تهوع‌آورش واقعا حال آدم رو بد می‌کنه. واقعا مملکت گل و بلبل، گزارشگرش هم خیابانی می‌شه دیگه. همه چیمون به همه چیمون میاد.
حدود ۳ ماه پیش dimehrishe در مورد «این ویدیو» گفت: ۸۲ موافق
در مملکت ایران، فرهنگ و اخلاق رسما تباه شده. یعنی دیگه وجود ندارد. یه مشت زامبی تو مملکت کار رو دست گرفتن و دارن همه رو مثل خودشون زامبی می‌کنند. واقعا مایه تاسف و خجالت و شرمساری ملی‌است این وضعیت مملکت.
حدود ۷ روز پیش dimehrishe در مورد «این ویدیو» گفت: ۷۰ موافق
مگر با این کارها کمی روحیه‌ی از دست رفته کیروش برگرده. جدا اگر کار دست آدم‌های عاقلی مثل شهرداد روحانی بود توی مملکت، کلا این‌همه بحران نداشتیم. عدم مدیرت خوب باعث شده که همه چیز توی مملکت در لبه‌ای از بی‌نظمی سیر کنه. با اینهمه حاشیه‌ها و بی‌نظمی کلا آرامش فکری‌ای نمی‌مونه برای کسی. کیروش هم آدمه دیگه. تمام بازیکن‌های ملی‌مون هم این حس رو حتما دارند. امیدوارم که روحیه‌ی کیروش و تیم ملی و تک‌تک بازیکن‌ها و بعد هم خودمون بازسازی بشه.