جمعه، ۵ خرداد ۱۳۹۶ (26 May 2017)، ساعت ۴:۲۶ (به وقت ایران)

صفحه شخصی: dimehrishe

تیم محبوب در لیگ برتر: ذوب‌آهن

مشارکت:

شروع: ۲۴ دی ۱۳۹۲ (حدود ۴۰ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۱ (ببینید)
ویدیوها: ۰
نظرات: ۱۱۳۶ (میانگین موافقان: ۱۶ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۵۴۵

رأی دریافتی:

۵۷ ۰ ۲


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۳ ماه پیش dimehrishe در مورد «این خبر» گفت: ۱۲۴ موافق
جناب برانکو هیچ‌وقت عرضه‌ و جراتش رو نداشته که از این‌کارها کنه. تو تیم ملی هم که بود علی دایی برای خودش خدایی می‌کرد و تعویض تعیین می‌کرد. کریمی که آوازه سرکشی و حاشیه‌اش گوش فلک رو کر کرده بود. برانکو یه تیم بی‌نظم و غیر یکپارچه درست کرده که حالا دیگه آش برای خودش هم دیگه خیلی شور شده. اومده کمی ادای کیروش رو دربیاره. حالا اگر ببازه هم می‌خواد بندازه گردن کیروش. ببینید فرق مربی کلاس اول جهانی با مربی درجه سه از کجاست تا کجا.
حدود ۲ ماه پیش dimehrishe در مورد «این خبر» گفت: ۱۱۴ موافق
بدبخت دلش خونه. روز پیروزیش هم که حقانیتش به همه ثابت شد بعد از دو پیروزی ارزشمند باید خون دل بخوره از دست این فوتبالی‌های داخلی و نون به نرخ روز خور. از دست مربیان همیشه منتقدی که فقط دنبال منافع شخصی‌شون هستند.
حدود ۱ ماه پیش dimehrishe در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۰ موافق
پیام کریمی بداخلاقانه و بی‌ادبانه و باادبیات بدی بود. ایشون اصولا تعادل رفتاری نداره. هیچ وقت هم نداشته. امیدوارم که هیچ وقت پست و مقام و موقعیت فوتبالی یا غیر فوتبالی نگیره. واقعا به درد هیچ کاری نمی‌خوره.
حدود ۲ ماه پیش dimehrishe در مورد «این خبر» گفت: ۹۹ موافق
دوباره کیروش یه موفقیتی به تیم ما تقدیم کرد و ل-اش ‌خورها ریختند که برای خودشون سهمی بگیرند. به نظرم این همه داستان نیست. اینها دوباره شروع کردن انگولک کردن کیروش که اخلاق و اعصابش رو مگسی کنند. اینا اینقدر پست هستند. تیم پرسپولیس هیچ کمکی که نکرد که هیچ با مانع‌تراشی ها و حاشیه‌سازی‌ها جز خراب‌کاری برای تیم ملی کاری نکرده. امیدوارم که هوادارهای پرسپولیس جلوی این آدم‌ها بایستند و کام شیرین ما رو دوباره تلخ نکنند.
حدود ۲ ماه پیش dimehrishe در مورد «این خبر» گفت: ۶۵ موافق
برانکو هیچ درکی از تیم مقابل نداشت. اصولا مقایسه برانکو و کیروش یک اشتباه اساسیست.