صفحه شخصی: dimehrishe


تیم محبوب در لیگ برتر: تراکتورسازی

مشارکت:

شروع: ۲۴ دی ۱۳۹۲ (حدود ۵ سال پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۱ (ببینید)
ویدیوها: ۰
نظرات: ۱۳۸۹ (میانگین موافقان: ۱۷ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۵۴۵

رأی دریافتی:

۵۹ ۰ ۲


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱ ماه پیش dimehrishe در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۲۸ موافق
بازی بسیار خوب و روون بازی کردیم. پاسکاری عالی. وسط زمین بدون چون و چرا مال ما بود. اشکان مثل شیر وسط رو جمع کرد با یک بازی‌گردانی عالی. این بازی هم مشت محکمی بود بر دهان یاوه‌گویانی مثل مهدوی‌کیا که می‌گفت استراتژی تیم ایران اوت دستی است. دیدی جناب موشک خان. حالا یاد بگیر. خیلی چیزها باید یاد بگیری.
حدود ۱ ماه پیش dimehrishe در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۱۳ موافق
اون کسانی که به واسطه منافع تیمی و رنگیشون هنوز سوار قطار تیم ملی نشدن وقت زیادی براشون نمونده. این تیم با کیفیت خیلی حرف برای گفتن داره و اون کسانی که این حقیقت رو نفی می‌کنند در واقع خودشون رو نفی می‌کنند.
حدود ۲۴ روز پیش dimehrishe در مورد «این ویدیو» گفت: ۷۴ موافق
حتی اگر جلوی ژاپن ببازیم و حذف بشیم (که نمیشیم و میریم فینال) باز هم من این تیم رو شایسته همه جور تحسینی می‌دونم. بازهم به نظرم کیروش بهترین مربی تاریخ تیم ملیمون بوده. این تیم تحسین برانگیزه. با همه‌ی محدودیت‌ها و مدیریت‌های ضعیف و کمی امکانات و تحریم‌ها به اینجا رسیده. شرف داشته باشید و به تیم ملیتون افتخار کنید. شرف داشته باشید و از خیانت به تیم ملی‌تون دست بردارید.
حدود ۲۴ روز پیش dimehrishe در مورد «این ویدیو» گفت: ۷۱ موافق
تیم مثل آب خوردن داره روون و زیبا و مطمئن بازی می‌کنه. کجایید ای موتورگازی‌ها؟ اسم ببریم از آقای مهدوی‌کیا که گفت استراتژیمون اوت دستیه، اسم ببریم از فرشاد پیوس، از حاج‌رضایی، از جناب ذولفقارنسب، از هزارتای دیگه که پشت این تیم وانیستادند. اونایی که تیم ملی رو تخریب کردند. این تیم قطعا بهترین تیم تاریخ ماست.
حدود ۱ ماه پیش dimehrishe در مورد «این ویدیو» گفت: ۶۷ موافق
جوات خیابونی برو تو صندوق گریه کن از درد این برد شیرین.