صفحه شخصی: bozorgmehr


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ (حدود ۱ سال پیش)
لینک‌ها: ۱ (ببینید)
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۵۷۳ (میانگین موافقان: ۱۶ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۵ روز پیش bozorgmehr در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۵۰ موافق
لعنت بر وزیر پرسپولیسی که اینبار نفوذ خود را در بازیهای آسیایی به منصه ظهور گذاشت. اولین بار فساد او در صحنه گل ترابی مشهود بود که با کشیدن دست دروازه بان قطر ، مانع از واکنش او شد و گل اول به ثمر رسید. در صحنه گل دوم هم برای اینکه مثلا بی طرفی خود را به اثبات برساند در قالب بازیکن قطری یک جفت پا برای علیپور گرفت تا داور را متقاعد به گرفتن پنالتی برای پرسپولیس کند. اما علیپور با زرنگی و در حالی که داور هنوز از این صحنه گنگ بود ، از جای خود بلند شد و گل دوم پرسپولیس رو زد. لعنت به این فساد وزیر پرسپولیسی که با ناجوانمردی شب خداحافظی ژاوی رو خراب کرد.
حدود ۶ روز پیش bozorgmehr در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۵ موافق
خداییش اگه می موند , به خودش توهین کرده بود. همین هم که تا آخر فصل حرفی نزد و حرمت نگه داشت, خیلی بود.
حدود ۲ ماه پیش bozorgmehr در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۰۱ موافق
بالاخره سردار نمونه اسلام که قبلا مدیر بسیج صدا و سیما بود , کار خودش رو کرد تا میخ اسلام رو محکم در شغل جدیدش فرو کند. صورت کریه المنظر این سردار اسلام شباهت بسیاری به سیرت اش دارد. تا زمانی که امثال فروغی تصمیمات کلان را می گیرند . زلزه , سیل, چپاول .... همچنان تداوم خواهند داشت . نسل امثال فروغی بریده باد.
حدود ۲ ماه پیش bozorgmehr در مورد «این ویدیو» گفت: ۸۸ موافق
۱) زنده باد پرسپولیس که عشق است. ۲) دلیل نفرت از برانکو رو الان بیشتر می فهمم ۳) هت تریک قهرمانی مبارک ۴) با سوت هایی که اشکان خورشیدی زد , مشخص شد تیم حکومتی کیه ۴) خسته نباشید به همه بازیکن های پرسپولیس ۵) اونایی که اینجا بار گران شدند , ضرر نکردند. ۶) وزیر پرسپولیسی نمیخایم , نمیخایم ۶ نکته ای که خواستم به عنوان سمبل باشگاه حکومتی بهشون یادآور بشم.
حدود ۱ ماه پیش bozorgmehr در مورد «این ویدیو» گفت: ۶۱ موافق
یه حسی دیروز زیر ویدیو پرسپولیس به abiabiabi4 می گفت استقلال قهرمان میشه و پرسپولیس عددی نیست. یکی هم هی همه جا کامنت گذاشته بود پرسپولیس داره می لرزه. یحیی خان زد زیر دنبه هاتون که هنوز هم داره می لرزه. تو اون حست abiabiabi . خخخخخ!