صفحه شخصی: behnam4


تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۱۳ مرداد ۱۳۹۱ (حدود ۶۷ ماه پیش)
لینک‌ها: ۱ (ببینید)
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۱ (ببینید)
نظرات: ۷۳ (میانگین موافقان: ۷ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۱۸۲ ۰ ۲


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲۵ روز پیش behnam4 در مورد «این خبر» گفت: ۹۵ موافق
ما تا کی باید اخبار نادقیق و ناصحیح و با تیترهای دروغین از این دست اینجا ببینیم؟ این کجا در مورد نظر سرمربی بود؟ ای کاش نیمی از نظارتی که برای کامنت ها میشه (شاید تا به حال دو به سه تا از کامنت های من که توشون حتی یک بار لفظ زشت به کار نرفته منتشر شده باشه و بقیه شون رفته لای باقالی ها ) برای پست اخبار هم بشه.
حدود ۲۰ روز پیش behnam4 در مورد «این خبر» گفت: ۷۴ موافق
کریمی خودش رو خراب کرد. البته این شیوه معمولا مال کسانیه که میدونن از راه انسانی و سالم به جایی نمیرسن و با پاچه گرفتن خودشون رو مطرح میکنن تا از ذهن ها پاک نشن و به. باله دان تاریخ انداخته نشن. کریمی اگر شخصی با حداقل های فهم اجتماعی بود باید از تنفر مردم از حمید درخشان و شخص مایلی کهن درس میگرفت. اینطور دریدگی ها و پاچه گیری ها معمولا بکلش بدی برای خود طرف خواهند داشت. یک موی مهدوی کیا و حتی مجیدی که دنبال کار خودشون افتادن نمیشن امثال درخشان و کریمی.
حدود ۴ روز پیش behnam4 در مورد «این خبر» گفت: ۵۳ موافق
به اندازه ی یه متخصص جراح مغز اطفال اینجا (تازه به دلار ) حقوق میگیره، دو کلمه حرف درست زدن بلد نیست که هیچ، دانش فوتبالش هم خلاصه میشه به چهارتا دریبل که زمون جوونیش میزد. خدایا شکرت! سالی چهارصدهزاردلار برای چی به این میدن آخه؟ به خدا اشک آدم درمیاد. به اندازه سالی 400 هزار دلار درآمدزایی داره این باشگاه آخه اصلا؟ به خدا ما هم اگه وقتی که برای درس و مقاله و تز گذاشتیم به جاش میرفتیم دنبال توپ میدویدیم وضعمون بهتر از این آقای همیشه طلبکار میشد. اعصابم خیلی ریخت به هم این ارقام رو که دیدم. تازه این یه باشگاه رده سومه و ایشون یه مربی بیسواد.
حدود ۲۴ روز پیش behnam4 در مورد «این خبر» گفت: ۴۷ موافق
در اینکه کیروش مربی با دانشیه شکی نیست و این رو فقط بر اساس آمار نتایجش میشه فهمید و نیازی نیست اینشتین باشه کسی تا درک کنه. وقتی هم صحبت از آمار میشه کل نتایج رو در نظر میگیرن، نیان یه عده دوباره بازی عراق رو پیش بکشن. توی داده های آماری چیزی وجود داره به اسم آوتلایر که به اتفاقاتی گفته میشه که با روند کلی داده ها همخوانی نداره. از طرف دیگه هم برخی رفتارهای هیجان زده ی کیروش مطمئنا جای نقد داره ولی اون ها رفتارهای شخصی ان که ربطی به دانشش نداره. همه ی اینها باعث نباید بشه که یه عده که سرخورده ی بیسوادی خودشون استن بیان و هرچی از دهنشون درمیاد بدون مدرک و فقط از سر عقده و سرخوردگی حاصل از شکست های فاجعه بار نثار سرمربی تیم ملی کنن. برای من کیروش نه کوروش کبیره نه چیزی که دشمنانش میگن. فقط یه مربی با دانش و کارکشته است. براش هم در زندگی تخصصی خودش هم مخصوصا تا زمانی که با تیم ملی ایرانه آرزوی موفقیت میکنم. این دعوت هم کم چیزی نیست و حتی ذوق زدگی هم داره. باشد که این عبارت فقط از روی دشمنی اینجا در تیتر به کار برده شده. نهایتا هرموقع این طور اخبار مغرضانه رو میخونم بدون استثناء اولین فکری که به ذهنم میرسه اینه که چرا تا به حال یکی از این اساتید (شما بخونین مربیان فعال ایرانی) که کلی هم لقب با خودشون یدک میکشن مثل ژنرال و سلطان و پروفسور و مهندس و چی و چی، چرا فقط یکیشون در استخدام یک تیم خارجی نیست؟ حتی یک تیم درپیت دسته دومی آسیای جنوب شرقی!