شنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۶ (27 May 2017)، ساعت ۲۳:۵۲ (به وقت ایران)

صفحه شخصی: amirfarhad

تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۲۳ دی ۱۳۹۰ (حدود ۶۴ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۱ (ببینید)
ویدیوها: ۴ (ببینید)
نظرات: ۱۶۵۸ (میانگین موافقان: ۱۱ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۲۶۰ ۴ ۳۴


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲ ماه پیش amirfarhad در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۵۴ موافق
شادباش به تمامی دوستان هوادار استقلال و ایرانیان. باشد تا در زیر آسمان همیشه آبی در افقهای آبیتر از خزر تا خلیج همیشه پارس٬ تمام ایران همیشه غریو شادی و پیروزی باشد.
حدود ۲ ماه پیش amirfarhad در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۳۸ موافق
چقدر خوبیم ما٬ براستی دیگه آسیاییها٬ بویژه تازیها در تراز ما نیستند و نباید زمانی که با ما بازی دارند در اندیشه برد باشند. بیان که بیشتر از یکی دوتا نخورند. شادباش به همه ایرانیان و ایراندوستان.
حدود ۳ ماه پیش amirfarhad در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۳۶ موافق
کاری با نتیجه بازی ندارم و کری هم نمیخونم چون به اندیشه من پرسپولیس هم فردا با نداشتن ۶ بازیکن برجسته و ممتازش دستاورد خوبی از بازی با نفت نخواهد داشت ولی در شگفتم تیمی که دربی رو برده و ۳تا گل در بازیهای آسیا به تیم سعودی زده یک چهارم ورزشگاه بزور تماشاچی داره ولی تیم نخست پایتخت حتا ۴ روز پس از باخت دربی ۷۰۰۰۰ تماشاچی داره.
حدود ۱ ماه پیش amirfarhad در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۰۲ موافق
بیسازمانترین و ناسامانترین فوتبالی بود که در تمام زندیگیم دیدم. پس از سالها امروز گفتم یک بازی از لیگ ایران بجز بازی پرسپولیس ببینم که هیچی نداشت. استقلال که اصلا هیچ سازمان و برنامه ای در بازیش دیده نمیشد٬ بازیکنهای تراکتور هم تنها برای خوش اومدن و گرم کردن سکوها انگار داشتند گل کوچیک بازی میکردند و هنوز نمیدونند بازی و استراتژی فوتبال با بازی گل کوچیک فرق میکنه و مربیشون هم که سواد آموزش این رو نداره و نمیدونه چگونه باید از بازیکناش و مهارتشون بازی بگیره در کسب پیروزی. همینجور کریم بختکی هرکی یک تققی میزد به توپ. اون حاتمی که چهار بازیکن رو دریبل میکرد و سپس برمیگشت عقب و تو همون مسیری که ازش اومده بود پاس رو به عقب میداد اونم اشتباه. گودرزی و ابراهیمی و ایرانپوریان و بقیه هم تنها سرشون رو مینداختن پایین یا علی برو که رفتیم٬ کجا؟ کی میدونه. علکی نیست پرسپولیس ۱۲ امتیاز از تیم دوم جلوتره. اینها هم اگه امتیازی گرفتند از ضعف رقیبان بوده نه نیرو و بازی خودشون. نمیگم این بازی رو با بازی دیروز پرسپولیس بسنجید٬ برید اینو با بازی پرسپولیس با نفت آبادان که ۱-۰ هم باخت کیفیتش رو بسنجید.
حدود ۳ ماه پیش amirfarhad در مورد «این ویدیو» گفت: ۹۲ موافق
به دیدگاه من بازیکنهای پر تلاشمون مأموریت نا ممکن را انجام دادند تو این زمین اسب سواری که فوتبال تونستند بازی کنند و بازی رو در بیارند اونم در روز نداشتن درست نیمی از تیم. شادباش به همه سرخدلان و هواداران تیم نخست ایران و آسیا. بجز عشق و شور و سرور نمیتوان به این تیم کامل و بی رقیب ایران نشان داد.