چهارشنبه، ۷ تیر ۱۳۹۶ (28 Jun 2017)، ساعت ۸:۱۸ (به وقت ایران)

صفحه شخصی: aliha414

تیم محبوب در لیگ برتر: استقلال

مشارکت:

شروع: ۲۴ مرداد ۱۳۹۰ (حدود ۷۰ ماه پیش)
لینک‌ها: ۱ (ببینید)
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۳ (ببینید)
نظرات: ۲۳۳ (میانگین موافقان: ۱۷ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۱۰۵ ۰ ۴


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۳ ماه پیش aliha414 در مورد «این ویدیو» گفت: ۸۹ موافق
این بازی مثل بازی های قبل آسیایی پرسپولیس نشون داد که تمامی خطا های ۵۰ به ۵۰ ای که تو لیگ ایران برای پرسپولیس میگرفتند و واسش ایجاد موقیت گلزنی میکردند در سطح آسیا و جهان جوکی بیش نیست.
حدود ۳ ماه پیش aliha414 در مورد «این ویدیو» گفت: ۸۲ موافق
aryan1968 منصوریان به این دلیل اخراج شد که استقلال داره نتیجه میگیره .. دیگه پرسیدن نداره.. هر چه حاله که به پرسپولیس میداند طبق قانون بقای انرژی باید ضد حالش رو به استقلال بزنند .. به هر حال تیم محبوب آقایون باید تحت هر شرایطی قهرمان بشه دیگه ۶ تا برد تو ۷ تا بازی دوستان رو بد جور ترسونده..
حدود ۳ ماه پیش aliha414 در مورد «این خبر» گفت: ۷۵ موافق
یکی از کثیف ترین قهرمانی های تاریخ لیگ برتر رو دارند به پرسپولیس میداند. ۱- داوری های کاملا یک طرفه ۲- پنالتی های عجیب و غریب به سود پرسپولیس که نتیجه رو در میاره ۳- تبانی بازیکن ها و مربیان رقیب به سود این تیم ۴- ضعیف کردن تمامی رقبای پرسپولیس با ندادن بودجه کافی یا ایجاد حاشیه براشون ۵- کم کاری فدراسیون برای جریمه شدن رقبای پرسپولیس و از دست دادن بازیکن هاشون ۶- و از همه مهمتر بسیج رسانه ای برای قهرمان شدن این تیم بعد از ۱۰ سال.. به جرات میتونم بگم نیم فصل اول رو کامل واسه پرسپولیس در اوردند. و این توهین به شعور کسی هست که فوتبال رو دنبال میکنه
حدود ۱ ماه پیش aliha414 در مورد «این ویدیو» گفت: ۶۶ موافق
Perspolis۱۷ ببند دهنتو بابا حالمون رو به هم میزنی .. بسه دیگه از بس چرند میگی
حدود ۱ ماه پیش aliha414 در مورد «این ویدیو» گفت: ۶۲ موافق
استقلال درسته اصلا قشنگ بازی نکرد ولی کاملا سیستم بازی العین رو به هم ریخت .. عبدلرحمان بد ترین بازیش رو انجام داد و درصد پاس های سالمش ۴۵% بود.. استقلال تاکتیکش روی خراب کردن تیم حریف و استفاده از ضد حملات است .. به عنوان یک استقلالی قبول میکنم که تماشاگر پسند نیست ولی شاید در مقابل تیم هایی که بضاعت بسیار بالاتری دارند و در یک ثانیه میتونند با یک بازیکن گرون قیمتشون نتیجه مسابقه رو عوض کنند بهترین تاکتیک باشه.. ذوب آهن هم رفت قشنگ بازی کنه تو زمین خودش ۳ تا به این تیم خورد و اونجا عبدلرحمان فوق العاده بود.