صفحه شخصی: ab1357


تیم محبوب در لیگ برتر: تراکتورسازی

مشارکت:

شروع: ۳۰ فروردین ۱۳۹۴ (حدود ۴ سال پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۱۹۵ (میانگین موافقان: ۲۰ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱ ماه پیش ab1357 در مورد «این ویدیو» گفت: ۷۲ موافق
حق پرسپولیس تو دو بازی لیگ قهرمانان آسیا خورده شد. مخصوصا این بازی که پرسپولیس خیلی خوب بازی کرد و بهتر از مسابقه قبلی جلوی پاختاکور بود.
حدود ۱ ماه پیش ab1357 در مورد «این ویدیو» گفت: ۵۲ موافق
استقلال باید نترس بازی کنه در بازیهای بزرگ. پنج شش دقیقه آخر بعد از گل مساوی، بهترین لحظات بازی استقلال بود.
حدود ۳ ماه پیش ab1357 در مورد «این ویدیو» گفت: ۵۱ موافق
دریغ از یک پاسکاری درست. فقط بکش زیرش و توپهای بلند. اصلا خوب نبودیم. عصبی و دست پاچه بازی میکردیم برعکس ژاپن که مسلط و با طمانینه بازی میکرد. اونها سالهاست دارن اصولی کار میکنن و‌ما فقط دل بستیم به کیروش. کیروش هم بعد هشت سال دیگه چیز جدیدی نداشت که رو کنه و اصلا طرح و برنامه ای برای حمله نداشتیم. همونطور که قبلا گفتم این تیم حتی اگه قهرمان هم میشد، به یک روح و‌تفکر جدید نیاز دارن. حسرت ما رفت که ۴۷ ساله بشه!
حدود ۱ ماه پیش ab1357 در مورد «این ویدیو» گفت: ۴۹ موافق
سعید مظفری زاده، کارشناس داوری فوتبال در خصوص قضاوت علیرضا فغانی در این دیدار گفت: دقیقه 30 ضربه بازیکنان پرسپولیس در محوطه جریمه در حالی به دست بازیکنان نساجی برخورد کرد که دست این بازیکن در شرایط کاملا طبیعی قرار داشت و تصمیم فغانی برای ادامه بازی کاملا درست بود.مظفری زاده در خصوص صحنه مشکوک مسابقه در نیمه دوم نیز گفت: در دقیقه 77 مهدی ترابی که در یک موقعیت تک به تک قرار داشت و در تقابلی که با مدافع نساجی ایجاد کرد، تعادل خود را از دست داد که با توجه به تصاویر تلویزیونی هیچ برخوردی به وجود نیامد و تصمیم داور درست به نظر می‌رسید.
حدود ۳ ماه پیش ab1357 در مورد «این ویدیو» گفت: ۴۸ موافق
قطر با استعداد دو میلیون جمعیت میتونه فوتبال زیبا و‌مالکانه بازی کنه و ما با استعداد هشتاد میلیون جمعیت از انجام این کار چه در سطح فوتبال پایه، چه در سطح باشگاهی و چه در سطح تیم ملی ناتوانیم و هنوز هم بکش و بزن زیرش میخوام توپ رو به دروازه حریف نزدیک کنیم، فرقی هم نمیکنه کیروش مربی باشه یا قلعه نوعی یا برانکو!!