صفحه شخصی: ZagrosFC


تیم محبوب در لیگ برتر: تراکتور

مشارکت:

شروع: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ (حدود ۲ ماه پیش)
لینک‌ها: ۲ (ببینید)
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۱۱ (میانگین موافقان: ۳۵ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۳ ۰ ۱


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱ ماه پیش ZagrosFC در مورد «این خبر» گفت: ۸۱ موافق
اگر کسی تنها بر روی فوتبال تمرکز کند، آدرس اشتباه داده است. آین روالِ عادیِ مدیریتِ ایران است: تمام ایران مثل فوتبال‌مان مدیریت می‌شود. بحث را کوتاه کنم: ما هنوز در دنیای دیگری زندگی می‌کنیم؛ ما هنوز به طور عملی وارد دورۀ «مُدرن» نشده‌ایم و ویژگی‌های این دوره را هنوز نیاموخته‌ایم. نتیجه می‌شود همینی که می‌بینید: سیاست و ورزش و مملکت‌داری و رفتارهای اجتماعی و علم و صنعت ما کم و بیش در یک سطح بیمار است.
حدود ۱ ماه پیش ZagrosFC در مورد «این خبر» گفت: ۷۵ موافق
راه حل : به جای اینکه اینقدر بازیکن بی‌خاصیت و مربی خارجی وارد کنید، دو-سه تا مدیر توانا از اروپا وارد کنید تا برای‌تان برنامه‌ریزی کند و به شما درس تیم داری و مدیریت بدهد! شورش را دیگر درآورده‌اید... "هردم از این باغ بری می رسد تازه تر از تازه تری می رسد"
حدود ۱ ماه پیش ZagrosFC در مورد «این خبر» گفت: ۵۷ موافق
در خبر آمده: «اما سرمربی سرخپوشان به جهت حفظ بزرگی پرسپولیس و تأخیر در ورود تیم میهمان، این بازی را لغو و سرخپوشان را دعوت به یک بازی درون تیمی کرد.» سؤال: یک تیم به اصطلاح بزرگ، آیا نباید حریف خود را از قبل شناسایی کند و بعد با او مسابقه بدهد؟ وقتی همینطوری می‌روید تا با هر تیمی که از راه رسید مسابقه بدهید، نتیجه‌ای جز توهین و دلخوری ندارد.
حدود ۲ ماه پیش ZagrosFC در مورد «این خبر» گفت: ۵۶ موافق
دِ بُرو مردکِ حقه‌باز !