دوشنبه، ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ (24 Apr 2017)، ساعت ۴:۱۱ (به وقت ایران)

صفحه شخصی: SorkheEshgh

تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۱۰ آذر ۱۳۹۱ (حدود ۵۳ ماه پیش)
لینک‌ها: ۱ (ببینید)
عکس‌ها: ۴ (ببینید)
ویدیوها: ۶ (ببینید)
نظرات: ۱۵۱۹ (میانگین موافقان: ۱۲ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۳۲۴ ۳ ۳۸


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۳ ماه پیش SorkheEshgh در مورد «این خبر» گفت: ۱۱۵ موافق
افسوس مهدی جان، ایکاش خودت رو درگیر این بازی یا بقول خودت سیاه بازی نمی کردی. از امثال تو و هاشمیان با تیزبینی خاصی که دارید و دارید کارتون رو ریشه ای و اساسی انجام میدید خیلی بیشتر از امثال دایی، قلعه نویی و مایلی کهن انتظار داریم. خسته شدیم به خدا ! بهتره یه طنز ببینیم و بخندیم یا یه فیلم آموزشی و سرگرم کنند، یه شعر بخونیم، یه رمان یا هر کار دیگری که موجب آرامشِ خاطره تا اینکه وقتمون رو با این چیزها تلف کنیم. من که نه فیس بوک دارم، نه اینستاگرام و تلگرام و بقیه، امیدوارم این حرفها رو اونهایی که دارند به عزیزانی چون مهدوی کیا و کریمی بزنند. حیفِ ما نیست ؟
حدود ۲۲ روز پیش SorkheEshgh در مورد «این خبر» گفت: ۱۱۵ موافق
ما هم ازت قدردانی می کنیم و سپاسگزار زحماتت هستیم. عضوی از این خانواده چندین ده میلیونی شدی بر خلاف تنی چند ایرانی نما. سوادت رو و مرامت رو عشق است، از طرف همان ده ها میلیون ایرانی و به قول خودت « به‌ ویژه بازیکنان ». ما که « در » رفتیم و تو ماندی و با همه کاستی ها سوختی و ساختی، با صلابت و با درایت ... مانا باشی عزیز.
حدود ۲ ماه پیش SorkheEshgh در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۶ موافق
خبر خوب و خوشحال کننده ای ست، انگار داره پیشاپیش بهمون عیدی میده و خدا رو شکر همه چیز چه از جانب خودش و چه از طرف برانکو بوی تعامل و آرامش میده که در نبودِ یک زمین اختصاصی و در حدِ استاندارد کمترین چیزی ست که میشه برای تیم ملی خواست ! اگه دوباره « اصحاب رسانه » حاشیه سازی نکنند و اجازه بدن یه قورت آب خنک از گلومون پایین بره !
حدود ۲ ماه پیش SorkheEshgh در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۲ موافق
به گزارش خبرگزاری فارس ... تا یک هفته دیگر که ماه آوریل به اتمام می‌رسد !! مذهبی نیستم که به حلال و حرام اعتقاد داشته باشم ولی اینو میگم که وجدان هم چیز خوبی ست. این نونی که با این قلم در این به اصطلاح « خبرگزاری »ها به دست میآورند کوفتشون بشه ! تقویم رو حتی نگاه نمی کنند ...
حدود ۲۴ روز پیش SorkheEshgh در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۰ موافق
از این اراجیف سخیف خروار خروار هست و دریغ از یک نقد فنی و منصفانه که بندرت می بینیم ! هر چه زمان بیشتر میگذره بیشتر به این پی می برم که با این موجودات هیچ نقطه مشترکی ندارم، حتی زبان فارسی که از گفتن چند جمله بدون غلط عاجزند و شده اند « خبرنگار » ! درست مثل امام راحل شان. حیف نام شریف ایرانی که بر اینها گذاشته شود ...