دوشنبه، ۷ فروردین ۱۳۹۶ (27 Mar 2017)، ساعت ۹:۲۱ (به وقت ایران)

صفحه شخصی: SorkheEshgh

تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۱۰ آذر ۱۳۹۱ (حدود ۵۲ ماه پیش)
لینک‌ها: ۱ (ببینید)
عکس‌ها: ۴ (ببینید)
ویدیوها: ۶ (ببینید)
نظرات: ۱۴۷۰ (میانگین موافقان: ۱۲ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۳۲۴ ۳ ۳۸


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۳ ماه پیش SorkheEshgh در مورد «این خبر» گفت: ۱۹۲ موافق
دستیار قلعه نویی بهتره بره تو همون کار رستوران داری سر مربی اش و تو کار کی روش دخالت نکنه. مبادا نخود فرنگی ها تو آشپزخونه ته بگیرن، تو دیگ قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی ! از خواب بیدار شو
حدود ۲ ماه پیش SorkheEshgh در مورد «این خبر» گفت: ۱۱۵ موافق
افسوس مهدی جان، ایکاش خودت رو درگیر این بازی یا بقول خودت سیاه بازی نمی کردی. از امثال تو و هاشمیان با تیزبینی خاصی که دارید و دارید کارتون رو ریشه ای و اساسی انجام میدید خیلی بیشتر از امثال دایی، قلعه نویی و مایلی کهن انتظار داریم. خسته شدیم به خدا ! بهتره یه طنز ببینیم و بخندیم یا یه فیلم آموزشی و سرگرم کنند، یه شعر بخونیم، یه رمان یا هر کار دیگری که موجب آرامشِ خاطره تا اینکه وقتمون رو با این چیزها تلف کنیم. من که نه فیس بوک دارم، نه اینستاگرام و تلگرام و بقیه، امیدوارم این حرفها رو اونهایی که دارند به عزیزانی چون مهدوی کیا و کریمی بزنند. حیفِ ما نیست ؟
حدود ۳ ماه پیش SorkheEshgh در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۰۸ موافق
هر وقت صورت و صدای نحس این چندش رو میبینم و میشنوم بی اختیار یاد مموتی نژاد میافتم چون هر دو از یک قماشند. یکی نیست بگه بابا گذشت اون دوره ای که تو رو سرمربی کردند و بازیکنان تیم ملی رو شب قبل از بازی یه زور به دعای کمیل می بردی یا سحر برای نماز صبح به ردیف میکردی ! نمیدونم چرا وقتی تیم ملی با همین کی روش در مقابل آرژانتین اونقدر خوب ظاهر شد که با بد شانسی و ناداوری باخت یا شیلی تیم چهارم دنیا رو با شایستگی دو بر صفر برد امثال این و اون مارمولک قلعه نویی و نوچه شون افاضلی پیداشون نیست که نظر بدن و ما رو مستفیض کنند ؟؟
حدود ۲۴ روز پیش SorkheEshgh در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۶ موافق
خبر خوب و خوشحال کننده ای ست، انگار داره پیشاپیش بهمون عیدی میده و خدا رو شکر همه چیز چه از جانب خودش و چه از طرف برانکو بوی تعامل و آرامش میده که در نبودِ یک زمین اختصاصی و در حدِ استاندارد کمترین چیزی ست که میشه برای تیم ملی خواست ! اگه دوباره « اصحاب رسانه » حاشیه سازی نکنند و اجازه بدن یه قورت آب خنک از گلومون پایین بره !
حدود ۱ ماه پیش SorkheEshgh در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۲ موافق
به گزارش خبرگزاری فارس ... تا یک هفته دیگر که ماه آوریل به اتمام می‌رسد !! مذهبی نیستم که به حلال و حرام اعتقاد داشته باشم ولی اینو میگم که وجدان هم چیز خوبی ست. این نونی که با این قلم در این به اصطلاح « خبرگزاری »ها به دست میآورند کوفتشون بشه ! تقویم رو حتی نگاه نمی کنند ...