صفحه شخصی: SorkheEshgh


تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۱۰ آذر ۱۳۹۱ (حدود ۷۰ ماه پیش)
لینک‌ها: ۱ (ببینید)
عکس‌ها: ۶ (ببینید)
ویدیوها: ۶ (ببینید)
نظرات: ۱۶۰۸ (میانگین موافقان: ۱۲ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۴۰۱ ۴ ۶۳


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲ ماه پیش SorkheEshgh در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۰ موافق
آب در خوابگه مورچگان ریخته بود ... امیدوارم اگه تصمیمش قطعی شد خدا پشت و پناهش باشه و میدونم که میدونه هیچ وقت زحماتش رو فراموش نمی کنیم در کنار بازیکنان و باقی کادر فنی. سلامتی جسمی و روحی خودش و خانواده اش مهم تر از هر چیزی ست. ما هم با توسل به اعمه اطهار قلعه نویی، دعای کمیل حاج مایلی و دانش جناب پروفسور برانکو و بقیه ... همچنان دوره می کنیم شب را و روز را، هنوز را ... آن سفرکرده که صد قافله دل همره اوست. هر کجا هست خدایا به سلامت دارش.
حدود ۲ ماه پیش SorkheEshgh در مورد «این خبر» گفت: ۷۹ موافق
کرواسی با دالیچ ۵۵۰ هزار یورویی دوم شد. درست، ولی خبرگزاری تسنیم وابسته به سپاه مزدوران نمیگه شرایط اونا چی بود و شرایط ما کجا ؟ بودجه، اردوها و بازیهای تدارکاتی مناسب، آرامش بدون دغدغه که Nike به خاطر مسائل سیاسی بازیکنان رو تحریم کنه و بهشون کفش نده !! راستی از اون اختلاس های چند هزار میلیاردی چه خبر که جناب عظما فرمودند این قدر کشش ندهید. مردم جنوب کرواسی هم مثل مردم خوزستان ما مشکل آب آشامیدنی دارند ؟ از نان شب که حرفی نزنیم بهتر است. فقط شرم کنید !
حدود ۲ ماه پیش SorkheEshgh در مورد «این خبر» گفت: ۶۵ موافق
از این شفاف تر نمیشود گفت، خدا می داند برای چند صدمین بار ! و افسوس که نرود میخ آهنین در سنگ. در صدافت و شرافتش هیچ شکی نیست وقتی میگه برای تمدید قرارداد هیچ خواسته شخصی ندارم و این رو در عمل هم نشون داده که هم به بازیکنان و هم به مردم ثابت شده و برای همینه که این قدر محبوب شده. مشکل اینجاست که با اژدهای چند سری در افتاده با یک شمشیر و تنها مانده به جز تنی چند که از دور نظاره گرند یا در بهترین حالت براش آرزوی موفقیت می کنند. حمایتهای مالی لازم قبل از اینکه از خزانه دولت به حساب فدراسیون برسه روانه لبنان و سوریه، فلسطین و یمن و عراق و غیره میشه. چه انتظاری میشه داشت که در چنین شرایطی تیم هایی جز توگو و سیرالئون با ما بازی کنند ؟ از مسائل سیاسی هم نگذریم که با سیاست خارجی رژیم با مداخله بیجا در امور داخلی سایر کشورها یا سودای محو کردن فلان کشور از نقشه جهانی به کجا رسیده ایم که کمتر تیم صاحب نامی حاضر با بازی با ماست و دیدارهای دوستانه یکی بعد از دیگری لغو می شوند ! فکر میکنم در چنین شرایط اسف باری بهتره به قول خودمون عطایش رو به لقایش ببخشه و فکر سلامتی خودش باشه. ایران شده خوان یغمایی که امثال برانکو و شفر خوب فهمیده اند از سر این سفره دو لپی بخورند اونهم با اعضای خانواده شان ! یاد آهنگ محسن نامجو میافتم که میگه : دور ایرانو تو خط بکش ... ما که سالهاست خط کشیده ایم و در رفتیم که جان سالم به در ببریم. تو هم همین کارو بکن. دیگه از مولانا که بالاتر نیستیم که اونهم مجبور به ترک وطن شد و سرانجام در ترکیه به خاک سپرده شد ! ولی ایران پا برجاست و پا بر جا می ماند. به قول معروف خورشید برای همیشه زیر ابر نمی ماند ...
حدود ۲ ماه پیش SorkheEshgh در مورد «این خبر» گفت: ۶۲ موافق
این خبر رو در صورتی که صحت داشته باشه وقتی میشه به فال نیک گرفت که اون شرایط و امکانات بدیهی و حداقلی که برای تیم ملی انتظار داره مهیا بشه وگرنه با کارشکنی و سنگ اندازی و ایجاد تنش و برگذاری اردو شهریور با سه چهار بازیکن جز خورد کردن اعصاب خودش و خون کردن دل هواداران ثمره نخواهد داشت به اضافه کلی طلبکاری بعدش که ایهاالناس ما چرا قهرمان نشدیم، دیدید اشکال از کی روش بود ؟!! جالبه که سایت نود همین دیشب ویدئویی گذاشته در گفتگو با مایکل چرچ کارشناس فوتبال آسیا که میگه ایران اگه کی روش رو حفظ کنه استمرار کار تیمش رو بیمه کرده و شانسش برای قهرمانی بالا خواهد بود. همون چیزی که خیلی از ماها گفته ایم ولی چشم بینا و گوش شنوا در بعضی ها نیست که لابد خیلی کارشناس تر تشریف دارند ...
حدود ۱ ماه پیش SorkheEshgh در مورد «این خبر» گفت: ۴۵ موافق
چقدر این مرد دوست داشتنی ست ! خوبه فروتنی رو بعضی به اصطلاح « مربیان » ازش یاد بگیرند با من و من کردن شان که معلوم نیست چند من هستن ! بیخود نیست این قدر بازیکنان دوستش دارند و بین اکثریت قاطع فوتبال دوستان هم این قدر محبوبه.