صفحه شخصی: Shervin2


تیم محبوب در لیگ برتر: استقلال

مشارکت:

شروع: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ (حدود ۵۵ ماه پیش)
لینک‌ها: ۸ (ببینید)
عکس‌ها: ۷ (ببینید)
ویدیوها: ۰
نظرات: ۷۲۰ (میانگین موافقان: ۱۶ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۳۱۰ ۲ ۴۴


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۸ روز پیش Shervin2 در مورد «این خبر» گفت: ۷۹ موافق
یادمونه دایی با عصا میرفت تو زمین و کریمی به ساک لگد میزد و بقیه دو سه تا باند شده بودند و هیچ باندی به اون یکی پاس نمیداد. ولی از این حرفها گذشته مردک یادت رفت تو خودت همین دو فصل پیش سید جلال رو نمیخواستی به زور بهت چپوندند.
حدود ۲۳ روز پیش Shervin2 در مورد «این خبر» گفت: ۷۳ موافق
بله جناب عزیزی شهر رو کلاه مخملیهای شلوغ کردند سر و کله شما هم طبق معمول پیدا شد. به قول معروف تغاری بشکند، ماستی بریزد، جهان گردد به کام کاسه لیسان.
حدود ۲۴ روز پیش Shervin2 در مورد «این خبر» گفت: ۶۰ موافق
تیم ملی فوتبال ژاپن امروز جمعه در دیداری تدارکاتی میزبان تیم ونزوئلا بود که این مسابقه در نهایت با نتیجه تساوی یک - یک خاتمه یافت.تیم ملی فوتبال ونزوئلا در دیدار بعدی خود روز سه شنبه هفته بعد در قطر به مصاف تیم ملی ایران می رود. جناب بیژن خان مشکل این نیست که شما نمیفهمید، مسئله این که نمیخواهید بفهمید. به قول معروف: سخته تفهیم حقیقت به کسی که برای نفهمیدنش حقوق میگیره.
حدود ۲۲ روز پیش Shervin2 در مورد «این خبر» گفت: ۵۷ موافق
مسعود جان از اینها انتظار نداشته باش چون در ایران دو تیم وجود داره. تیم ملی مردم و تیم حکومت اسلامی پرسپولیس. اینها کی به ملت و منافع ملی اهمیت دادند که این بار دومشون باشه. بی خود نیست تو همه استادیوم ها از ترک،کرد ،بلوچ و فارس همه علیه پرسپولیس و به نفع کاشیما شعار میدادند. بارها تیمهای ایرانی رفته بودند فینال اما این اولین بار بود که مردم در همه استادیومها علیه تیم "مثلا خودی" شعار میدادند، چون مردم ما فرق تیم ملی و تیم باشگاهی ایرانی رو با تیم حکومتی میفهمند، همونطور که فرق ارتش رو با بسیج میفهمند.
حدود ۱ ماه پیش Shervin2 در مورد «این خبر» گفت: ۵۶ موافق
به هر حال هرچی که بود این شکست مفتضحانه رو یه حکومت ایران، حسن کلید، وزیر ورزش و آقازاده اش و کلیه مسئولین نظام تسلیت میگم. ببخشید اگر ژاپن مثل ترکیه گرفتاریهای اقتصادی و مثل قطر گرفتاریهای سیاسی نداشت که بشه با امتیازات سیاسی و اقتصادی دادن پرسپولیس رو قهرمان کرد.