صفحه شخصی: Shervin2


تیم محبوب در لیگ برتر: استقلال

مشارکت:

شروع: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ (حدود ۴۵ ماه پیش)
لینک‌ها: ۷ (ببینید)
عکس‌ها: ۶ (ببینید)
ویدیوها: ۰
نظرات: ۵۹۴ (میانگین موافقان: ۱۶ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۲۲۲ ۲ ۳۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۳ ماه پیش Shervin2 در مورد «این خبر» گفت: ۷۶ موافق
RainbowRising میگم چطوره سرمربی کنار خط طولی به بچه ها "گوشزد" میکرد ما کورش داشتیم، اولین منشور حقوق بشر هم مال ما بود! یا حرفایی از این دست که هرجا کم میاریم به امواتمون مینازیم. متوهم تر و طلبکار تر از ملت ما در دنیا وجود نداره.بخصوص اگر دوتا موفقیت نصفه نیمه هم به دست بیاریم دیگه هیچ خدایی رو بنده نیستیم. بابا هشت تا از بازیکنهای اسپانیا که تو زمین بودند از آکادمی بارسا و رئال بودند. نوجوانهای ما از کدوم آکادمی امده بودند؟ کل امکانات فوتبال ما رو روی هم بریزی به اندازه نصف امکانات فقط بارسلونا هم نمیشه. تا همینجاش هم که پیش رفتند شاهکار کردند. حالا به جای تشکر کردن غر هم میزنیم. در فوتبال، تیمی با "گوشزد" کردن از کنار زمین به موفقیت نمیرسه، باید پول خرج کرد، امکانات حرفه ای تهیه کرد، آکادمیهای مجهز داشت، مربیهای بزگ آورد، یا تربیت کرد. اگر جزو آدمهای همیشه طلبکار نیستیم الان فقط باید یه چیز گفت: دهم این بچه ها و کادر فنی گرم تا همینجاش هم شاهکار کردند.
حدود ۲ ماه پیش Shervin2 در مورد «این خبر» گفت: ۴۹ موافق
هرچند نتیجه بازی با هیچ تیمی رو نمیشه صد در صد از پیش مشخص کر اما اینجوری خیلی خوب شد. در تورنتمتهایی که تعداد بازیها خیلی محدوده بازی اول همیشه مهمه. اگر ما بتونیم بازی اول رو با برد پشت سر بگذاریم که زیاد هم دور از ذهن نیست هم کیروش راحت تر میتونه بازی با دو تیم سید یک و دو رو مدیریت کنه هم بچه ها با شرایط روحی خوبی میرند برای این دوتا بازی.
حدود ۲ ماه پیش Shervin2 در مورد «این خبر» گفت: ۴۷ موافق
خخخخخخخخخخخخ عاقبت مردی که با زیر شلواری جیگری به تلویزیون رفت تا پرسپولیسی بودن خود را ثابت کند. مرد مومن تو ندیدی تو 10-15 اخیر پرسپولیس مرکز خراب کردن بهترین دروازه بانهای ایرانه، محمد محمدی، سوشا مکانی، شهاب گردان همه ملی پوش بودند رفتند پرسپولیس محو شدند. حتی حقیقی هم که پسر خودشون بود با اینها به مشکل خورد. قربانی بعدی احتمالا رشید مظاهریه. امیدوارم یکی پیدا بشه به رشید مشاوره خوب بده تا بدبخت نشه.
حدود ۱ ماه پیش Shervin2 در مورد «این خبر» گفت: ۴۱ موافق
جهان قابل حس و قابل درک سه بعدیه، البته در فیزیک صحبت از بعد چهارم، که بعد زمان هست هم میشه، حالا این عینکهای شیش بعدی!!! دیگه چه صیفه ای هست؟ فقط یه جواب داره، بی سوادی خبرنگار ایرانی.