صفحه شخصی: Shervin2


تیم محبوب در لیگ برتر: استقلال

مشارکت:

شروع: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ (حدود ۵ سال پیش)
لینک‌ها: ۱۰ (ببینید)
عکس‌ها: ۷ (ببینید)
ویدیوها: ۰
نظرات: ۹۵۷ (میانگین موافقان: ۱۹ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۳۱۱ ۲ ۴۴


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۳ ماه پیش Shervin2 در مورد «این خبر» گفت: ۱۶۰ موافق
حسن روشن برای ما حکم ممد مایلی پرسپولیسیها رو داره.
حدود ۳ ماه پیش Shervin2 در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۹ موافق
مرتیکه احمق چیزی که باید کالبدشکافی بشه اینه که چرا پست فترتی مثل تو در مقام رئیس کمیته انظباتی به خودش اجازه میده به 99 درصد مردم یک کشور با لفظ " بچه شهرستانی" توهین کنه. فقط در ایرانی که تحت حاکمیت قانون متعفن اسلامی اداره میشه با این زشتی به مردم توهین میکنند والا هرجای دیگه دنیا که حکومتش بر اساس حقوق انسانی و حق شهروندی نوشته شده، تو رو به جرم توهین تبعیض آمیز به بخش وسیعی از جامعه چنان برخوردی باهات میکردند که یک عمر بگی "گوه خوردم"
حدود ۱ ماه پیش Shervin2 در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۰۷ موافق
فکر کنم اینبار بگن شوهر ننه اخباری تو شرط بندی بوده که یه توپ رفت رو دروازه اش همونم گل شد. چشمتون کور ددتونم نرم؛ حقتونه.
حدود ۲ ماه پیش Shervin2 در مورد «این خبر» گفت: ۹۷ موافق
آقا چه خبرته به خاطر 800 هزار دلار ناقابل شلوغش کردی. مملکت حساب کتاب داره! نمیشه که این همه برادران و خواهران ابرفرض و زینب که هرگدومشون باید 700-800 میلیون دلار بگذارند تو حساب بانکی خارجیشون رو ول کنیم بیام 800 هزار دلار تو رو بدیم. اصلا پول تو قانونیه، دیر یا زود میگیری. اما برادران ابرفرض و خواهران زینب اگر الان سهمشون رو از سفره انقلاب نگیرند و فردا تقی به توقی خورد و نشانی از حکومت امام زمان باقی نموند دستشون به هیچ جا بند نیست. کم کولی بازی در بیار و یه کم به فکر این توف لکی ها باش.
حدود ۲۴ روز پیش Shervin2 در مورد «این خبر» گفت: ۸۴ موافق
مسقوط هرکی از ابرو حرف میزنه، بزنه اما شما پرسپولیسیها با یه دوجین پرونده تو فیفا ببندین گاله رو. این کار زشتی که تو استقلال افتاده همون فرهنگ منحط رفتاری شما با ژوزه بوده که بدر استقال هم افتاده. جالبه اما عجیب نیست که بی آبرو ترین تیم ایران دم از آبرو میزنه.