صفحه شخصی: Samiar


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۶ شهریور ۱۳۹۷ (حدود ۱ سال پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۲۴ (میانگین موافقان: ۲۷ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۶ روز پیش Samiar در مورد «این خبر» گفت: ۷۳ موافق
این شارلاتان دغل باز محلی از اعراب در هیچ نقطه اروپا که هیچی برو کرواسی ، و حتی خاورمیانه عربستان با اون کارنامه سیاه چند ماه پیشش نداره. و تنها تیر و تخته جور شد و این گدای اروپای شرقی در ایران شد پروفسور ! پروفسوری که تنها از پله استعداد های ناب سرزمین نفرین شده برای خودش الان کبکش خروس می خونه . شاید ایرانیها معروف به حافظه کوتاه هستند، ولی هستند کسانی که تیمت را در نیمه دوم مقابل مکزیک فراموش نکرده اند. هستند کسانی که بازی با پرتغال و آنگولا رو از یاد نبرده اند. و هستند کسانی که تو لیگ قهرمانان در پیتی آسیا شاهد بودند اون تیم پر مهره پرسپولیس را چطور در تهران و بدتر در ژاپن تنها با بی تاکتیکی و کم آوردن، نتایج را واگذار کردی.سم پاشی هات از جمله در دوران کی روش را بگذریم. داشته باش پنچ ماه دیگه با نتیجه نگرفتن هات همین عمان با اردنگی بیرونت می کنه. البته نترس پروفسور، تو ایران برایت جا هست!
حدود ۲۵ روز پیش Samiar در مورد «این خبر» گفت: ۶۶ موافق
در اینستاگرام بود، توییتر بود، فیس بوک بود، فوتبالیترین بود، فَتَل اوفسکی دات کام بود... خلاصه یک جایی شش روز پیش یک جمله فلسفی عقیدتی علمی سیاسی فرموده بودند : روزی به خانه ام بر می‌گردم که هواداران- صاحبان اصلی آن خانه- منتظرم باشند و پای دعوتنامه امضای معنوی آنها باشد. سئوال : در عرض شش روز هواداران کجا رو امضای معنوی کردند؟
حدود ۱۸ روز پیش Samiar در مورد «این خبر» گفت: ۴۹ موافق
حیف این همه استعداد و مهره که زیر دست تو خواب این المپیک رو باید ببینیم. تیم تنها چیزی که نبود تیم بود. ارسال های کور از جناحین، هافبک های نا منظم و عدم هماهنگی با نوک دفاع هم اون عقب کافی بود توپ بیاد تو زمین، بعد از گل تساوی هم فوتبال مـَمـد کِش قیطونی!
حدود ۲ ماه پیش Samiar در مورد «این خبر» گفت: ۴۲ موافق
باید به ویلموث و اعضای فهیمه فدراسیون به ریاست محترم جناب تاج فرصت داد. همانطور که تیم های باشگاهی کشورمان در عرصه آسیا درجه دو منتها به سه با سرعت پیش می روند این تیم ملی هم به آنها خواهد رسید و کل الاجمعین با تیم امید یک دست و شیک و مجلسی به درجه رفیع سه خواهیم رسید. تا رتبه ۱۰۰ جا داریم هنوز.