چهارشنبه، ۹ فروردین ۱۳۹۶ (29 Mar 2017)، ساعت ۱۵:۳۸ (به وقت ایران)

صفحه شخصی: Saeedirani

تیم محبوب در لیگ برتر: استقلال

مشارکت:

شروع: ۲۱ دی ۱۳۹۲ (حدود ۳۹ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۱۹۵ (میانگین موافقان: ۱۳ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۴ روز پیش Saeedirani در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۷ موافق
امیدوارم کیروش تو تیم ملیمون ماندگار بشه که با بودنش شاهد یه تحول اساسی تو فوتبال ایران تو سالهای آتی خواهیم بود. فوتبالی فراتر از آسیا که تو جام جهانی هم ازش حساب ببرند. تو ماهنامه afc این ماه که جلدش و دوصفحه اش رو به سردار آزمون اختصاص داده، چند جمله هم از قول کیروش درمورد ایران و در تایید آزمون آوردند که گفته ایران با ۸۰میلیون جمعیت دارای استعدادهای زیادی و همچنین پتانسیل بالایی تو فوتبال درسطح جهانیست
حدود ۲ ماه پیش Saeedirani در مورد «این خبر» گفت: ۶۵ موافق
نگاه کنید خبرنگارهای دوزاری چه جور دارند سعی میکنند تیم ملی رو بهم بریزند با چرخوندن صحبت ها و دورکردن بازیکن ها از تیم ... شخصا امیدوارم ملی پوش های پرسپولیس به تیم ملی دعوت شند چون بازیکنهای خوب و فهمیده ای هستند حیفه اگه به تیم ملی دعوت نشند. ولی اگر این خبرگزاری ها و اسطوره های پرسپولیسی و البته مربی خاینشون با رفتار و صحبت های نا بجا بذارند این اتفاق بیفته که آخرش دودش تو چشم همین بچه ها و البته تیم ملی میره. متاسفانه کوتاه هم نمیاند و فکر میکنند هوادار چهل میلیونی داشتن تضمینیه برای حضور این بازیکنها....نمیدونند کیروش انقدر یه دنده هست که وقتی تصمیمی بگیره احدی جلودارش نیست که اینو قبلا ثابت کرده، با خط کشیدن رو مهره های کلیدی. الان که دیگه واسش خیلی راحت تره چون تیم به شخص وابسته نیست و به معنای واقعی یه تیمه.
حدود ۶ روز پیش Saeedirani در مورد «این ویدیو» گفت: ۴۶ موافق
آفرین به بچه های تیم ملی و البته کیروش با تیمی که ساخته، با نظمی که تو تیم ملی ایجاد کرده و پرستیژی که تیم تو سطح آسیا پیدا کرده که زدن یه گل تو کشور خودشون به تیممون شده یه آرزو واسشون.