صفحه شخصی: SSSarvarete44


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۱۰ مهر ۱۳۹۲ (حدود ۶۴ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۷۱۷ (میانگین موافقان: ۱۵ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۴ روز پیش SSSarvarete44 در مورد «این خبر» گفت: ۱۶۰ موافق
این قوم عجوج مجوج دیگه شورشو درآوردند. تیم یک بازی حساب شده می کنه مساوی می شه، حمله می کنند که چرا تاکتیک تهاجمی نداریم و موقعیت سازی نمیکنیم و گل نمی زنیم... تیم تو یه بازی تدارکاتی یک گل می خوره، حمله می کنند که دفاع ضعیفه و سیدبلال چرا نیست و ... حالا که از همه لحاظ تکمیل بوده هم گل زده هم موقعیت سازی کرده هم گل نخورده گیر دیگه ای ندارن بدن، می گن چرا دفاع وسط زیاد عوض می شه!!!!!!!!
حدود ۲ ماه پیش SSSarvarete44 در مورد «این خبر» گفت: ۱۴۲ موافق
کم کم این سید بلال هم ذات خودش رو به نمایش گذاشت. باز هم دست مریزاد به کیروش که به موقع تشخیص داد که دندون کرم خورده رو باید کشید و انداخت دور...
حدود ۱ ماه پیش SSSarvarete44 در مورد «این خبر» گفت: ۱۲۴ موافق
چرا آخه هر کسی در مورد هر چیزی احساس کارشناسی بهش دست می ده و بعدش هم خودش رو تا حدی حائز اهمیت جلوه می ده که اعلام کنه احساسات لطیفش جریحه دار شده! جناب ابرو کمون، شما برو به کمپین مینا خانم بپیوند جهت ارائه راهکار تزیینات چشم و ابرو... دست از سر کیروش و تیم ملی هم لطفا بردارید در آستانه حساس ترین بازیها.
حدود ۱۱ روز پیش SSSarvarete44 در مورد «این ویدیو» گفت: ۸۵ موافق
داوری در حد محلات دارغوز آباد! کلا تو این دوره از مسابقات اگه داور نذارن و بگن دو تیم مرامی تصمیمات داوری خودشون بگیرن (به شیوه مسابقات کوچه و محله) کمتر اشتباه خواهد داشت...
حدود ۱ ماه پیش SSSarvarete44 در مورد «این خبر» گفت: ۷۸ موافق
یعنی چی معیار انتخابش چیه؟! معیار انتخاب متناسب بودن توانایی بازیکن با تاکتیک های مورد نظرش هست. دیگه واسه این ابتدایی ترین حق هر سرمربی هم باید از تک تک شماها اجازه بگیره؟!