صفحه شخصی: Iranefarda1


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ (حدود ۲ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۱۷۹ (میانگین موافقان: ۳۰ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱۴ روز پیش Iranefarda1 در مورد «این خبر» گفت: ۱۳۳ موافق
آدرس اشتباه است! نمیشود با یک چشم "حقیقت" را دید و چشم دیگر را به روی "گیرنده نامه" بست! "عذرخواهی" را "شما" بدهکارید, نه سربازان ایران زمین و کادر فنی که بهترین نتیجه تاریخ تیم ملی را رقم زدند و نه تنها نیازی به پوزش خواستن نداشتند, بلکه راست قامت, با سری بالا, " با سرمربی" به ایران بازگشتند. بهترین عملکرد دفاعی جام از آن ما بود, کارشناسان جهانی و فوتبالدوستان بر نمایش غرورآفرین ما صحه گذاشتند و ما را به شایستگی ستودند. و اما شمای بخیل و حسود, آنقدر آزادگی و جوانمردی ندارید که نمایش تیم ملی را به حق تحسین کنید. در سرزمینی که شایسته سالاران کنار گودند, شمایید که جلوی دوربینید, که در وسط میدان جولان میدهید, که مشهور میشوید, که از خوان گسترده فوتبال, خود و خانواده, به غایت بهره مند میشوید و با ب ام و یک میلیاردی در رفت و آمدید. آری, شما و همپالکی هایتان سالهاست که هر روزه به مردم عذرخواهی بدهکارید, که فوتبال ما را به جایی رساندید که باید به حالش گریست! بله, در "خیمه شب بازی فوتبالی" که شما کارگردانش باشید, سر نخ ها در دست دلالان است, مغز متفکر پروفسور برانکو, نویسنده حاج رضایی, آتش بیار معرکه کریمی و رفقا, مایلی کهن مرشد و پیشکسوت, درخشان مسئول بزک, دوزک و بوتاکس است, "علی" میشود حلال مشکلات و شرخر! و تماشاگران مردم ایرانند که زار میزنند! این شمایید که باید عذرخواهی کنید, که فوتبال ما را به این حال و روز درآوردید !!!
حدود ۲ ماه پیش Iranefarda1 در مورد «این خبر» گفت: ۱۲۸ موافق
عکسی که جدیدا از کارلوس کی روش, کنار تابلوهای تبلیغاتی, نشسته روی زمین, گرفته شده, غرور هر ایرانی وطن پرست و مهمان نواز رو عمیقا جریحه دار میکنه. با اینکه هرگز دلم نمیخواد اینو بنویسم, اما امیدوارم که بعداز جام جهانی جای دیگه ای, که قدرش رو بدونن, مربیگری کنه, چرا که ما لیاقت این بزرگمرد رو نداریم. اگر مربی کره یا ژاپن بشه, ما بیشتر, از دست دادنشو با گوشت و پوست حس میکنیم, وقتی که روی نیمکت ایران, قلعه نوعی یا شرکا, یا مربی خارجی, یک "ویچ" گدا گشنه و عقب افتاده, که خوب سازشکاری بلده و با همه کنار میاد, نشسته !!! نکته بعد اینکه به نظر من تاریخ فوتبال ایران به قبل و بعد از کیروش تقسیم میشه !!! و ما ارزش واقعی چیزی رو که متعلق به ماست, "بعد از" از دست دادنش میفهمیم!!! , نه زمانی که اون رو در اختیار داریم و کنار ماست !!!
حدود ۱ ماه پیش Iranefarda1 در مورد «این خبر» گفت: ۱۲۰ موافق
یک فرمانده مقتدر, یازده جنگاور دلیر, یک آوردگاه سهمگین, یک پرچم خوشرنگ, هشتاد میلیون چشمان نگران, یک تپش قلب؛ قهرمانان پیروز باشید, ایران نامت جاوید بادا !!!
حدود ۲۰ روز پیش Iranefarda1 در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۹ موافق
یک اجنبی, یک پرتغالی به خاطر تعهد, وظیفه شناسی, وفاداری و احساس تعلق به ایران رو در روی بازیکنان, مربیان, رسانه ها, حتی مردم و پرچم کشور خودش, به خاطر حقیقت, ایستاد. میتونست چیزی نگه و سرشو بندازه پایین و آب هم از آب تکون نمیخورد !! اما مسئولیت پذیری و دلبستگی خودش به ایران رو زیر پا نگذاشت و تا تونست در دفاع از حقیقت برای ایران, علیه پرتغال و در مورد ضربه و اخراج رونالدو صحبت کرد... کمی عهد نشکستن, پایبندی و حقیقت جویی بیاموزیم از این مرد بزرگ و از خودمون منصفانه سوال کنیم, اگر ما مربی پرتغال و در چنین موقعیتی بودیم, آیا ما هم اینکارو برای پرتغالیها و به ضرر ایران انجام میدادیم؟؟؟!!! البته دستیاران تیم ملی که از مشابه این بوته آزمایش (به نفع کشور خودشون!) سربلند بیرون نیومدند !!!
حدود ۱ ماه پیش Iranefarda1 در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۷ موافق
۱- یکی از مصادیق بارز کار کیروش, در مقام مقایسه با دیگر سرمربیان تیم ملی, خشکاندن ریشه ی بازیکن محوری است. در نتیجه ی آن است که در تیم, درخت یکصدایی, یکدلی و یکپارچگی برای یک هدف به بار مینشیند. تک تک سربازان میدانند که پای از گلیمشان درازتر کردن همانا و بعد از آموزشی به مرخصی دائم!!! رفتن همان! ۲- لزوما ممتاز بودن یک بازیکن در باشگاه دلیل حتمی بر انتخاب وی برای تیم ملی نیست, برای مثال, سانه بازیکن آلمانی من سیتی ,که از ارکان اصلی تیم برای بازی هجومی است, از تیم ملی خط میخورد, چرا که در نقشه و تاکتیک سرمربی کارایی کافی ندارد. پس انتخاب بازیکنان بر پایه "تفکرات تاکتیکی" سرمربی نسبت به حریفان و تورنمنت جاری است ۳- بپذیریم که بازیکنان منتخب, لزوما "بازیکن من" و در مجموع, "تیم ملی من" نیستند, بلکه این یک "تیم ملی ما",رنگین کمانی برخاسته از چشمان "هشتاد میلیون ایرانی" است, با یک نگاه واحد و یک ماموریت ویژه و آن همانا "سربلندی ایران زمین" است, همه برای تیم ملی ایران !!!