صفحه شخصی: Iranefarda1


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ (حدود ۴ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۲۴۱ (میانگین موافقان: ۳۱ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲۲ ساعت پیش Iranefarda1 در مورد «این خبر» گفت: ۲۰۸ موافق
آسوده در ویلای چندین میلیاردی و سوار بر ماشین آنچنانیت مسئله "گرانی" را که حل کردی, الان آمدی با بوق و کرنا درس ادب و تربیت و وطن پرستی و ملی گرایی ورزشی میدهی؟؟؟!!! همانقدر که یک بیگانه دست تنها برای بالا بردن پرچم ایران میکوشد, در قامت نمایندگی دلالان و انگلها, تو در پایین آوردنش زحمت کشیدی !!! چشمانت فقط "دیوارهای کوتاه" را میبیند؟؟؟!!!! ننگ, خجالت و شرم بر تو باد !!! تیم را بیرون آوردی, توقع داری برایت دست زده و یک برنامه نود علیحده بسازند ؟؟!! چند وقت پیش توی همین برنامه معذرت نخواستی؟؟!! عادت داری به ""معذرت خواهی""؟؟؟!!!
حدود ۳ ماه پیش Iranefarda1 در مورد «این خبر» گفت: ۱۳۴ موافق
آدرس اشتباه است! نمیشود با یک چشم "حقیقت" را دید و چشم دیگر را به روی "گیرنده نامه" بست! "عذرخواهی" را "شما" بدهکارید, نه سربازان ایران زمین و کادر فنی که بهترین نتیجه تاریخ تیم ملی را رقم زدند و نه تنها نیازی به پوزش خواستن نداشتند, بلکه راست قامت, با سری بالا, " با سرمربی" به ایران بازگشتند. بهترین عملکرد دفاعی جام از آن ما بود, کارشناسان جهانی و فوتبالدوستان بر نمایش غرورآفرین ما صحه گذاشتند و ما را به شایستگی ستودند. و اما شمای بخیل و حسود, آنقدر آزادگی و جوانمردی ندارید که نمایش تیم ملی را به حق تحسین کنید. در سرزمینی که شایسته سالاران کنار گودند, شمایید که جلوی دوربینید, که در وسط میدان جولان میدهید, که مشهور میشوید, که از خوان گسترده فوتبال, خود و خانواده, به غایت بهره مند میشوید و با ب ام و یک میلیاردی در رفت و آمدید. آری, شما و همپالکی هایتان سالهاست که هر روزه به مردم عذرخواهی بدهکارید, که فوتبال ما را به جایی رساندید که باید به حالش گریست! بله, در "خیمه شب بازی فوتبالی" که شما کارگردانش باشید, سر نخ ها در دست دلالان است, مغز متفکر پروفسور برانکو, نویسنده حاج رضایی, آتش بیار معرکه کریمی و رفقا, مایلی کهن مرشد و پیشکسوت, درخشان مسئول بزک, دوزک و بوتاکس است, "علی" میشود حلال مشکلات و شرخر! و تماشاگران مردم ایرانند که زار میزنند! این شمایید که باید عذرخواهی کنید, که فوتبال ما را به این حال و روز درآوردید !!!
حدود ۳ ماه پیش Iranefarda1 در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۹ موافق
یک اجنبی, یک پرتغالی به خاطر تعهد, وظیفه شناسی, وفاداری و احساس تعلق به ایران رو در روی بازیکنان, مربیان, رسانه ها, حتی مردم و پرچم کشور خودش, به خاطر حقیقت, ایستاد. میتونست چیزی نگه و سرشو بندازه پایین و آب هم از آب تکون نمیخورد !! اما مسئولیت پذیری و دلبستگی خودش به ایران رو زیر پا نگذاشت و تا تونست در دفاع از حقیقت برای ایران, علیه پرتغال و در مورد ضربه و اخراج رونالدو صحبت کرد... کمی عهد نشکستن, پایبندی و حقیقت جویی بیاموزیم از این مرد بزرگ و از خودمون منصفانه سوال کنیم, اگر ما مربی پرتغال و در چنین موقعیتی بودیم, آیا ما هم اینکارو برای پرتغالیها و به ضرر ایران انجام میدادیم؟؟؟!!! البته دستیاران تیم ملی که از مشابه این بوته آزمایش (به نفع کشور خودشون!) سربلند بیرون نیومدند !!!
حدود ۲۲ روز پیش Iranefarda1 در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۰۶ موافق
بازی بسیار غم انگیزی بود! دل هر ایرانی وطن پرست به درد میومد! تیم السد یک سر و گردن بالاتر از استقلال بود. از طرف دیگه تفاوت لیگ ایران رو با لیگ قطر دیدیم! دست کی روش رو ببوسیم که با یک مشت بازیکن معمولی تیمی ساخته که در برابر آرژانتین, اسپانیا و پرتغال آبروداری میکنه!
حدود ۱ ماه پیش Iranefarda1 در مورد «این ویدیو» گفت: ۹۳ موافق
تقلا کردن و دست و پا زدنهای این تیم ما را به یاد بازیهای ملی قبل از کی روش می اندازد, دفاعمان پنیر سویسی بود و تاکتیک تیم بکش زیرش, دل تو دلمان نبود تا بازی تمام میشد و دست آخر به تیمهای عربی و آسیای شرقی میباختیم... در این بازی اگر ابر و باد و مه و خورشید نبودند, بایستی ۴ گل دریافت میکردیم... از یک ویچی که ویچ نیست بیشتر از این کار برنمی آید, عزیز دل برادر !!!