صفحه شخصی: Iranefarda1


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ (حدود ۶ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۲۷۳ (میانگین موافقان: ۳۴ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲ ماه پیش Iranefarda1 در مورد «این خبر» گفت: ۲۲۳ موافق
آسوده در ویلای چندین میلیاردی و سوار بر ماشین آنچنانیت مسئله "گرانی" را که حل کردی, الان آمدی با بوق و کرنا درس ادب و تربیت و وطن پرستی و ملی گرایی ورزشی میدهی؟؟؟!!! همانقدر که یک بیگانه دست تنها برای بالا بردن پرچم ایران میکوشد, در قامت نمایندگی دلالان و انگلها, تو در پایین آوردنش زحمت کشیدی !!! چشمانت فقط "دیوارهای کوتاه" را میبیند؟؟؟!!!! ننگ, خجالت و شرم بر تو باد !!! تیم را بیرون آوردی, توقع داری برایت دست زده و یک برنامه نود علیحده بسازند ؟؟!! چند وقت پیش توی همین برنامه معذرت نخواستی؟؟!! عادت داری به ""معذرت خواهی""؟؟؟!!!
حدود ۱ ماه پیش Iranefarda1 در مورد «این خبر» گفت: ۱۶۱ موافق
۱- مربیان کم سوادی مثل تو بازیکنان لیگ را پرورش میدهند, که نتیجه اش میشود تمرین استپ در تیم ملی و هد حاج صفی در بازی بولیوی! ۲- روزی هزار بار کلاهت را به آسمان بینداز که اگر جای دیگری بودی همچنان بایستی از پشت فنس تمرین لورکوزن چشم رنگیها را نگاه میکردی و یادداشت برمیداشتی, لیاقتت هم بجای ب ام و میلیاردی موتور وسپا بود و پسرت نیز ترکت مینشست! ۳- کی روش کاربلد و ایرانی آلوده تفکرات دلالی و گله ای شما اجنبی ها نمیشود, او بالاترین مرجع فوتبالی ایران است, این وجود شماست که توهین به شایسته سالاری در فوتبال است !! ۴- اگر تیم ملی در امارات موفق شود, اینها باید جل و پلاس خود را جمع کنند, پس از هیچ کوششی برای زمین زدن سر مربی دریغ نمیکنند, مرد ک چشم سفید وسط کنفرانس خبری لیگ به کی روش چکار داری؟؟!! ۵- ۴۰ سال است در فوتبالی, اما, با همپالکیهایت, یک جو عرضه برای درست کردن یک زمین برای تیم ملی نداشتید!!! ۶- فقط حقوق کی روش را میبینی, پولهای صعود به جام جهانی را نمیبینی؟؟!! ۷- این تخریب سیستماتیک و گله ای تیم ملی خیانت به میهن است و ثبت در جریده فوتبال ملی ایران!
حدود ۱ ماه پیش Iranefarda1 در مورد «این خبر» گفت: ۱۲۶ موافق
این یک "آزمون ملی" است !! روی سخن سر مربی با کسانی است که تیم ملیشان "پرسپولیس" و "استقلال" نیست!, منفعت ملیشان منفعت شخصی نیست, دغدغه "دفاع ملیشان سید جلال" نیست!!, قلبشان برای "ایران" می تپد و به اهتزاز این پرچم "رنگین کمانی" دل بسته اند, در هوای آزادی !!
حدود ۳ ماه پیش Iranefarda1 در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۰۶ موافق
بازی بسیار غم انگیزی بود! دل هر ایرانی وطن پرست به درد میومد! تیم السد یک سر و گردن بالاتر از استقلال بود. از طرف دیگه تفاوت لیگ ایران رو با لیگ قطر دیدیم! دست کی روش رو ببوسیم که با یک مشت بازیکن معمولی تیمی ساخته که در برابر آرژانتین, اسپانیا و پرتغال آبروداری میکنه!
حدود ۲ ماه پیش Iranefarda1 در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۴ موافق
باید کی روش "طوری" پرسپولیسیا رو دعوت کنه که "حتما ": خسته نشن, مصدوم نشن, قهرمان لیگ بشن, قهرمان آسیا بشن! حالا "چطوری" دعوت کنه, خودش میدونه !!! ضمنا هر کی حرفی بهش زد, هیچی نگه!, اوتوبوس! نچینه, هوجومی! بازی کنه, با برزیل, آلمان و فرانسه بازی بذاره!, قراردادشم باید کم کنه!(با این فشار اقتصادی مردم !!!), بازیکن سفارشی بگیره! چند تا پرسپولیسی رو هم بکنه مشاور, سخنگو, دستیار, مدیر فنی و سرپرست, فامیلهاشم آورد ایرادی نداره! بازیای لیگ رو هم بره استادیوم ببینه! حداقل هفته ای یک بار مصاحبه کنه و از پیشکسوتا, سرمربیا, لیدر و خبرنگار تشکر کنه, با همه عکس بگیره و "ناهار" بده به همه!, به افاضلی و بانو, عابدینی, اسدی اینام کاری نداشته باشه و "رفت و آمد" رو هم به پک, ایفمارک و کمپ تیم ملی شبانه روزی "آزاد" کنه, الانم که باید سیاه بپوشه بیاد عزاداری, برنجم پخش کنه!, اصلا "بره"!!! "برانکو بشه سرمربی", فقط "اینطوری" ازش راضین !!!