صفحه شخصی: Hormoz


تیم محبوب در لیگ برتر: نساجی

مشارکت:

شروع: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ (حدود ۲ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۲۱۹ (میانگین موافقان: ۱۱ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲ ماه پیش Hormoz در مورد «این خبر» گفت: ۳۱۱ موافق
عجب شخصیت حقیری داری تو بچه
حدود ۱ ماه پیش Hormoz در مورد «این خبر» گفت: ۸۳ موافق
در اینکه جفت تیم های قرمز و ابی حکومتی هستند شکی نیست منتها به نظر میرسه این تخم سگ با این کارش متاسفانه قرمز ها رو چه بخوان چه نخوان کرده یه آشیانه برای هر اشغال بسیجی و خونوادش. این احتمال وجود داره که زین پس ما شاهد یک دو دستگی سیاسی در فوتبال کشور باشیم, تا حدی که شاید بسیاری از طرفدار های ضد رژیم پرسپولیس چون تحمل پیشروی و ازدحام جمیعت این حیوانات در پرسپولیس رو ندارن, رو به استقلال بیارن.
حدود ۱ ماه پیش Hormoz در مورد «این خبر» گفت: ۸۰ موافق
اره اونی که پدرشو میشناسه و لقمه و نطفش ایرادی نداره, خودش به عالم و آدم بی احترامی میکنه و صدای خبرنگاری رو که میخواد ازش سوال بپرسه رو خفه میکنه و به زور از کنفرانس خبری میندازتش بیرون. جمعش کن پدر جان, جمعش کن که آدم بالا میاره از این همه بیشرمی و وقاحت. اون داستان اینکه همه توطعه کردن و یه اتاق کنترل درست کردن که از اونجا خط میدن به کسانی که میخوان بهت فحش بدن هم خیلی جالب و خنده دار بود, ولی از طرفی هم واسه ملت ایران چیز جدیدی نیست این حرفا, مطلقا خریدار داره, تو اون مملکت هرکی یه بلایی سرش میاد یا بازی رو میبازه...به فکر توطعه و این حرفا میوفته. از قرار معلوم یه جریان جا افتاده در فرهنگ ایرانیه. بسی جای تاسف است.
حدود ۲ ماه پیش Hormoz در مورد «این خبر» گفت: ۷۵ موافق
متاسفم که باید بگم تو مملکت خودمون انقدر موجودات حقیر و کثیفی مثل این نیم وجب بچه داریم که هر ایرانی که هنوز خودش رو درگیر بحرین و و قطر و عربستان و غیره میکنه و از دشمن تراشی های سیستماتیک این حکومت از این طریق حمایت میکنه, هنوزم که هنوزه نفهمیده که داره خودش رو بازوی تبلیغاتیه این رژیم میکنه و اجازه میده ازش استفاده بشه. مشکل اصلیه ایران و ایرانی همیشه خود ایرانی بوده.
حدود ۲ ماه پیش Hormoz در مورد «این خبر» گفت: ۷۲ موافق
این اقبالی هرکی هست تا اینجای کار از بقیه مثلا کارشناسان واقعگرا تر بوده و لااقل سعی نکرده دنبال بهانه های مضحک بگرده و تقصیر رو گردن این و اون بندازه