صفحه شخصی: HassanKachal


تیم محبوب در لیگ برتر: سایپا

مشارکت:

شروع: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ (حدود ۴ ماه پیش)
لینک‌ها: ۱ (ببینید)
عکس‌ها: ۱ (ببینید)
ویدیوها: ۲ (ببینید)
نظرات: ۲۹۰ (میانگین موافقان: ۷ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۵۰ ۵ ۱۳


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱ ماه پیش HassanKachal در مورد «این ویدیو» گفت: ۶۱ موافق
دفاع اتوبوسی کجا بود. بیشتر بازی دست پارس جم بود که خیلی سریع توپو می بردن تو زمین اس اس و مدافعین و هافبک اس اس به زحمت یا با خطا جمعش می کردن. داور امروز با اس اس خیلی مهربون بود با این همه خطا در وضعیت ضد حمله.
حدود ۲ ماه پیش HassanKachal در مورد «این ویدیو» گفت: ۵۹ موافق
وریا با لگد رفت تو صورت مهاجم ذوب آهن جلوی دروازه. طرف صورتش پر خون شد و بردن مستقیم بیمارستان. طرف دهنش سرویس شد ولی وریا یه کارت زرد هم نگرفت بعد علی پور هفته قبل لنگش به شونه بازیکن پدیده خورد طرفداران اس اس می گفتن چرا اخراج نشد.
حدود ۲ ماه پیش HassanKachal در مورد «این خبر» گفت: ۵۳ موافق
گ.وسفند پخته حرف زد.
حدود ۱ ماه پیش HassanKachal در مورد «این ویدیو» گفت: ۴۹ موافق
مسئولین ورزشگاه غدیر اهواز از آشغالترین و بی عرضه ترین مدیران ورزشی هستند. هر سال تو این ورزشگاه چند نفر زخمی و نقص عضو پیدا می کنند تماشاگر یا بازیکن فرقی نداره. در ضمن باید تاسف خورد برای فوتبال غنی خوزستان با همچین تماشاگرهایی که از اول فحاشی و سنگ پرانی کردند. تیم اس اس خوزستان هم که کلا فقط بازی تاخیری درگیری و دراز کشیدن روی زمین برنامش بود. چیکار کردن با این تیم توی ۲ سال از صدر به ته جدول سقوط کرده. حیف از استعدادهای این استان که هرز برن.
حدود ۲ ماه پیش HassanKachal در مورد «این خبر» گفت: ۴۲ موافق
هر جای دیگه بود الان باشگاه رو به دادگاه برده بودند و جریمه می گرفتند. این هم نمونه دیگری از حمایت فرا قانونی از باشگاههای سرخابی تو ایران مخصوصا اس اس. آینده این جوان را بزور نابود کردن. حالا فکر می کنید این حسینی برای شما بازیکن میشه با این وضع.