چهارشنبه، ۹ فروردین ۱۳۹۶ (29 Mar 2017)، ساعت ۴:۰۶ (به وقت ایران)

صفحه شخصی: Golkoochikl

تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ (حدود ۲۵ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۱۱۶ (میانگین موافقان: ۲۸ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۳ ماه پیش Golkoochikl در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۸ موافق
البته دلیل این اردو را کیروش میداند و حتما دلیل خوبی هم دارد .عملکرد او ثابت شده است و به همین دلیل او چهره شناخته شده در دنیای فوتبال است و بجز علی دایی ﴿بازیکن﴾ ما در ایران چهره جهانی نداریم. پس بیخودی عرض اندام نکنیم.
حدود ۳ ماه پیش Golkoochikl در مورد «این خبر» گفت: ۸۰ موافق
مغز بعضی ها چقدر کوچک هست.فکر میکنند همه چیز باید یا قرمز باشه یا ابی. ملی فکر کنید.
حدود ۳ ماه پیش Golkoochikl در مورد «این خبر» گفت: ۷۳ موافق
دمش گرم. بهترین کارو کرد. برانکو بد جوری بازیچه دست قلعه نویی شده بازیکن کلیدی میده به تیم رقیب که قهرمان نشدن رو بندازن گرن تیم ملی.فکر نکنم خودش هم بدونه که این برنامه ریزی شده است. کیروش هم دست اینها و خوب خونده.
حدود ۳ ماه پیش Golkoochikl در مورد «این خبر» گفت: ۷۰ موافق
تصور کنید ایران برای بهبود کیفیت ماشین سازی, امنیت جاده ها و وضعیت رانندگی مدیری را با همان حقوق و مزایا از کشوری مثلا المان به خدمت بگیرد. مدیر خارجی پس از بررسی اعلام میدارد که ماشین پراید نا امن وجاده ها خطرناکند و خدای ناکرده راننده ها هم قانون رعایت نمیکنند. اول از همه مدیر کارخانه پراید احساس خطر میکند, وم کسانی که پول جاده سازی ا به جیب میزدند نگران میشوند و دست به کار میشوند که ای به ماشی تولید داخلی توهین شده و شرف ما زیر سوال رفته, جاده ساز هم میگوید که وای مگر تا ه حال ما از همین جاده ها به شمال نمیرفتم و این اقا از بالا به پایین نگاه میکند نه ۴۵ درجه و مردم هم میگویند الله و اکبر...مدیر دلسوز هم پس از تلاش بسیار میفهمد که جهان وم کجاست و انها را به حال خود میگزاد تا با تاریخ ۲۵۰۰ ساله خویش حال نمایند.
حدود ۳ ماه پیش Golkoochikl در مورد «این خبر» گفت: ۴۹ موافق
دو روباه حیله گر