سه‌شنبه، ۳ اسفند ۱۳۹۵ (21 Feb 2017)، ساعت ۲:۱۳ (به وقت ایران)

صفحه شخصی: Footballhater

تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۲۱ شهریور ۱۳۹۱ (حدود ۵۳ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۱۰۲ (میانگین موافقان: ۲۲ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱ ماه پیش Footballhater در مورد «این خبر» گفت: ۱۱۰ موافق
کجای این خیر منصوریان به اختلاف برانکو و کی روش واکنش نشان داد؟؟؟ ما که این چند خط رو ده بار خوندیم واکنشی ندیدیم!
حدود ۲۵ روز پیش Footballhater در مورد «این خبر» گفت: ۹۸ موافق
«۲ میلیون دلاری که از فیفا طلبکاریم ما را امیدوار می‌کند و به فیفا هم نامه دادیم تا از همین مجرا مشکل حل شود.» یعنی به همین راحتی چند نفر در یک باشگاه مرتکب اشتباه می‌شوند و فدراسیون فوتبال پولی که باید صرف توسعه فوتبال کشور شود را صرف پرداخت جریمه باشگاه می‌کند؟! یعنی من اشتباه متوجه شدم یا واقعاً داستان همینه؟!!!
حدود ۳ ماه پیش Footballhater در مورد «این خبر» گفت: ۸۸ موافق
چرا یک کمیته اخلاقی نداریم برای این قاضی‌ها و مسئولینی که فساد و کثافت از همه وجودشان می‌بارد و فقط دیگران را متهم می‌کنند. دستشان به این بنده خدا نمی‌رسد، تنها کاری که خواهند کرد محروم کردن او از تیم ملی است که اوج ظلم و ناعدالتی است برای کسی که حرفی درست و واقعیت را به زبان آورده.
حدود ۲ ماه پیش Footballhater در مورد «این ویدیو» گفت: ۸۰ موافق
این یارو که نمیتونه «میخوام عرض کنم» رو درست تلفظ کنه (!) دیگه درباره فوتبال چی میگه؟! بابا اینکه کیروش مستقیم رفته امارات و نیومده ایران از ایران بره چه ربطی به تحقیر و توهین به ایران داره؟؟؟؟ تلویزیون ایران خودش کرم داره که میره سراغ این لندهور بی سواد بی ادب پر مدعا!
حدود ۱۹ روز پیش Footballhater در مورد «این خبر» گفت: ۶۷ موافق
از دوستان دو خواهش دارم: سکس اینکه این دوست بالایی (Chakavak) اینقدر چهچهه نزنه زیر هر خبری در مورد کیروش و نظرات تکراری را در جاهای مختلف نچسبانه. دوم اینکه یک نفر این جمله فارسی تاج رو به زبان فارسی روز که ما هم بفهمیم دربیاره لطفاً: «درباره قرارداد کی روش می توانم بگویم اگر بعضی از موارد را منعکس کنیم تغییراتی در آن می دهیم ولی پایبند بودن به همین قرارداد مهم است.» خداوکیلی من بیسواد نیستم ولی هرچند بار خوندم منظورش رو نفهمیدم. این که رئیس فدراسیون فوتباله چنین مهارتی در پیچوندن جواب سوالات داره، شما فکر کنین مقامات سیاسی چه می‌کنند!!!؟؟!!!!