صفحه شخصی: Footballhater


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۲۱ شهریور ۱۳۹۱ (حدود ۷۱ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۱۷۵ (میانگین موافقان: ۲۵ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۳ ماه پیش Footballhater در مورد «این خبر» گفت: ۱۹۰ موافق
«اگر دایی به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب شود قطعا سیدجلال و وریا غفوری در تیم ملی حضور خواهند داشت.» یعنی به خاطر دو بازیکن مربی عوض کنیم که این دو بازیکن توی تیم باشند؟؟؟!!! اینها واقعاً هیچی حالیشون نیست!!!
حدود ۳ ماه پیش Footballhater در مورد «این خبر» گفت: ۱۴۳ موافق
ای بابا!!!!‌دیگه تیم از کجا پیدا کنیم باهاش بازی کنیم؟! ببینیم این فدراسیون بی عرضه خاک بر سر می‌تونه حداقل جریمه این کار رو بگیره ازشون یا یه بازی دیگه جور کنه! واقعاً حالم از سیستم ایران به هم می‌خوره!!!!
حدود ۳ ماه پیش Footballhater در مورد «این خبر» گفت: ۸۷ موافق
saeed2005 این کردی بود نوشته بودی؟؟؟ این که با چند غلط املائی همش فارسی بود که! :)))) من متن کردی خیلی دیدم، زبان کردی هم بلد نیستم ولی متن کردی رو اصلاً نمیتونم بخونم سر دربیارم :) در هر صورت، شوخی کردم، زنده باشید همگی از هر قومی که هستید همگی ایرانی هستیم و پشت هم می‌ایستیم!
حدود ۲ ماه پیش Footballhater در مورد «این خبر» گفت: ۸۷ موافق
این توهین به شأن ایران است؟؟؟؟!!!!! چطور توهین است؟ مثل این میمونه بلیط بازی نخری بری در استادیوم بگی منو راه بده تو وگرنه به من توهین کردی!!! واقعاً سطح فکر این آدمها در این وضعیت اسفناک قرار داره؟! به قول SSSarvarete44 چرا پا شدین رفتین اونجا؟ توهین به شأن ایران و مردم ایران از طرف مسئولین خودمون بوده نه اونها. یقه مسئواین خودمون رو باید بگیریم نه اینکه از فیفا طلبکار باشیم.