یکشنبه، ۳ بهمن ۱۳۹۵ (22 Jan 2017)، ساعت ۲۳:۵۵ (به وقت ایران)

صفحه شخصی: Footballhater

تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۲۱ شهریور ۱۳۹۱ (حدود ۵۲ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۹۷ (میانگین موافقان: ۲۱ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۳ ماه پیش Footballhater در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۱۳ موافق
هنوز هم موقع بازی فوتبال صدای فریادهای «یا امام حسین» به گوش می‌رسد. اگر کمی بیشتر به واقعیت بازی توجه کنیم و از توسل به ماوراء الطبیعه بکاهیم، شاید در ورزش به جایی برسیم. انبیاء و امامان نمی‌توانند به ما کمک کنند تیم مقابل را ببریم، چون در آنصورت در ابتدا باید به تیم عربستان که بچه محل‌های خودشان هستند بیشترین کمک را بکنند و بعد به کشورهای دیگر نوبت می‌رسد. یک کم واقع بین باشیم. اگر بردن با کمک اولیاء دین میسر بود، الن عربستان قهرمان ۱۵ دوره جام جهانی بود و برزیلی‌هایی که لخت کنار ساحل ریو می‌رقصند همیشه در مرحله مقدماتی حذف می‌شدند!
حدود ۶ روز پیش Footballhater در مورد «این خبر» گفت: ۱۱۰ موافق
کجای این خیر منصوریان به اختلاف برانکو و کی روش واکنش نشان داد؟؟؟ ما که این چند خط رو ده بار خوندیم واکنشی ندیدیم!
حدود ۲ ماه پیش Footballhater در مورد «این خبر» گفت: ۸۸ موافق
چرا یک کمیته اخلاقی نداریم برای این قاضی‌ها و مسئولینی که فساد و کثافت از همه وجودشان می‌بارد و فقط دیگران را متهم می‌کنند. دستشان به این بنده خدا نمی‌رسد، تنها کاری که خواهند کرد محروم کردن او از تیم ملی است که اوج ظلم و ناعدالتی است برای کسی که حرفی درست و واقعیت را به زبان آورده.
حدود ۱۷ روز پیش Footballhater در مورد «این ویدیو» گفت: ۸۰ موافق
این یارو که نمیتونه «میخوام عرض کنم» رو درست تلفظ کنه (!) دیگه درباره فوتبال چی میگه؟! بابا اینکه کیروش مستقیم رفته امارات و نیومده ایران از ایران بره چه ربطی به تحقیر و توهین به ایران داره؟؟؟؟ تلویزیون ایران خودش کرم داره که میره سراغ این لندهور بی سواد بی ادب پر مدعا!
حدود ۲ ماه پیش Footballhater در مورد «این خبر» گفت: ۷۵ موافق
درخشان میگه مربی‌های ایرانی رو یه چلوکباب دعوت نمی‌کنه این کی روش نامرد. همه پولها رو هم خودش تنهایی می‌خوره. برای انتخاب بازیکن و ... «تعامل» منظور «زد و بند» نمیکنه بی معرفت. ما هم الان پس از چند بار مطالعه پاسخ حسن روشن، ارتباط بین سوال و جواب ایشون رو درک نکردیم. ما با جام جهانی ۷۸ چیکار داشتیم آخه!