یکشنبه، ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ (23 Apr 2017)، ساعت ۱۶:۱۸ (به وقت ایران)

صفحه شخصی: Footballhater

تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۲۱ شهریور ۱۳۹۱ (حدود ۵۵ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۱۲۱ (میانگین موافقان: ۲۳ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۳ ماه پیش Footballhater در مورد «این خبر» گفت: ۹۸ موافق
«۲ میلیون دلاری که از فیفا طلبکاریم ما را امیدوار می‌کند و به فیفا هم نامه دادیم تا از همین مجرا مشکل حل شود.» یعنی به همین راحتی چند نفر در یک باشگاه مرتکب اشتباه می‌شوند و فدراسیون فوتبال پولی که باید صرف توسعه فوتبال کشور شود را صرف پرداخت جریمه باشگاه می‌کند؟! یعنی من اشتباه متوجه شدم یا واقعاً داستان همینه؟!!!
حدود ۲ ماه پیش Footballhater در مورد «این خبر» گفت: ۸۸ موافق
دوستان عزیزی که تا امروز فقط تا شافدول عظیم و حداکثر مشهد (جهت زیارت) سفر رفته اند و مرتب می‌نویسند کیروش «هالیدی» رفته به خوبی نشان می‌دهند از لحاظ فرهنگی و اطلاعاتی کجا ور در چه سطحی هستند. افرادی با مسئولیت مشابه کیروش مرتب در سفر هستند و این سفرها هم آنچنان که این عزیزان خیال می‌کنند مفرح نیست. شما اگر در یک هفته دو سه بار سوار هواپیما بشوید و از چند فرودگاه بگذرید دیگه از مسافرت حالتان به هم می‌خورد. این بنده خدا دارد کار خودش را با مسئولیت پذیری انجام می‌دهد. اجازه بدهید بدون تنش به امور تیم ملی رسیدگی کند تا جواب یک سری هواپیما و مسافرت ندیده را بدهد!
حدود ۱ ماه پیش Footballhater در مورد «این خبر» گفت: ۷۳ موافق
پس خود واکنش کجاست؟!!! نکونام چی گفت؟ این چه وضع خبر رسانیه آخه؟ بریم اینستاگرام نکونام رو پیدا کنیم بخونیم؟!
حدود ۳ ماه پیش Footballhater در مورد «این خبر» گفت: ۶۷ موافق
از دوستان دو خواهش دارم: سکس اینکه این دوست بالایی (Chakavak) اینقدر چهچهه نزنه زیر هر خبری در مورد کیروش و نظرات تکراری را در جاهای مختلف نچسبانه. دوم اینکه یک نفر این جمله فارسی تاج رو به زبان فارسی روز که ما هم بفهمیم دربیاره لطفاً: «درباره قرارداد کی روش می توانم بگویم اگر بعضی از موارد را منعکس کنیم تغییراتی در آن می دهیم ولی پایبند بودن به همین قرارداد مهم است.» خداوکیلی من بیسواد نیستم ولی هرچند بار خوندم منظورش رو نفهمیدم. این که رئیس فدراسیون فوتباله چنین مهارتی در پیچوندن جواب سوالات داره، شما فکر کنین مقامات سیاسی چه می‌کنند!!!؟؟!!!!
حدود ۳ ماه پیش Footballhater در مورد «این خبر» گفت: ۵۵ موافق
اگر همین میکروفن ها و قلم ها نبود که، آقای قلعه نوعی عزیز، شما از نازی آباد یک دفعه سر از اینجا در نمی‌آوردی که برای هالیدی بری کانادا در ویلای خودت و حقوق میلیاردی بگیری و عناوینی مثل ژنرال به خودت بچسبونی. یادم رفت بگم کمک همین میکروفن هاست که به شما کمک کرد حقوق امثال «علی» رو بدی که موانع رو از سر راه بردارند.