جمعه، ۶ مرداد ۱۳۹۶ (28 Jul 2017)، ساعت ۹:۱۶ (به وقت ایران)

صفحه شخصی: Footballhater

تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۲۱ شهریور ۱۳۹۱ (حدود ۵۸ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۱۳۶ (میانگین موافقان: ۲۲ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲ ماه پیش Footballhater در مورد «این خبر» گفت: ۵۹ موافق
از فدراسیون می‌خواهم در بیانیه‌هایش از مردم خواهش بکند که خیلی با احتیاط رفتار کنند و حرکتی از خودشان نشان ندهند که باعث محرومیت یا جریمه ایران بشود. جوش و خروش همیشه هست، اما باید کنترل شده و هدایت شده باشد. شعارهای نژادپرستانه، پرتاب مواد محترقه (یا منفجره!) به خصوص به طرف داوران و بازیکنان حریف و ... به هیچ وجه طرفداری و حمایت تلقی نمی‌شود.
حدود ۱ ماه پیش Footballhater در مورد «این خبر» گفت: ۴۸ موافق
دیگه اونقدر بدبخت شدیم که اگر یک جا یک نفر یک اسم از ایرانی بیاره یا عکس بگیره و یا اشاره ای به ایران بکنه ما ذوق مرگ میشیم از حس افتخار! خدایا سوت پایان رو بزن دیگه!
حدود ۲ ماه پیش Footballhater در مورد «این خبر» گفت: ۴۷ موافق
Mikehammer جان، ما باید خودمون رو اصلاح کنیم تا اینکه بریم مقابله به مثل کنیم. این مطلب کاملاً درسته که ما میزبانان خوبی نیستیم. لیزر میندازیم توی چشم دروازه بان حریف، نارنجک میندازیم توی زمین، صندلی میشکنیم (در بازیهای داخلی) ... اینها هیچکدوم رفتارهای متمدنانه نیست. چرا از خودمون شروع نکنیم؟ تا کی بگیم عربها با ما بد هستند؟ کره ایها هم بد هستند، فردا میشه هندیها و ... مثل رژیم حاکم نباشیم که میگه همه دنیا به جز چند تا کشور درب و داغون دشمن ایران هستند. یک سوزن به خودمون بزنیم بعد یک جوالدوز به دیگران!