صفحه شخصی: Footballhater


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۲۱ شهریور ۱۳۹۱ (حدود ۶۵ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۱۵۶ (میانگین موافقان: ۲۳ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲ ماه پیش Footballhater در مورد «این خبر» گفت: ۱۱۳ موافق
این مایلی خودش مقصر نیست؛ الان سالهاست که میدونیم این بابا مشکل روحی روانی داره. مقصر اون تهیه کننده و مجری احمقی (و یا موذی) هستند که میکروفون رو میزارن جلوی امثال این. مایلی کودن همیشه چرت و پرت می گفته، حتی قبل از اومدن کی روش! ما مردم نمیدونیم از دست کی بکشیم!! دعا کنیم خدا ما رو از شر کی خلاص کنه آخه؟!
حدود ۱۰ روز پیش Footballhater در مورد «این خبر» گفت: ۵۷ موافق
فردوسی‌پور در این دعوا نقش بزرگی ایفا کرده. یک آدم عاقل با کمی فکر و ملایم کردن کلمات می‌تونست جلوی این مسائل رو بگیره. من خودم مترجم هستم و در نقش یک مترجم می‌دونم که باید بدون در نظر گرفتن هر مسئله‌ای جملات رو مو به مو ترجمه کنم. ولی نقش فردوسی‌پور در برنامه ۹۰ متفاوت هستش. اون تعهدی نداشت که برای مثال کلمه‌ای مثل «cowardly» رو دقیقاً همونطور ترجمه کنه. با جایگزینی اون کلمه با کلمه‌ای ملایم‌تر، این دو نفر رو در روی همدیگه قرار نمی‌گرفتند و منافع ملی هم به خطر نمی‌افتاد.
حدود ۱۸ روز پیش Footballhater در مورد «این خبر» گفت: ۵۲ موافق
راست گفته بنده خدا؛ «تشویش اذهان عمومی، کذب و افترا» زیبنده اهالی ورزش نیست، بلکه فقط زیبنده همون حجت الاسلام‌هاست که در این زمینه متخص هستند!
حدود ۳ ماه پیش Footballhater در مورد «این ویدیو» گفت: ۴۸ موافق
اون بنده خدایی که ماشینش رو جلوی در باشگاه پارک کرده چه گناهی کرده؟ حالا با آتیش زدن در آهنی یه باشگاه چی ثابت شد؟! کاری به استقلال و پرسپولیسش ندارم، انگیزه چی هست و چه دستاوردی داره؟!