صفحه شخصی: Footballhater


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۲۱ شهریور ۱۳۹۱ (حدود ۷۴ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۱۸۱ (میانگین موافقان: ۲۵ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲۷ روز پیش Footballhater در مورد «این خبر» گفت: ۱۲۴ موافق
این بنده خدا قبلاً کارشناس مرزشی و فرهنگی بود، الان کارشناسی اقتصادی رو هم به تخصصهاش اضافه کرده. بابا جان هرکسی در زمینه خودش صحبت می‌کنه! از پوشک کرفته تا دلار و بنزین میگه! آخرش هم اینها رو به کیروش وصل می‌کنه! خبرگزاری تسنیم (وابسته به سپاه) هم می‌دونه با کی صحبت کنه که با یک تیر دو نشون بزنه. هم کی‌روش و وزارت ورزش رو هدف قرار می‌دن و هم با صحبتهای اقتصادی و ... دولت رو خراب می‌کنند ولی همه از دهن مایلی کهن بیرون میاد. خودش هم نمی‌دونه مثل اون ایرج ملکی که بهش میگن «استاد» که اسکولش کنند، بازیچه‌ای بیش نیست وگرنه کی میاد این وسط با این مصاحبه کنه!
حدود ۱ ماه پیش Footballhater در مورد «این ویدیو» گفت: ۵۱ موافق
به نظر من تیتر خیلی هم مناسبه. هر کسی تخصص خودش رو داره و باید در حیطه همون حرکت کنه. دلیل نمیشه بگیم بابا همینقدر هم که بلد بود فلان کس بلد نیست یا اینکه دیگه چقدر میشه توقع داشت و ... اینها بهانه های خوبی تیست. ما توقع نداریم که اون عالی انگلیسی صحبت کنه ولی توقع هم نداریم کسی که بلد نیست با اعتماد به نفس بره جلوی دوربین و جلوی میلیونها نفر اینجوری صحبت کنه. مثل این میمونه که من رو بفرستند فوتبال گزارش کنم، کار من اون نیست! پس باید خودش عقلش می‌رسید و می‌گفت کار من نیست.
حدود ۳ ماه پیش Footballhater در مورد «این خبر» گفت: ۴۳ موافق
من نمی‌فهمم اینجور آدما چرا اصلاً اظهار نظر می‌کنند!!!! آخه محرمی جان، تو که سالهاست از فوتبال دور بودی و مشکلات خودت رو داشتی، تو چرا در مورد لیست تیم ملی نظر میدی؟! به غیر از اینکه میخوای چند تا فحش بخوری و اسمت هم دیده بشه ...؟! برو به کارت برس مرد حسابی.