صفحه شخصی: Ferdoosi45


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۱۶ آبان ۱۳۹۲ (حدود ۴۵ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۹۵ (میانگین موافقان: ۲۷ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱۰ روز پیش Ferdoosi45 در مورد «این ویدیو» گفت: ۲۰۳ موافق
ما که همه میدونیم این‌ها چه دغل کار هایی هستند. چگونه خودشان را دشمن غرب و اسرائیل نشان میدهند و چگونه در مجلس با نماینده اتحادیه اروپا عکس سلفی میگیرند و یا چگونه گوینده اخبارشان در اروپا چادر وروسری را بر می‌‌دارد و مشغول آبجو خوردن میشود. دیگه بیایم ایندفعه نگذاریم حق این دو بازیکن به ناحق گرفته شود.ما مردم و هواداران اگر بخواهیم قدرت آن را داریم که بتوانیم حق این دو بازیکن را پس بگیریم.
حدود ۱۰ روز پیش Ferdoosi45 در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۵۹ موافق
بنظرام بقیه بازیکن‌های لیگ برتر و تیم‌ ملی‌، همه با هم بایستی‌ به حمایت این دو بازیکن بیایند...همه با هم قدرت هستیم.
حدود ۹ روز پیش Ferdoosi45 در مورد «این خبر» گفت: ۱۳۳ موافق
آقای داور زنی‌، مردک شما که مثل یک الاغ صحبت میکنی‌ و نمی‌فهمی که عواقب این حرف‌ها چه خواهد بود حالا بیایید جواب فیفا را بدهید.
حدود ۲ ماه پیش Ferdoosi45 در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۰۷ موافق
یک چیزی که برای کیروش خیلی‌ مهم هست (قبل از اینکه یک بازیکن خوب باشی‌ ) این هست که یک بازکن بایستی‌ شخصیت وارد شدن به تیم ملی‌ را داشته باشد و شجاعی یکی‌ از این بازیکنان با شخصیت هست که واقعاً دامش گرم که مثل خیلی‌ از بازیکنان دیگر نرفت هندوانه بغل روحانی بگذارد و به جایش از این موقعیت استفاده کرد و حرف دل‌ زنان و مردان ایران زمین را به رئیس جمهور زد که خواهان آزادی ورود زنان به استادیوم‌ها هستند.
حدود ۲ ماه پیش Ferdoosi45 در مورد «این خبر» گفت: ۸۴ موافق
این گلی‌ که طارمی زد بهترین گلی‌ بود که از او دیده بودم...خیلی‌ تکنیکی و حرفه‌ای و حتما کیروش میتواند در پیشرفت او نقش بسیار زیادی داشته باشد.