صفحه شخصی: Ausiran


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ (حدود ۳ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۲۵ (میانگین موافقان: ۳۱ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱ ماه پیش Ausiran در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۷۵ موافق
این بازی و نتیجه اش منو یاد اون سالهای نه چندان دور تیم ملی بزرگسالانمون میندازه و با خودم میگم بدون کی روش دوباره تیم ملی مون به همون روزایی برمیگرده که وقتی اسم عربستان و امارات و قطر و غیره میومد، وحشت و اضطراب همه مونو ورمیداشت و خدا خدا میکردیم که یه وقت نبازیم. عزیزانی که فکر میکنن یه عده ای از ما کی روش پرست شدیم، شاید یا فراموش کردن یا خیلی جوونن و خبر ندارن که در گذشته های نه چندان دور، قبل از اینکه کی روش سرمربیمون بشه، تیم فوتبال بزرگسالان ما هم مثل همین تیم امید بود.
حدود ۱۵ روز پیش Ausiran در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۹ موافق
خوش اومدی عزیز دل
حدود ۲ ماه پیش Ausiran در مورد «این خبر» گفت: ۹۶ موافق
چه متن مغرضانه ای داشت این خبر. ضمن اینکه نامه ی کیروش، نامه ی خداحافظی نبود. میشد ازش برداشتهای مختلفی کرد از جمله خداحافظی، تمدید قرارداد و امیدواری به آینده، تشکر و افتخار، و سپاسگزاری و خوشحالی برای اینکه تا به امروز، 7/5 سال مربی تیم ملی ایران بوده.
حدود ۲۶ روز پیش Ausiran در مورد «این خبر» گفت: ۸۰ موافق
خوش خبر باشین (البته امیدوارم این خبر درست باشه).
حدود ۳ ماه پیش Ausiran در مورد «این خبر» گفت: ۴۸ موافق
سران مملکت از خامنه ای و روحانی و مموتی گرفته تا بقیه ی آشغالشون پول مملکتو بالا کشیدن، مقدار زیادی هم به سوریه و لبنان و عراق و فلسطین دادن، خفه خون گرفتی مردیکه ی احمق، نگفتی کارگرانمون 6 ماهه حقوق نگرفتن. حالا کیروش از بودجه ی اختصاصی فوتبال حقوقش پرداخت شده و البته صدها برابرش رو با پاداشهای فیفا به فدراسیون فوتبالمون بازگردونده و به قولی سرمایه گزاری شده برامون، حالا از این سوختی حاج رضایی آشغال؟ هنوز شعورت قد نمیده که بفهمی حقوق کارگران از جای دیگه باید پرداخت شه و نه از فدراسیون فوتبال؟ این سرمربیهای پیشین فوتبالمون و یکسری از این پیشکسوتها که خودشون هیچ کار مفیدی تو همه ی عمر فوتبالیشون برای پیشرفت فوتبالمون نتونستن بکنن چقدر اینروزا دارن جلز و ولز میکنن. در ضمن، این مشکل کیروش نیست که ارزش دلار در برابر ایران خیلی بالا رفته، و در نتیجه دستمزدش به نظر خیلی بالا میاد. مشکل بی لیاقتی و بیشعوری دولته که دلار 7 تومنی الان به 7، 8 هزار تومن رسیده. زنده باد تیم ملی و زنده باد کارلوس کیروش عزیز