صفحه شخصی: Arminn


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۲۰ مرداد ۱۳۹۳ (حدود ۳۶ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۸۷ (میانگین موافقان: ۱۴ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۳ ماه پیش Arminn در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۰۲ موافق
باخت استقلال ناراحت کننده بود٬ ولی غیر منظره نبود! فوتبال دیمی و بکش زیرش منصوریان همیشه جواب نمیده! فوتبال باشگاهی ایران درست مثل تیم ملی نیاز به یک مربی متفکر اروپایی دارد٬ کجاست اون پیشکوت استقلال که ادعای گنده و بی اساسی کرد: ایشان فرمودند که تیم استقلال دارای بهترین خط و سازمان دفاعی است! و برای آسیا بسته شده است!!!!!!!!! درست برعکس پرسپولیس که تنها در لیگ داخل جواب میدهد!!!!! این بود تیم اسیایی استقلال!!!!!پیش بینی دیمی بازی کشگی و دیمی و بی برنامه آخرش می شود این٬ یک شکست مفتضحانه برای فوتیال ایران نه فقط استقلال!!!شرم آور بود٬ بهتر است که استقلال به فکر یک مربی مثل رایکوف بلغاری باشد! یک مربی در حد برانکو. از اولش هم معلوم بود که بازی شانسی و دیمی و بکش زیرش استقلال به چنین نتیجه شرم آوری خواهد رسید!! اینجا دیگر پرسپولیس و استقلال معنا ندارد٬ آبروی فوتبال ایران رفت!!!! من پرسپولیسی از ناراحتی امشب تا صبح خوابم نخواهد برد!!!!
حدود ۳ ماه پیش Arminn در مورد «این خبر» گفت: ۸۱ موافق
منصوریان با این نوع واکنش ها قصد فرافکنی انحراف افکار هواداران استقلال را دارد!! او می خواهد بگوید که مقصر باخت مفتضحانه نه سیستم و تاکتیک علی اصغری خودش بلکه کمبود بازیکن باعث این شکست شرمسارانه شد! به همین دلیل مرتب از جذب بازیکن جدید و خوب!!! حرف می زند!!!! بیچاره بازیکنان استقلال! به نظر من استقلال در مجموع بازیکنهای بدی نداشت, اگر یک مربی کارامد و حرفه ای به جای منصوریان مربی استقلال بود هرگز متحمل چنین شکست سنگینی نمی شد! مقصر اصلی باخت استقلال تفکر اشتباه, نداشتن تاکتیک مشخص و ... منصوریان بود , او استقلال را در مسیر شکست قرار داد! منصوریان مربی نیست او یک شومن است! هوچی گری ها و کری خوانی های بچگانه اش با تیم اول پایتخت و ایران ( پرسپولیس) کار او را پیش از مسابقه حساس آسیایی ساخت!!
حدود ۳ ماه پیش Arminn در مورد «این ویدیو» گفت: ۶۲ موافق
تبریک به همه پرسپولیسی ها و تبریک به فوتبال ایران در ضمن پرسپولیس انتقام استقلال را هم گرفت! داور بازی هم که هرچه تلاش کرد لخویا برنده بازی بشود نتوانست دو تا کارت زرد بی دلیل به بازیکنان پرسپولیس داد٬ تمامی خطا های ۵۰ ۵۰ ۶۰ ۵۰ و حتی ۷۰ ۵۰ را هم به نفع تیم لخویا گرفت! از دادن حداقل دو کارت زرد صد در صد به بازیکنان لخویا خودداری کرد!!! دو تا پنالتی مسلمم را هم به نفع پرسپولیس نگرفت !!! عجب داور نامرد و بی وجدانی بود!! مسولین فدراسیون بی عرضه و ناتوان و نالایق جمهوری اسلامی هم رفته بودند گل بچینند! با این همه ناجوانمردی باز هم پرسپولیس ایران صعود کرد زنده باد پرسپولیس. لخویا با لابی گری اول پرسپولیس را از تماشاچی خانگی محروم کرد بعد هم با کمک داوران چینی تلاش کرد که بازی را به هر شکل ممکن ببرد که نشد!! دست آخر داور چینی ۶ دقیقه هم وقت اضافه گرفت تا خوش خدمتی و دم تکان دادن خود کار را برای لخویا تمام کند که شجاعان پرسپولیس هم حال داور نامرد چینی را گرفتند و هم حال فدراسیون لابی باز قطر را!