صفحه شخصی: Arminn


تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۲۰ مرداد ۱۳۹۳ (حدود ۵۲ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۱۳۱ (میانگین موافقان: ۱۸ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱۸ روز پیش Arminn در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۷۶ موافق
گزارشگر فاشیست و بی سواد و هوچی گر تبریزی بخوان تراکتوری!! بدترین گزارش یک طرفه قرن را انجام داد !!! اگر کسی بازی را دیده باشد؛ متوجه منظور من می شود! فکر نمی کنم نیازی به گفتن باشد؛ که چه قدر بی شرم اند این گزارشگران بی سواد و هوچی گر که خودشان با گزارش های یک طرفه می توانند عاملی برای شروع جنجال های بعدی باشند! ۹۰ دقیقه تمام بازی تماشاگران تراکتوری بر علیه بازیکنان پرسپولیس فحاشی کردند و گزارشگر متعصب هم خفه خان گرفته بود! ولی تنها یک بار بازیکنی را که فشار زیادی هم رویش هست فقط توپ را به سمت سیم های محافظ کوبید؛ آنهم در دقایق آخر بازی! عامل شروع جنجال معرفی کرد!! گزارشگر بی انصاف عامل شروع تشنج را بازیکن پرسپولیس اعلام کرد!!! آنهم پس از هشتاد دقیقه فحاشی تماشاگران تراکتوری! طرفداران تیم تراکتور و میزبان هر کار کثیفی دلشان خواست کردند؛ آنوقت گزارش‍گر متعصب و فاشیست عالیشاه را عامل تشنج می داند! او در مقابل فحاشی های پایان ناپذیر طرفداران تراکتور سکوت می کرد و تنها همین یک حرکت را دید!! او برخلاف جریان بازی که پرسپولیس تیم برتر میدان بود و حملات بیشتری هم داشت! ماشین سازی را تیم برتر میدان معرفی می کرد!! تیم پرسپولیس را خوش می دانست که گل نخورده است! راستی این یارو گزارشگر عتیقه کدام بازی را می دید؟؟ پرسپولیس دو گل زد که یک گل آن هم به اشتباه آفساید اعلام شد! اینها این گونه انتقام می گیرند! به تلافی گل صد در صد آفساید تراکتور!خخخ مهاجری هم کودکانه اعلام کرد که دست تیم شان از پرسپولیس محروم و مصدوم خالی تر بود!!! خندیدم!! دو گل خوردند و اعتقاد داشتند که بازی می بایستی مساوی تمام می شد! خودشان جنجال به پا می کنند؛ تشنج ایجاد می کنند و دیگران را مقصر معرفی می کنند!! ننگ بر این سازمان لیگ بی عرضه
حدود ۸ روز پیش Arminn در مورد «این ویدیو» گفت: ۶۰ موافق
پرسپولیس محبوب ترین تیم تاریخ فوتبال ایران بوده و هست و خواهد بود. دریا هم چنان پاک می ماند؛ هر چه قدر هم بعضی ها سرشان در آن فرو کنند و خرناس بکشند! تیم حکومتی فقط لایق استقلال و سپاهان هست و بس! و تیمی که بازی اش را مقابل پدیده برای خروج از بحران از بالا یعنی از طرف وزارت اطلاعات به تعویق انداختند! در ضمن نیمه دوم این بازی پرسپولیس تیم برتر میدان بود و قلعه و سپاهان با خوش شانسی محض یک امتیاز گرفتند! تف بر دروغگویان دغلکار تهمت زن!
حدود ۱۷ روز پیش Arminn در مورد «این خبر» گفت: ۴۶ موافق
جناب نصیرزاده شما که احیانا فکر نمی کنید که با شهر کوران و کران طرف هستید!؟ تماشاگران فهیم!؟ تان دقیقه هشتاد مشغول شکستن تخمه بودند و گل می گفتند و گل می شنفتند! و قربان صدقه بازیکنان پرسپولیس می رفتند؛ یک مرتبه عالیشاه بی دلیل با یک شلیک ناخواسته زمینه شاکی و عصبی شدن تماشاگران فهیم تان را فراهم کرد! تا این لحظه هم تماشاگران شما تنها به شادی و رقص ( ببخشید حرکات موزون ) می پرداختند! البته همه بدند و بی فرهنگ به جز تماشاگران فهیم شما!! ببینید جناب نصیرزاده با این اراجیف؛ دروغ ها و ماستمالی کردن ها تنها صورت مساله را پاک می کنید! توجیه شرم آور جنابعالی بد جوری توی ذوق می زند و حال آدم را بد می کند! احساس می کنم که شما به شعور میلیون ها ایرانی توهین می کنید و آنها را جگر فرض کرده اید! نه جناب ... خودتی! این حرکات زشت و زننده و فاشیستی تماشاگران شما در اروپا جریمه ها و محرومیت های سنگینی در پی دارد! منتهی حیف که اینجا ایران است و هر کار خلاف و نامشروعی آزاد است! صداقتم آرزوست.
حدود ۱۳ روز پیش Arminn در مورد «این ویدیو» گفت: ۴۴ موافق
خوب شد منصوریان به لیگ برگشت! بدون او لیگ صفا نداشت! فقط مانده بودیم به کی بخندیم که داچعلی با سوت بلبلی های معروفش امد و باعث انبساط خاطر ما شد؛ برد پرسپولیس با حرکات علی منصور بیشتر چسبید! اما ساز ناجور و وصله نچسب! این پیمان یوسفی بود که نشان داد بی تردید با فاصله بسیار زیاد بدترین گزارشگر ایران است! حرف زدن و گزارشش فقط روی اعصاب است؛ صدا و سیمای میلی ننگین هم که تنها چیزی که برایش ارزش ندارد؛ اعصاب و روان مخاطب است!
حدود ۱۷ روز پیش Arminn در مورد «این ویدیو» گفت: ۴۱ موافق
دمت گرم Alirzea15999 به خاطر کامنت عاقلانه و کاملا درستت؛ به نظر من اینکه استقلالی ها از باخت پرسپولیس و یا بر عکس خوشحال باشند؛ اصلا ایرادی ندارد!خیلی هم خوب است! لذت فوتبال در همین است! این به راستی جادوی فوتبال است! طبیعی است که شمای استقلالی از باخت پرسپولیس خوشحال بشوید' ولی متاسفانه , پدیده تراکتور در حال حاضر چیزی فراتر از کری خوانی های معمول فوتبال است! این ها برخی شان متعلق به جریان جدایی طلب و پان ترکیسم هستند! قصد آنها کری خوانی و رقابت سالم نیست! آنها علنا تجزیه طلب هستند! من خودم کردم ولی ما علیرغم سنگین ترین فشار ها و تبعیض ها و مظلومیت ها هرگز جدایی طلب و تجزیه گرا نبودیم و نیستسم و نخواهیم بود هویت ما به ایران و ایرانی گره خورده است؛ هر جا از من سوال می شود اهل کجایی؟ جوابم فقط ایران است. فقط کاشکی شما دوستان استقلالی که متاسفانه اخیرا با این پان ترکها بر علیه پرسپولیس متحد شدید هواستان باشد فریب این پان ترک های تجزیه طلب را نخورید! من البته در ابتدا از حضور تراکتور در لیگ برتر به عنوان حریفی جدید و پر هوادار خوشحال شدم و فکر می کردم که باعث رونق لیگ ما می شوند! ولی حالا تنها موجب آزار و پریشانی و تقرقه شده اند.مراقب باشید؛ لطفا.