صفحه شخصی: AemonC


تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ (حدود ۱ سال پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۱۰۵ (میانگین موافقان: ۱۵ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲ ماه پیش AemonC در مورد «این خبر» گفت: ۹۹ موافق
والا بخدا! اگه اون پنالتی بادآورده که فقط شبیه‌سازی بود گل میشد و میبردند کلی با غرور میگفتند به رغم ۹نفره شدن بازی رو بردیم و داوری عالی بود! کیروش همون موقع بعد کارت زرد اول که به صورت داور باسر میکوبید و داد میزد باید کارت زرد دوم میگرفت و اخراج میشد! تو صحنه درگیری شجاع و یزدانی فقط شجاع کارت گرفت. کیروش به اون شدت به سروش حمله ور شده و سرش رو اونجری گرفته و میکوبدش زمین، داور سروش رو بخاطر فحاشی و کیروش رو بخاطر برخورد شدید فیزیکی اخراج کرده اون کولی بازی که سعید آقایی درمیاورد یعنی چی؟! انتظار داری چون بازی تو زمین شماست داور قانون رو رعایت نکنه؟! اون حرکات هم حداقلش کارت زرد بود و در حالت نرمال اخراج ولی داور باهاش مماشات کرد! یه پنالتی هم بعدش تحت تاثیر همون جو براتون گرفت و پنالتی برای پرسپولیس رو نگرفت! دیگه چی میخواین از داور؟ حتما باید بیاد پنالتی رو هم گل کنه براتون تا داوری عادلانه باشه؟! انصاف هم خوب چیزیه والا!
حدود ۲ ماه پیش AemonC در مورد «این خبر» گفت: ۶۹ موافق
۵۰درصد ورزشگاه برای ۳۰۰نفر؟!! بعد شما و تیمتون با اون ناز و عشوه آمدنها و ادا و اطوار و گول زدن و بیرون کردن تماشاچیا رو اعصاب تیم مقابل رفتید. وقتی میدونی تو ایران بلیت دم ورزشگاه فروخته میشه و منظم نیست اتوبوسا رو زودتر راه مینداختی از رشت یا اینکه به اون تعداد از قبل براشون بلیت میگرفتی که وقتی میرسن با ورزشگاه پر که رو داربستاشم آدم نشسته مواجه نشن. امسال همه تیمها هرطور تونستند هوچی‌گری و فرافکنی و فرار رو به جلو داشتند که به پرسپولیس ضربه و اتهام بزنند.
حدود ۲ ماه پیش AemonC در مورد «این خبر» گفت: ۶۷ موافق
باشه بابا تو خوبی!! برگرد خونه وافورتو بزن نچای!
حدود ۲ ماه پیش AemonC در مورد «این خبر» گفت: ۵۹ موافق
حرف حساب رو از کاپیتان سابقتون بشنفید ؛)
حدود ۲۱ روز پیش AemonC در مورد «این خبر» گفت: ۴۳ موافق
با رفتن سرمربی گزینه‌‎هایی در حد کریم باقری سریع و بی‌فوت وقت پریدند روی سکوی بالاتر و شدند سرمربی! مدیونید اگه فکر کنید منظورش اُزتوره‌ی پوشالی تیم سوم پایتخت باشه.