لینک‌های ارسالی توسط کاربران فوتبالی‌ترین فرستاده می‌شوند و محتوای آنها الزاماً بیانگر دیدگاه مدیریت فوتبالی‌ترین نمی‌باشد. چنانچه لینکی را در تضاد با قوانین سایت می‌دانید، لطفاً به ما اطلاع دهید.
وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکنان تیم فوتبال استقلال در ادامه اعتصاب تمرینات خود با لباس شخصی به وسط زمین رفتند. به گزارش وب سایت نود، در حالی که قرار بود تمرین امروز (پنجشنبه) تیم استقلال ساعت ۱۲:۳۰ در کمپ باشگاه برگزار شود اما این تمرین هنوز آغاز نشده است. بازیکنان استقلال با لباس شخصی به وسط زمین رفتند تا منتظر حضور رضا افتخاری مدیرعامل باشگاه باشند. ظاهرا بازیکنان استقلال قصد دارند در ادامه عدم دریافت مطالبات خود و همچنین اظهارات حسن زمانی عضو هیئت مدیره استقلال به اعتصاب تمرینات خود ادامه دهند. بازیکنان استقلال با لباس شخصی در وسط زمین کنار یکدیگر عکس یادگاری انداختند.
این لینک حدود ۱۹ ماه پیش توسط parspolis فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
رئیس پیشین فدراسیون فوتبال با تاکید بر اینکه وزارت ورزش نتوانست انتخاب‌های خوبی برای هیات مدیره استقلال و پرسپولیس داشته باشد گفت: با این شرایط پرسپولیس زمین می خورد و استقلال ضعیف تر می شود.
این لینک حدود ۴۰ ماه پیش توسط parspolis فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
پایگاه اینترنتی "Sportsmole"در گزارشی به معرفی ۱۰ بازیکن برتر تاریخ فوتبال ایران پرداخته است و حضور ایران را در جام جهانی را مورد بررسی قرار داده است...
این لینک حدود ۴۱ ماه پیش توسط parspolis فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟