لینک‌های ارسالی توسط کاربران فوتبالی‌ترین فرستاده می‌شوند و محتوای آنها الزاماً بیانگر دیدگاه مدیریت فوتبالی‌ترین نمی‌باشد. چنانچه لینکی را در تضاد با قوانین سایت می‌دانید، لطفاً به ما اطلاع دهید.
زیباترین گل های کاپیتان مجیدی با آهنگ زیبای مهدی کبریا
این لینک حدود ۷ سال پیش توسط alireza194 فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، حسین عسگری درباره گل تیم نفت تهران به پرسپولیس که مردود اعلام شد گفت: متاسفانه در این صحنه کمک داور اشتباه و بازیکن نفت که به درستی در موقعیت گلزنی قرار گرفته بود را در موقعیت آفساید اعلام کرد تا گل درست تیم نفت تهران مردود اعلام شود. وی ادامه داد: کمک داور در وضعیت خوبی بود و می توانست به خوبی تشخیص دهد اما به هر جهت تشخیص داد که صحنه را آفساید اعلام کند. در تصاویر هم مشخص است که تقریبا با هر دو بازیکن روی یک خط است و گل تیم نفت در موقعیت آفساید به ثمر نمی رسد. البته تشخیص صحنه بسیار سخت بود اما فیفا در اینطور مواقع می گوید که کمک داور اگر مطمئن به آفساید بودن نیست، دستور به ادامه بازی دهد. توصیه فیفا این است که داوران همیشه با اطمینان در مورد صحنه ها قضاوت کنند. عسگری در پایان درباره صحنه ای خلعتبری کارت زرد گرفت گفت: فغانی به درستی به خلعتبری اخطار داد چرا که وی به تصمیم داور اعتراض کرد اما خطایی که روی خلعتبری اتفاق افتاد را تشخیص نداد. روی خلعتبری خطا انجام شده بود و فغانی در این صحنه اشتباه کرد.
این لینک حدود ۷ سال پیش توسط alireza194 فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
۴ ساعت بعد از باخت راه‌آهن مقابل پرسپولیس، این رویانیان است كه از علاقه زنجانی برای خرید باشگاه پرسپولیس خبر می‌دهد و دوست دارد از اتفاق مهمی پرده برداری كند. چه كسی بهتر از زنجانی؟ او همواره غش كردن به سمت دایی و رویانیان و پرسپولیس را دوست دارد و هیچ وقت هم در این مورد مضایقه نكرده است.
این لینک حدود ۷ سال پیش توسط alireza194 فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
دهنوی: سردار هم اون شب گفت من مشکل را حل می کنم.من هم دوست دارم امسال بیام پرسپولیس اگر واقعا شرایط مهیا بشه. من واقعا فکرم خرابه. واقعا میگم. شیرینی: قاسم، آقای قاسم خان! دهنوی: جانم. شیرینی: اون چک پول تو حسابه.برو بگیر، ها، اون صد و ده تومنه. دهنوی: خب.
این لینک حدود ۷ سال پیش توسط alireza194 فرستاده شده و ۱ نظر درباره آن داده شده است. | نظر شما چیه؟