مهاجم تیم فوتبال سپاهان گفت: محرم نویدکیا اسطوره سپاهان است و همه باید به این مربی کمک کنند تا در سپاهان بهترین نتایج را بگیرد.

مهاجم تیم فوتبال سپاهان گفت: محرم نویدکیا اسطوره سپاهان است و همه باید به این مربی کمک کنند تا در سپاهان بهترین نتایج را بگیرد. محمدرضا خلعتبری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص اینکه چرا با وجود داشتن قرارداد با شهر خودرو، از این تیم جدا شد گفت: یک فصل دیگر با شهر خودرو قرارداد داشتم ولی بعد از اتمام مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، برای حضور در دور جدید تمرینات با من تماسی گرفته نشد. بعد از صحبت‌هایی که با آقای حمیداوی داشتم از این تیم جدا شدم و باید از مالک باشگاه شهر خودرو تشکر کنم که بدون مشکل خاصی رضایت‌نامه مرا صادر کرد.

وی در خصوص اینکه گفته می‌شود با یکی از دستیاران رحمتی مشکل داشت، تاکید کرد: در شهر خودرو مربیانی مثل نوازی، سامره و نامداری کار می‌کنند که هیچ مشکلی با آنها نداشتم ولی یکی از مربیان ظاهرا حرف‌های مرا طور دیگری به رحمتی انتقال می‌داد. دوست ندارم در مورد گذشته صحبت کنم و در شهر خودرو هم با هیچ‌کس مشکل نداشتم. باید از مردم مشهد، هواداران شهر خودرو و مجموعه این باشگاه تشکر کنم و برای آنها بهترین‌ها را آرزو می‌کنم.

خلعتبری در خصوص پیوستن به سپاهان خاطرنشان کرد: بازی در این تیم بزرگ برای هر بازیکنی افتخار است. قبلا هم اینجا بازی کرده‌ام و خاطرات خوبی از بازی در سپاهان و زندگی در شهر اصفهان دارم، ضمن اینکه در ذوب‌آهن هم روزهای خوبی داشتم. وقتی باشگاه پیشنهاد داد خوشحال شدم و به سپاهان پیوستم. اینجا دوستان خوبی دارم که قبلا هم با آنها همبازی بودم و امیدوارم فصل خوبی را پشت سر بگذارم.

مهاجم سپاهان در پاسخ به این پرسش که «آیا نویدکیا می‌تواند بعد از چند سال سپاهان را قهرمان لیگ برتر کند؟» عنوان کرد: محرم اسطوره سپاهان است و همه باید به این مربی کمک کنند تا در سپاهان بهترین نتایج را بگیرد. سپاهان یک باشگاه بزرگ است و خوشبختانه آقای ساکت هم دوباره مدیرعامل این باشگاه هستند. ما تیم خوب و پرقدرتی داریم و تلاش می‌کنیم بهترین عملکرد را داشته باشیم. هدف ما چیزی جز قهرمانی و خوشحال کردن هواداران سپاهان نیست.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

این خبر حدود ۱۴ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.