سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ با وجود برتری قاطع شاگردانش در هفته چهارم بوندس‌لیگا، از یک بخش از عملکرد تیمش راضی نیست.

سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ با وجود برتری قاطع شاگردانش در هفته چهارم بوندس‌لیگا، از یک بخش از عملکرد تیمش راضی نیست. به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال بایرن مونیخ شنبه شب در هفته چهارم بوندس‌لیگا موفق شد میزبان خود تیم آرمینیا بیلفلد را با نتیجه ۴ بر یک شکست دهد و با ۹ امتیاز به رده دوم جدول صعود کند.

با وجود قاطعانه بودن این پیروزی هانسی فلیکی سرمربی باواریایی‌ها از عملکرد شاگردانش کاملاً راضی نبود. او در نشست خبری پس از بازی که باواریایی‌‌ها از دقیقه ۷۶ آن با اخراج کورنتین تولیسو ۱۰ نفره شدند، گفت: عملکردمان در نیمه اول نزدیک به همان چیزی بود که برنامه‌مان بود اما ما نزدیک به ۵ دقیقه بیش از اندازه بی‌احتیاط بازی کردیم که من این بخش از بازی‌مان را خیلی دوست نداشتم چرا که با آن مدل بازی کردن کار را برای خودمان سخت کردیم.

فلیک در ادامه به تمجید دو گلزن تیمش که تمام گل‌های بایرن مونیخ را میان خود تقسیم کردند پرداخت و افزود: به نظر من توماس مولر و روبرت لواندوفسکی بهترین بازیکنان ما در این بازی بودند. قبول دارم که در این بازی می‌‌توانستیم بهتر دفاع کنیم اما این را هم نباید فراموش کنیم که تعداد جلسات ما در این روزهای اخیر بسیار محدود بوده است. این وضعیت چالشی که پیش روی ما قرار دارد را سخت‌تر می‌کند اما راه چاره دیگری نیست و باید با این وضعیت کنار بیاییم.

این خبر حدود ۱۴ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.