تیم فوتبال میلان با برتری در ضربات پنالتی، به سومین تیم ایتالیایی حاضر در فصل آینده لیگ اروپا پس از رُم و ناپولی تبدیل شد.

تیم فوتبال میلان با برتری در ضربات پنالتی، به سومین تیم ایتالیایی حاضر در فصل آینده لیگ اروپا پس از رُم و ناپولی تبدیل شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال میلان پنجشنبه شب در آخرین بازی مرحله پلی‌آف لیگ اروپا، در ورزشگاه دوس آرکوس میهمان ریو آوه پرتغال بود که تلاش دو تیم در پایان ۹۰ دقیقه، به تساوی یک - یک انجامید.

سائلمائکرز در دقیقه ۵۱ میلان را پیش انداخت، اما چیکو گرالدس در دقیقه ۷۲ بازی را به تساوی کشاند تا این مسابقه در وقت‌های اضافه ادامه یابد. سپس گلسون در نخستین دقیقه از وقت اضافه برای ریو آوه گلزنی کرد، اما هاکان چالهانوغلو در دقیقه ۱۲۰، گل تساوی میلان را به ثمر رساند تا ضربات پنالتی تعیین‌کننده پیروز مسابقه باشد.

تیم میلان در ضربات پنالتی به برتری ۹ بر ۸ دست یافت و به‌عنوان آخرین تیم، صعود خود به لیگ اروپا در فصل ۲۱-۲۰۲۰ را مسجل کرد.

قرعه‌کشی مسابقات لیگ اروپا عصر امروز (جمعه) در سوئیس برگزار خواهد شد و ۴۸ تیم در قالب ۱۲ گروه چهار تیمی با هم رقابت می‌کنند.

این خبر حدود ۲۷ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.