هافبک تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه پیشنهاد رسمی از تیم‌های قطر ندارد، گفت: بازی سختی با النصر عربستان داریم ولی تلاش می‌کنیم فینالیست لیگ قهرمانان آسیا شویم.

به گزارش خبرنگار مهر، روزنامه «الوطن» قطر در شماره امروز خود خبر داده بود که دو باشگاه العربی و الریان به دنبال جذب بشار رسن هافبک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس هستند. بشار در حال حاضر با تیم پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارد که به صورت متمرکز در کشور قطر برگزار می شود. این بازیکن با نماینده ایران به مرحله نیمه نهایی این رقابت ها صعود کرده است و روز شنبه باید به مصاف النصر عربستان برود.

بشار در گفتگو با روزنامه «استاد الدوحه» قطر، داشتن پیشنهاد رسمی از تیم های دیگر را تکذیب کرد و گفت: پیشنهاد داشتن من چیزی بیش از صحبت نیست. هیچ پیشنهاد رسمی وجود ندارد و زیرا تا الان چیزی به دستم نرسیده است. در حال حاضر در پرسپولیس هستم و قرارداد معتبری با این تیم دارم.

وی ادامه داد: امیدوار به صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا هستیم. این هدف ما قبل از سفر به دوحه بود.

هافبک پرسپولیس درباره برد این تیم مقابل پاختاکور ازبکستان تاکید کرد: بازی خوبی انجام دادیم بخصوص که این مسابقه بعد از دیدار با السد بود که تلاش زیادی کرده بودیم.

بشار در خصوص ارزیابی اش از تیم النصر عربستان هم گفت: بدون شک یک مسابقه سخت خواهد بود. برای رسیدن به فینال تلاش می کنیم بهترین عملکرد را داشته باشیم. تیم ما در دفاع قدرتمند بوده است و در ۶ مسابقه فقط یک گل دریافت کردیم. می خواهیم با کار سخت و با نظم و انضباط و کارهای تاکتیکی مقابل النصر به کارمان ادامه بدهیم. امیداورم بازیکنان قبل از مسابقه آمادگی کامل خود را به دست بیاورند تا بهترین عملکرد را داشته باشیم.

این خبر حدود ۲۴ روز پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )