با تعلل باشگاه‌های یوونتوس و بارسلونا برای خرید هافبک تیم فوتبال لیون فرانسه، این بازیکن در مسیر پیوستن به یکی از تیم‌های انگلیسی قرار گرفته است.

با تعلل باشگاه‌های یوونتوس و بارسلونا برای خرید هافبک تیم فوتبال لیون فرانسه، این بازیکن در مسیر پیوستن به یکی از تیم‌های انگلیسی قرار گرفته است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه یوونتوس از کورس رقابت برای خرید «هوسم اوئار» هافبک تیم فوتبال لیون کنار کشیده و گفته می‌شود که او در مسیر پیوستن به تیم آرسنال قرار دارد.

یوونتوس در ابتدای بازار نسبت به خرید هافبک ۲۲ ساله لیون تمایل نشان داد و این در حالی بود که از بارسلونا هم به عنوان دیگر مشتری او یاد می‌شد. با این حال هیچ یک از دو تیم پینشهادی رسمی برای خرید اوئار ارائه نکردند و به این ترتیب او مذاکرات خود را با آرسنال آغاز کرد.

طبق گزارش سایت تله‌فوت فرانسه، اوئار با اینکه شخصاً ترجیح می‌دهد به تورین یا بارسلونا برود، اکنون چاره‌ای جز پذیرش پیشنهاد آرسنال ندارد و توپچی‌ها هم آماده‌اند که برای خرید او ۴۰ میلیون یورو به لیون بپردازند اما ژان میشل اولا رئیس باشگاه لیون روی این بازیکن ۵۴ میلیون یورو قیمت گذاشته است. خود بازیکن و آرسنال به توافق رسیده و حالا این جابجایی مشروط به صدور مجوز انتقال از سوی باشگاه لیون است.

اوئار بهترین بازیکن فصل گذشته لیون بود و تأثیر بسزایی در پیروزی‌های این تیم مقابل یوونتوس و منچسترسیتی در مراحل یک هشتم و یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا داشت که سبب شد نماینده فرانسه بعد از ۱۰ سال دوباره به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا صعود کند.

این خبر حدود ۲۴ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.