یک روزنامه قطری، خط حمله تیم فوتبال پرسپولیس را قدرتمند خواند و به اعضای تیم السد گوشزد کرد هیچ اشتباهی در این مسابقه قابل جبران نخواهد بود.

یک روزنامه قطری، خط حمله تیم فوتبال پرسپولیس را قدرتمند خواند و به اعضای تیم السد گوشزد کرد هیچ اشتباهی در این مسابقه قابل جبران نخواهد بود. به گزارش خبرگزاری تسنیم، روزنامه الوطن قطر در تحلیلی پیرامون دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و السد قطر،‌ در مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا نوشت: هیچ اشتباهی در خط دفاعی السد در بازی مقابل پرسپولیس قابل پذیرش نیست؛ چرا که هر اشتباهی منجر به دریافت گل خواهد شد. در دیداری حساس و سرنوشت‌ساز در مرحله حذفی یک‌هشتم نهایی مسابقات، امکان جبران اشتباهات وجود ندارد. چون تیم بازنده از جام وداع می‌کند.

در ادامه این گزارش آمده است: تیم ایرانی خط حمله قدرتمندی دارد که در مرحله گروهی هشت گل به ثمر رساند و در بازی آخر نیز چهار بار دروازه شارجه را باز کرد. کادر فنی السد در نشست‌های اخیر و تمرینات بر این موضوع تأکید داشتند که مدافعان باید با تمرکز کامل وارد مسابقه شوند و اشتباهاتی که در بازی‌های گذشته رخ داد، نباید در این مسابقه تکرار شود.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.