روزنامه استاد الدوحه قطر در گزارشی از تقابل دوباره تیم‌های پرسپولیس و السد و برتری آماری سرخپوشان کشورمان نوشت.

روزنامه استاد الدوحه قطر در گزارشی از تقابل دوباره تیم‌های پرسپولیس و السد و برتری آماری سرخپوشان کشورمان نوشت. به گزارش خبرگزاری تسنیم، روزنامه استاد الدوحه قطر در گزارشی پیرامون تقابل دوباره تیم‌های پرسپولیس و السد در لیگ قهرمانان آسیا نوشت: آمار تقابل‌های دو تیم در لیگ قهرمانان آسیا نشان‌دهنده برتری پرسپولیس است.

در گزارش این روزنامه آمده است: تنها در دو سال گذشته پرسپولیس و السد قطر ۶ بار مقابل هم قرار گرفته‌اند. در سال‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ هم گروه بودند، در سال ۲۰۱۸ در مرحله نیمه نهایی هم به مصاف هم رفتند. این‌بار در مرحله یک هشتم نهایی پرسپولیس مقابل السد قطر قرار می‌گیرد. تقابل‌های رودرروی این دو تیم نشان از برتری پرسپولیس دارد که در مرحله نیمه نهایی سال ۲۰۱۸ السد را شکست داد و به فینال صعود کرد.

در ادامه گزارش می‌خوانیم: بازی رفت با پیروزی یک بر صفر پرسپولیس تمام شد و در دیدار برگشت دو تیم به تساوی یک بر یک رضایت دادند. در مجموع این ۶ بازی پرسپولیس ۳ بار به پیروزی رسید، السد دو بار پیروز شد و یک مسابقه با تساوی به پایان رسید. السد باید در هفتمین تقابل سال‌های اخیر به دنبال جبران شکست گذشته و انتقام از حریف باشد خصوصا در مسابقه‌ای که به صورت تک بازی برگزار می‌شود و سرنوشت این مرحله را رقم خواهد زد.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.