احمد سعادتمند، مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: امیدوارم تا پایان لیگ قهرمانان آسیا بمانیم و با نتایج خوب و دست پر به ایران برنگردیم.

احمد سعادتمند، مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: امیدوارم تا پایان لیگ قهرمانان آسیا بمانیم و با نتایج خوب و دست پر به ایران برنگردیم. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از باشگاه استقلال، احمد سعادتمند، درباره برتری ۳ بر صفر تیم فوتبال استقلال مقابل الاهلی عربستان و راه‌یابی آبی‌پوشان به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: پیروزی دلچسب را به کادر فنی و بازیکنان تبریک می‌گویم که پس از مدتی دل هواداران را شاد کردند. ما استقلالی‌های نابی در کشور و سراسر جهان داریم و این پیروزی را به آنها تبریک می‌گوییم.

وی افزود: خوشحالیم که در کنار کادر فنی، بازیکنان، سرپرست و دیگر اعضای تیم هستیم. همه می‌دانند استقلال پرافتخارترین باشگاه کشور در آسیا است. این افتخار بزرگی است که نصیب باشگاه ما با قدمت ۷۵ ساله شده است. با همه کاستی‌هایی که هست امیدوارم بازیکنان فردا شب مقابل مقابل تیم فیزیکی پاختاکور ازبکستان سربلند بیرون بیایند و باعث خوشحالی هواداران در کشور شوند.

مدیرعامل باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: طی صحبتی که امروز با سرمربی تیم انجام دادم بازیکنان انگیزه دو چندانی برای پیروزی مقابل پاختاکور دارند و این مسئله دور از دسترس نیست، چرا که دعای هواداران پشت تیم است.

سعادتمند در خصوص واکنش‌های او و معاونانش پس از گل‌های استقلال در بازی با الاهی گفت: در سکوها به عنوان هوادار هستیم. همانطوری که هواداران با هر گل خوشحال می‌شدند، ما هم ذاتا و وجدانا مجبور بودیم شادی‌مان را بروز دهیم. این شادی دست خودمان نیست. باشگاه استقلال در خون و رگ ما است و با هر گلی که به ثمر می‌رسید و زیبایی بازیکنان در کنار دکتر امین نوروزی، معاون پزشکی و مهدی نوروزی، معاون اقتصادی باشگاه در پوست خودمان نمی‌گنجیدیم و به ابراز احساسات پرداختیم. امیدوارم ابن خوشحالی ذاتی و ابراز احساسات ادامه داشته باشد، اما مهم شادی قلب هواداران است.

وی در رابطه با شرایط فعلی استقلال برای دیدار با پاختاکور ازبکستان تصریح کرد: همه شرایطی که برای یک تیم حرفه‌ای باشد، مهیا کرده‌ایم و خوشحالم در هتلی حضور داریم که انحصاری در اختیار تیم استقلال است. بازیکنان اینجا احساس آرامش دارند و امکانات فراهم است. با شرایطی که وجود دارد و انگیزه بازیکنان موفقیت‌های پی در پی داشته باشیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال ادامه داد: از هواداران استقلال می‌خواهم که با نفس گرم‌شان حمایت کنند. بازیکنان نیاز به انرژی مثبت دارند. ما استقلال با باشگاه بزرگ هستیم و شک ندارم با کمک هواداران روزهای خوبی در انتظار تیم خواهد بود و خیلی دور از دسترس نیست. به زودی هم اتفاقات خوبی برای باشگاه استقلال می‌افتد.

سعادتمند در پایان گفت: این اولین سفری است که دوست ندارین زود برگردیم و امیدوارم با انجام بازی‌های خوب دست پر برگردیم. پس از پایان لیگ قهرمانان آسیا در خیلی از موارد حرف‌های زیادی برای گفتن دارم که به هواداران ارائه خواهم کرد.

این خبر حدود ۲۵ روز پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۲ )