بهترین بازیکن دیدار پرسپولیس - شارجه مدعی شد تیمش توانایی این را دارد که مراحل پایانی لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کند.

بهترین بازیکن دیدار پرسپولیس - شارجه مدعی شد تیمش توانایی این را دارد که مراحل پایانی لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، سیامک نعمتی که به‌عنوان بهترین بازیکن دیدار پرسپولیس و شارجه امارات انتخاب شد، در پایان این دیدار اظهار داشت: واقعاً از همه بچه‌ها و اعضای کادر فنی‌مان ممنونم که امروز زحمت زیادی کشیدند. توسط کادر فنی تیم حریف را خوب آنالیز کرده بودیم و نقاط ضعف‌شان را به خوبی می‌شناختیم. بچه‌های ما امروز به خوبی نشان دادند با تمرکز بالا در این مسابقات شرکت کردند. دیروز هم گفتم آمده‌ایم که از این گروه صعود کنیم که در این گروه که به نظرم سخت‌ترین گروه مسابقات بود، به عنوان تیم اول صعود کردیم. ان‌شاءالله بتوانیم دل هواداران‌مان که جای آنها خالی است را شاد کنیم و بتوانیم به مراحل بالاتر و فینال راه پیدا کنیم.

مدافع - هافبک تیم فوتبال پرسپولیس درباره فشردگی مسابقات و فشاری که روی بازیکنان این تیم وجود دارد، اظهار داشت: فکر می‌کنم از روزی که مسابقات آغاز شد، فشار و سختی کار زیاد بود. زمان کمی برای ریکاوری داریم و بازیکنان ما از نظر ذهنی خودشان را خوب ریکاوری می‌کنند، چون از نظر بدنی همه شرایطی یکسان دارند. بازیکنان ما از نظر ذهنی خیلی قوی هستند، چون به خاطر خودشان و خانواده‌شان اینجا هستند تا از راه دور به آنها شادی بدهند. این تمرکز برای همین است و امیدوارم بتوانیم این تمرکز را حفظ کنیم و بتوانیم به مراحل بالاتر راه پیدا کنیم. پرسپولیس امسال هم تیم خیلی خوبی دارد و امیدوارم بتوانیم با درایت کادر فنی، نتایج خیلی خوبی بگیریم.

نعمتی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه پرسپولیس در شرایط مشابه سال ۲۰۱۸ قرار گرفته و می‌تواند تا فینال لیگ قهرمانان آسیا پیش برود، اما در شرایطی که هوادارانش را در این فصل به همراه ندارد و این کار را برای پرسپولیس سخت خواهد کرد، گفت: بله، یکی از نقاط قوت تیم ما حضور پرشور هواداران‌مان به خصوص در استادیوم آزادی بود. این فصل، شرایط طوری بود که نتوانستیم از هواداران‌مان استفاده کنیم و دو بازی اول را هم خارج از خانه بازی کردیم.

وی افزود: شرایط کار برای ما خیلی سخت شد، چون در بازی‌های خانگی رفت و برگشت، در خانه خودمان همه تیم‌ها را می‌بردیم یا اجازه نمی‌دادیم تیمی پرسپولیس را شکست بدهد. با این حال این فصل شرایط سخت شده و به نظرم به خاطر همین تک بازی‌ها شرایط ذهنی بازیکنان خوب است و سالی خواهد بود که پرسپولیس می‌تواند بازهم به مراحل بالاتر صعود کند. قهرمانی آسیا دور از دسترس نیست و با همت بازیکنان و کادرفنی و همچنین دعای هوادارانی که قلب‌شان با این تیم می‌تپد، شرایط سختی در ایران دارند و دل‌شان با نتایج این تیم شاد می‌شود، بتوانیم به این مهم برسیم و دل هواداران‌مان را شاد کنیم.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.