سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس عملکرد شاگردانش را دیدار مقابل شارجه امارات ستود و گفت که آنها باعث افتخار هستند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس عملکرد شاگردانش را دیدار مقابل شارجه امارات ستود و گفت که آنها باعث افتخار هستند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، یحیی گل‌محمدی پس از پیروزی ۴ بر صفر تیم پرسپولیس مقابل شارجه امارات و صعود به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: بازی مهمی را بردیم و خدا را شکر توانستیم به‌عنوان تیم اول راهی مرحله بعد شویم. خیلی به موقع گل زدیم و شروعی طوفانی داشتیم. در دقایق ابتدایی بازی توانستیم به گل برسیم که همین مسئله کارمان را راحت کرد.

وی در ادامه افزود: در ادامه فشار را کم نکردیم و دوست داشتیم به گل‌های بیشتری دست پیدا کنیم. فکر می‌کنم ذهنیت بازیکنان برای این بازی واقعاً عالی بود و انگیزه‌ای که برای این بازی نشان دادند، عالی بود. از تک تک آنها تشکر می‌کنم. بازیکنانم فشار زیادی را به خاطر نزدیکی مسابقات متحمل می‌شوند. بعضی از آنها با مصدومیت بازی کردند. یکی از بازیکنانم با پای شکسته بازی می‌کند. اینها قابل احترام است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: من به تک تک بازیکنان خسته نباشید و خدا قوت می‌گویم. این بازیکنان باعث افتخار تیم ما و هواداران هستند. از اینکه توانستند دل هواداران را شاد کنند از آنها تشکر می‌کنم و به همه تبریک می‌گویم. انرژی مثبتی که از طریق راه‌های مختلف به ما دادند، کمک‌مان کرد و با احساس پیروزی ما را به زمین فرستادند. ان‌شاءالله در ادامه هم بتوانیم موفق باشیم.

گل‌محمدی درباره اینکه به نظر می‌رسید گل‌های پرسپولیس از یک راه به ثمر رسیدند و آیا این به خاطر آنالیز این تیم بود، گفت: ما آنالیز خوبی داشتیم و جا دارد از گروه آنالیزمان تشکر کنم. گل‌هایی که ما زدیم روی کارهای تقریباً تمرینی بود، هر چند فرصت چندانی برای تمرین نداشتیم، اما به صورت تئوری این مسائل را مطرح کردیم و انصافاً بازیکنان با تمرکز بالا توانستند به مطالب عمل کنند. فکر می‌کنم تمرکز بالای بازیکنان در طول مسابقه دیدنی بود و می‌شد حس کرد که تمام بازیکنان با تمرکز بالا بازی می‌کنند.

وی در مورد تغییراتی که در ترکیب تیمش نسبت به بازی‌های قبل داشت و نیمکت‌نشینی سیدجلال حسینی و کمال کامیابی‌نیا، توضیح داد: همه بازیکنان ما در یک سطح هستند و تمام کسانی که چه کمتر بازی کردند و چه اصلاً بازی نکردند، این لیاقت را دارند که در ترکیب باشند، ولی فشردگی مسابقات باعث می‌شود مربیان تغییرات بیشتری در ترکیب داشته باشند. این موضوع طبیعی است و ما با توجه به اینکه باید هر سه روز یک بازی کنیم، نیاز است که انرژی تازه به تیم بدهیم و حتی بازیکنان زیادی را تعویض کنیم.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )