سرمربی تیم فوتبال الهلال عربستان خواهان تعویق بازی‌های این تیم در لیگ قهرمانان آسیا شد.

سرمربی تیم فوتبال الهلال عربستان خواهان تعویق بازی‌های این تیم در لیگ قهرمانان آسیا شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، رازوان لوچسکو پیش از آغاز بازی امشب تیم الهلال برابر شباب‌الاهلی امارات در دور پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در جمع خبرنگاران گفت: وقتی می‌بینم بازی امشب الهلال برابر حریف اماراتی‌اش با وجود مبتلا شدن ۱۶ بازیکن‌مان به ویروس کرونا از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا به تعویق نمی‌افتد، آزرده‌خاطر می‌شوم.

سرمربی تیم الهلال در ادامه اظهار داشت: آسیا باید به تیم قهرمانش احترام بگذارد و شرایط خاص الهلال را در نظر بگیرد. با این وجود می‌بینم آسیا احترامی برای قهرمانش قائل نیست. ما برای مبارزه و پیروزی به قطر آمدیم. صعودمان در شرایط بسیار سختی حاصل شد. نمی‌دانم چرا با توجه به قرار داشتن در شرایطی خاص، مستثنی نمی‌شویم. به نظرم کنفدراسیون فوتبال آسیا باید به صورت حرفه‌ای‌تری شرایط الهلال را مورد بررسی قرار دهد و بازی‌های ما به زمان دیگری موکول شود.

رازوان لوچسکو در خاتمه گفت: ما به قوانین احترام می‌گذاریم و با وجود ابتلای بازیکنان و دیگر اعضای تیم الهلال به ویروس کرونا وارد میدان شدیم. با توجه به افزایش مبتلایان شرایط روانی تیم الهلال چندان مناسب نیست. امیدوارم مسابقات الهلال همانند موارد مشابهی در اروپا به تعویق درآید. ما امشب با ۱۱ بازیکن که سه نفرشان دروازه‌بان هستند به ورزشگاه آمدیم. این شرایط خارج از کنترل ماست.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.