سرمربی تیم فوتبال چلسی تأیید کرد که دروازه‌بان تیم فوتبال رن در آستانه عقد قرارداد با آبی‌‌پوشان لندن قرار دارد.

سرمربی تیم فوتبال چلسی تأیید کرد که دروازه‌بان تیم فوتبال رن در آستانه عقد قرارداد با آبی‌‌پوشان لندن قرار دارد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، فرانک لمپارد اعلام کرد که ادوارد مندی دروازه‌بان سنگالی تیم فوتبال رن به لندن سفر کرده تا تست پزشکی باشگاه چلسی را انجام دهد و در صورت پذیرفته شدن در آن با این تیم قرارداد ببندد.

چلسی از مدت‌ها پیش به دنبال خرید یک دروازه‌بان جدید بود و با اشتباهات مهلکی که در بازی‌اش مقابل لیورپول از کپا آریسابالاگا سر زد، بیش از پیش به خرید یک جانشین برای این سنگربان اسپانیایی ترغیب شد. اکنون به نظر می‌رسد که این اتفاق در حال رخ دادن است و به زودی دروازه‌بان ۲۸ ساله‌‌ای که ۸ بازی ملی هم در کارنامه دارد را جذب خواهد کرد. گفته می‌شود که رقم قرارداد مندی ۲۲ میلیون پوند خواهد بود.

مندی فصل گذشته در ۳۳ بازی‌اش در تمامی رقابت‌ها برای تیم رن ۱۳ بار کلین شیت کرد که شامل ۹ کلین شیت در ۱۹ بازی‌اش در لوشامپیونه بود.

لمپارد درباره آخرین وضعیت انتقال مندی به چلسی گفت: او در حال انجام تست پزشکی است. اگر موردی نداشته نباشد، بازیکن چلسی خواهد بود. تا جایی که من اطلاع دارم او قرار است روز پنجشنبه هم تست کرونا بدهد و اگر نتیجه آن منفی باشد می‌تواند کارش را در کنار ما آغاز کند.

چلسی امیدوار است که مندی همانقدر در این تیم موفق باشد که آخرین دروازه‌بانی که از تیم رن به آبی‌پوشان لندن پیوست. چلسی سال ۲۰۰۴ پتر چک دروازه‌بان چک‌تبار سابق خود را از تیم رن خرید.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.