مراسم تودیع و معارفه سرپرست کمیته‌های جوانان و آموزش فدراسیون فوتبال با حضور مهدی محمدنبی، دبیرکل این فدراسیون برگزار شد.

مراسم تودیع و معارفه سرپرست کمیته‌های جوانان و آموزش فدراسیون فوتبال با حضور مهدی محمدنبی، دبیرکل این فدراسیون برگزار شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مراسم تودیع و معارفه رئیس کمیته جوانان و آموزش با حضور مهدی محمدنبی، دبیرکل فدراسیون فوتبال صبح امروز در مرکز ملی فوتبال برگزار شد.

این مراسم که با حضور مهدی محمدنبی، محمود شیعی، مرتضی محصص، میرشاد ماجدی، اکبر محمدی، سعید قاسمی، داوود پرهیزگار، آرمین بابوئی، غلامرضا جباری، پرویز مظلومی، حسین عبدی، فراز فاطمی، کوروش استخری، حسن تیموری، الله‌کرم، نیما نکیسا، عبدالکریم خسروی، یوسف جعفری، سمیه دهقانیان و ماریا همیراد برگزار شد که پس از صحبت‌های مسئولان، از زحمات و تلاش‌های اکبر محمدی در رأس کمیته جوانان تقدیر و تشکر شد. میرشاد ماجدی، سرپرست جدید کمیته جوانان فدراسیون فوتبال خواهد بود. در این مراسم همچنین از زحمات میرشاد ماجدی در کمیته آموزش تقدیر شد. ضمن اینکه غلامرضا جباری به عنوان سرپرست کمیته آموزش در این مراسم معرفی شد.

مهدی محمدنبی، دبیرکل فدراسیون در ابتدای جلسه ضمن تشکر از فعالیت‌های صورت گرفته توسط مسئولان در کمیته آموزش و جوانان گفت: در بخش‌های تئوری، فوتبال ایران قوی بوده و باید اجرایی شود تا شاهد روند رو به رشد آن هم با برنامه‌ریزی دقیق باشیم. بدون شک در بخش فوتبال پایه اگر لیگ پویایی داشته باشیم، می‌توانیم در رده‌های بالاتر شاهد فوتبال با کیفیتی از لحاظ تکنیک و تاکتیک باشیم. بر همین اساس باید سناریویی در بخش استعدادیابی و فوتبال پایه داشته باشیم تا بتوانیم به هدف‌مان که موفقیت تیم‌های ملی است برسیم.

وی افزود: روند موففیت‌های امروز ماحصل تلاش‌های دیروز است. اگر تیم جوانان اولین بار به جام جهانی صعود می‌کند، یا دیگر تیم‌ها در قهرمانی آسیا عنوان کسب کرده و یا جزو سه تیم برتر شدند، پایه‌سازی و برنامه‌ریزی بود که در لیگ‌های پایه و از سال ۸۳ صورت گرفت. بنابراین در بخش فوتبال پایه باید با استراتژی درست پیش رفت تا در رده‌های ملی و بالاتر به موفقیت رسید.

مرتضی محصص، رئیس کمیته فنی و توسعه فدراسیون در ادامه این جلسه اظهار داشت: بدون شک کمیته جوانان و آموزش برای توسعه فوتبال و مربیگری تلاش می‌کنند و امیدوارم در آینده با برنامه‌ریزی‌های مناسبی که صورت می‌گیرد، به اهداف‌مان برسیم.

میرشاد ماجدی، سرپرست کمیته جوانان فدراسیون در این مراسم گفت: معتقدم همدلی، اعتماد و وفاداری به سیستم باعث موفقیت می‌شود. بر همین اساس این موضوع را سرلوحه کار خود قرار داده و تمام هدفم این است که با تلاش و حمایت مسئولان برای فراهم کردن روند رو به رشد فوتبال و توسعه تیم‌های پایه گام بردارم.

غلامرضا جباری، سرپرست کمیته آموزش در ادامه این نشست افزود: امیدوارم بتوانم بهتر از گذشته در بخش آموزش مثمر ثمر باشم. همانطور که می‌دانید محور ورزش، فوتبال است. محور فوتبال مربی است. محور مربی نیز بحث آموزشی است که این نشان می‌دهد بخش آموزش در فوتبال به چه مقدار حائز اهمیت است. بر همین اساس با برنامه‌ریزی و استراتژی برنامه‌هایی که طبق سیاست‌های فدراسیون و کنفدراسیون فوتبال آسیاست، پیش می‌رویم تا به اهداف خود برسیم.

اکبر محمدی، رئیس سابق کمیته جوانان در این مراسم گفت: حدود ۱۶ ماه در کمیته جوانان فعالیت کرده و امیدوارم مفید بوده باشم. در کمیته جوانان بخش استعدادیابی، اجرایی، استعدایاب گزینی، برگزاری جلسات و تشکیل کارگروه‌های مختلف در راستای توسعه فوتبال پایه را پیش بردیم و از از تجربیات و نکات کلیدی پیشکسوتان استفاده کردم. فعالیت در بخش جوانان بسیار سخت است و امیدوارم مسئولان فدراسیون از هیچ حمایتی برای رشد و گسترش فوتبال در بخش جوانان و پایه دریغ نکنند.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.