سرمربی تیم استقلال گفت: برای صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا نیاز به پیروزی برابر الاهلی عربستان داریم و محکوم به پیروزی هستیم.

به گزارش خبرگزاری مهر، مجید نامجو مطلق سرمربی تیم استقلال در نشست خبری پیش از بازی با الاهلی عربستان در نشست خبری اظهار داشت: در ابتدا باید اعتراض کنم که من و همراهانم یک ساعت برای رسیدن به محل کنفرانس در راه بودیم بخاطر اینکه راننده مسیر را بلد نبود و از این بابت بسیار عصبانی هستم.

وی اضافه کرد: فردا بازی سرنوشت سازی داریم و فقط دنبال گرفتن امتیاز کامل آن هستیم. آنالیز خوبی از الاهلی داریم و با احترام به حریف، فردا محکوم به برد هستیم. در واقع ما به تیم مقابل و انگیزه های آنها کاری نداریم و انگیزه بازیکنان خودمان مهم است و با انگیزه وارد مسابقه خواهیم شد و برای هدف مان خواهیم جنگید

سرمربی آبی پوشان گفت: همانطور که بعد از بازی عرض کردم تیم ما از شرایط بازی دور بود و بخاطر همین بازیکنان ما نیمه اول خوبی نداشتند ولی نیمه دوم شرایط عوض شد و می‌توانستیم گل های بیشتری به ثمر برسانیم. از بازی گذشته درس گرفتیم و به امید خدا تلاش خواهیم کرد که بازی فردا را برنده باشیم.

مجید نامجو مطلق در پایان این نشست خبری گفت: این اتفاقی که برای ما امروز افتاد و یک ساعت در راه بودیم، امیدوارم آخرین اتفاق باشه و تکرار نشود، ما فردا بازی مهمی داریم و نیاز به تمرکز داریم.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.