سرمربی تیم فوتبال الاهلی عربستان گفت: به بازیکنانی که در خطر محرومیت از مرحله بعد هستند در دیدار با استقلال بازی نمی‌دهم.

به گزارش خبرگزاری مهر، ولادان میلویویچ سرمربی تیم الاهلی عربستان در نشست خبری پیش از دیدار با استقلال ایران گفت: ما در صدر جدول هستیم و برای آمادگی جهت حضور در مرحله بعدی فلسفه من این است که با تمام قدرت ظاهر شویم تا به پیروزی برسیم.

سرمربی تیم الاهلی عربستان ادامه داد: برای من بازی مقابل استقلال مهم‌ترین بازی در حال حاضر است. باید مراقب هم باشیم. احتمالاً بازیکنانی که خطر محرومیت برای آنها وجود دارد را بازی نخواهم داد تا ریسکی متوجه ما نباشد.

میلویویچ خاطرنشان کرد: تیم‌ جوانی دارم که آنها آینده فوتبال عربستان هستند. ‌مسلماً به آنها فرصت خواهم داد تا در مقابل تیمی چون استقلال به میدان بروند تا ببینم آنها در میدان بازی و در رقابت‌هایی در این سطح تجربه کسب کنند.

سرمربی الاهلی درباره شانس تیم الشرطه عراق برای صعود و تاثیر نتیجه بازی امروز در تعیین دومین تیم صعود کننده گروه، یادآور شد: من در تمرینات روی پیروزی برنامه‌ریزی می‌کنم و نگران این نیستم که نتیجه بازی ما چه اهمیتی برای سایر تیم‌ها (الشرطه) دارد. ما بازی می‌کنیم که به پیروزی برسیم برای خودمان و نه دیگران.

به گزارش خبرنگار مهر، همچنین علی الاسمری بازیکن تیم فوتبال الاهلی در این نشست خبری گفت: من از شما (قطر) تشکر میکنم که ما را میزبانی می کنید. با کمک پروردگار امیدواریم که در هر بازی به پیروزی برسیم. ما اینجا هستیم تا با تمام قدرت در هر بازی ظاهر شویم و برای برد مقابل استقلال به میدان می رویم.

وی افزود: مهم‌ترین مسئله این هست که برای مرحله بعدی انتخاب شویم. این را به دست آورده‌ایم و قدم به قدم جلو خواهیم رفت تا به فینال برسیم.

بازیکن تیم الاهلی عربستان گفت: ما بازیکنان پرتجربه‌ای داریم. مربی بزرگی داریم که در کنار آنها امیدواریم به موفقیت برسیم.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.