روزنامه الرایه قطر در گزارشى از دیدار تیم‌هاى پرسپولیس ایران و الدحیل نوشت.

روزنامه الرایه قطر در گزارشى از دیدار تیم‌هاى پرسپولیس ایران و الدحیل نوشت. به گزارش خبرگزاری تسنیم، روزنامه الرایه قطر در گزارشی درباره دیدار شب گذشته پرسپولیس و الدحیل نوشت: الدحیل به یک پیروزى ارزشمند مقابل پرسپولیس ایران دست یافت و با تک گل معز على صدرنشین گروه شد. همانطور که انتظار مى‌رفت بازى با قدرت و سرعت قابل توجهى از سوى هر دو تیم آغاز شد که براى رسیدن به گل برترى تلاش مى‌کردند.

الدحیل براى عبور از دفاع منظم حریف ایرانى کار سختى داشت در حالى که پرسپولیس در نیمه اول به دنبال استفاده از توپ‌هاى بلند و ضد حملات بود. الدحیل با تلاش‌هاى ادمیلسون، رامین رضاییان و دودو مى‌خواست از عمق دفاع حریف استفاده کند اما خط دفاع منظم پرسپولیس به خوبى مقابل حملات الدحیل مقاومت کرد و عبور از دفاع این تیم دشوار به نظر مى‌رسید.

در آغاز نیمه دوم تلاش الدحیل براى رسیدن به گل ادامه داشت اما همچنان موقعیت جدى به دست نیامد تا اینکه ادمیلسون موفق به گرفتن یک ضربه پنالتى شد و معز على دروازه پرسپولیس را گشود. گل الدحیل باعث پیشروى پرسپولیس و تلاش این تیم براى جبران نتیجه شد. عیسى آل‌کثیر مهاجم پرسپولیس مى‌توانست زننده گل تساوى براى این تیم باشد. در نهایت بازى با یک گل به سود الدحیل تمام شد و امیدهاى این تیم براى صعود با صدرنشینى در گروه زنده شد. بازگشت بازیکنان مصدوم الدحیل موجب شد این تیم پس از مدت‌ها با ترکیب کامل خودش بازى کند.

پرسپولیس در نیمه اول بازى با سبک ویژه خودش مانع از حملات خطرساز الدحیل شد و همانطور که مى‌خواست جریان بازى را به خوبى کنترل کرد، آنها به دنبال حفظ نتیجه مساوى بودند اما در سوى دیگر الدحیل به پیروزى در این بازى نیاز داشت و در نهایت به خواسته خودش رسید.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.