مهاجم تیم فوتبال الشرطه عراق ابراز امیدواری کرد نتیجه‌ای در دیدار استقلال - الاهلی رقم بخورد که نماینده عراق را به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا برساند.

مهاجم تیم فوتبال الشرطه عراق ابراز امیدواری کرد نتیجه‌ای در دیدار استقلال - الاهلی رقم بخورد که نماینده عراق را به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا برساند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، مازن فیاض مهاجم تیم فوتبال الشرطه عراق در گفت‌وگو با سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC)، درباره تساوی یک - یک تیمش مقابل استقلال ایران با وجود گلزنی خودش اظهار داشت: ما در نیمه اول تیم برتر زمین بودیم، اما فرصت‌های گلزنی زیادی را از دست دادیم. در نیمه دوم هم موقعیت‌هایی برای گلزنی داشتیم که از آنها استفاده نکردیم. در فوتبال اگر از فرصت‌های خود استفاده نکنید، جریمه می‌شوید.

وی با بیان اینکه عدم برگزاری مسابقات رسمی در شش ماه گذشته روی تیم عراقی تأثیرگذار بوده است، تصریح کرد: در این شرایط برای ما خیلی سخت بود در لیگ قهرمانان آسیا که سخت‌تر از مسابقات داخلی است، بازی کنیم. ما سه بار در هفت روز بازی کردیم و این موضوع برای آمادگی بازیکنان مشکل ایجاد کرد. ما هنوز در رتبه دوم جدول گروه A هستیم و شانس صعود داریم. منتظر آخرین مسابقه هستیم و امیدوارم نتیجه این بازی کمک کند تا به دور حذفی برسیم.

تیم‌های استقلال ایران و الاهلی عربستان در آخرین دیدار گروه A لیگ قهرمانان آسیا، روز چهارشنبه به مصاف هم می‌روند که آبی‌پوشان با شکست نماینده عربستان می‌توانند به جمع ۱۶ تیم پایانی مسابقات برسند.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.