بازیکن انگلیسی تیم فوتبال لیورپول به دلیل مصدومیتی که در جریان تمرینات اخیر این تیم گریبانش را گرفت، حداقل سه هفته خانه‌نشین خواهد بود.

بازیکن انگلیسی تیم فوتبال لیورپول به دلیل مصدومیتی که در جریان تمرینات اخیر این تیم گریبانش را گرفت، حداقل سه هفته خانه‌نشین خواهد بود. به گزارش خبرگزاری تسنیم، کادر پزشکی باشگاه لیورپول با انجام معاینات تکمیلی روی جوئل ماتیپ بازیکنی که در تمرینات پیش از بازی شب گذشته (یکشنبه) این تیم مقابل چلسی مصدوم شد، آخرین وضعیت او را اعلام کردند.

بر این اساس، مدافع میانی انگلیسی تیم فوتبال لیورپول که به خاطر این مصدومیت عضلانی بازی مقابل چلسی را هم از دست داد، تا سه هفته آینده خانه‌نشین خواهد بود. این بدان معناست که او تا وقفه بعدی مسابقات لیگ برای انجام بازی‌های ملی در ماه اکتبر نمی‌تواند برای قهرمان فصل گذشته لیگ جزیره به میدان برود. ماتیپ ۱۹ ساله فصل گذشته هم به خاطر مصدومیت تعداد زیادی از بازی‌های تیمش را از دست داده بود و تنها در ۱۳ بازی در تمامی رقابت‌ها به میدان رفت. او طی ۱۱ ماه اخیر تنها یک بازی در لیگ برتر انجام داده است.

در همین حال کادر پزشکی چلسی آخرین وضعیت دیگر بازیکن مصدوم تیم، جو گومز را تشریح کرد که گویا وضعیت او بهتر است و می‌تواند از امروز تمریناتش را از سر بگیرد و انتظار می‌رود که بتواند در بازی پنجشنبه شب مقابل تیم دسته دوم لینکلن در جام اتحادیه و بازی هفته آینده مقابل آرسنال در لیگ برتر به میدان برود.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.