سرمربی تیم فوتبال لیورپول فاش کرد که یکی از اعضای این تیم را به خاطر خوشحالی کردن برای ۱۰ نفره شدن حریف بازخواست کرده است.

سرمربی تیم فوتبال لیورپول فاش کرد که یکی از اعضای این تیم را به خاطر خوشحالی کردن برای ۱۰ نفره شدن حریف بازخواست کرده است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، یکی از صحنه‌های جالب بازی شب گذشته (یکشنبه) تیم‌های فوتبال چلسی و لیورپول در هفته دوم لیگ برتر انگلیس، برخورد جدی یورگن کلوپ سرمربی لیورپولی‌ها با یکی از اعضای تیمش بود که پس از اخراج بازیکن حریف شروع به کف زدن کرد و داور را به خاطر تصمیمش تشویق کرد.

آندریاس کریستنسن بازیکن چلسی به خاطر متوقف کردن سادیو مانه در موقعیت تک به تک با دروازه‌بان تیم میزبان ابتدا کارت زرد گرفت، اما داور پس از بازبینی صحنه توسط VAR رنگ کارت را عوض و بازیکن چلسی را اخراج کرد. این اتفاق خوشحالی شدید یکی از اعضای لیورپول را به همراه داشت و او خرسندی‌اش را با کف زدن برای داور نشان داد.

تصور می‌شد که او یکی از بازیکنان تیم میهمان بوده که این کار را انجام داده است، کسی که کلوپ بر سرش فریاد زد و گفت: دیوانه‌‌ای؟ ما هرگز از این کارها نمی‌کنیم. اوکی؟

کلوپ در پایان بازی اما فاش کرد فردی که برای ۱۰ نفره شدن حریف خوشحالی کرد جزو بازیکنان نیمکت‌نشین نبوده است. او گفت: آن فرد یکی از بازیکنان ذخیره ما نبود بلکه یکی از اعضای کادر فنی بود و من هم توجیه‌اش کردم و او متوجه شد. الان هم دیگر مشکلی نیست، اما در آن لحظه کاری که او انجام داد برای من خوشایند نبود.

اخراج کریستنسن تأثیر بسزایی در روند بازی داشت چرا که باعث شد لیورپولی‌ها کاملاً بر توپ و میدان مسلط شوند و در نهایت هم بازی را با نتیجه ۲ بر صفر به سود خود به پایان رساندند.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.