مهدی مؤمنی هافبک تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در فصل گذشته گفت:‌ نیمکت‌نشینی در نیم‌فصل دوم لیگ سال قبل باعث شده است تا فعلاً بدون تیم بمانم.

مهدی مؤمنی هافبک تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در فصل گذشته گفت:‌ نیمکت‌نشینی در نیم‌فصل دوم لیگ سال قبل باعث شده است تا فعلاً بدون تیم بمانم. مهدی مؤمنی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره وضعیتش برای فصل آینده گفت: قرارداد من با صنعت نفت به پایان رسیده است و در حال حاضر بازیکن آزاد هستم. با تیم فصل گذشته‌ام که صحبتی نداشته‌ام و پیشنهادی هم به من نرسیده است. فعلاً شمال هستم و به صورت انفرادی تمرین می‌کنم تا ببینم شرایط چگونه پیش خواهد رفت.

وی با اشاره به عملکرد صنعت نفت در فصل گذشته تأکید کرد: ما در نیم‌فصل اول بسیار خوب کار کردیم و نتایج خوبی هم گرفتیم، ولی رفتن اسکوچیچ همه چیز را تغییر داد و در نیم‌فصل دوم خوب کار نکردیم. اگر شرایط نیم‌فصل اول ادامه داشت قطعاً می‌توانستیم به سهمیه گرفتن هم فکر کنیم، ولی متأسفانه این‌طور نشد و در نهایت از هدفی که داشتیم دور شدیم.

هافبک تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در فصل گذشته در پاسخ به این پرسش که آیا از عملکردش در فصل قبل راضی است، تصریح کرد: من در نیم‌فصل اول شرایط خوبی داشتم و در اکثر بازی‌ها به میدان رفتم، ولی در نیم‌فصل دوم وضعیت تغییر کرد و کم بازی کردم. این هم به خاطر سلیقه سرمربی بود. اگر هم تا الان بیرون مانده‌ام و با تیمی قرارداد امضا نکردم، دلیلش این است که در نیم‌فصل دوم نیمکت‌نشین بودم.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.