مدیر اجرایی باشگاه بایرن مونیخ همچنان نسبت به تمدید قرارداد دیوید آلابا مدافع اتریشی باواریایی‌ها امیدوار است.

مدیر اجرایی باشگاه بایرن مونیخ همچنان نسبت به تمدید قرارداد دیوید آلابا مدافع اتریشی باواریایی‌ها امیدوار است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، کارل هاینتس رومنیگه در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «اسکای» آلمان درباره آینده حرفه‌ای مدافع اتریشی باواریایی‌ها گفت: حرف‌هایی که باید زده می‌شد، گفته شده است، اما من طرفدار بحث درباره قراردادها در ملاء عام نیستم. ما می‌خواهیم آلابا را فراتر از سال ۲۰۲۱ در اختیار داشته باشیم. او ۱۲ سال است که در باشگاه بایرن مونیخ عضویت دارد و تبدیل به بازیکنی فوق‌العاده شده است. امیدوارم بتوانیم راه‌حلی برای تمدید قرارداد دیوید پیدا کنیم.

وی ادامه داد: هر دو طرف در پی یافتن راه‌حلی برای این موضوع هستند. امیدوارم بتوانیم به سازشی در این باره برسیم. مدیر برنامه‌های آلابا، مدیر برنامه‌های لواندوفسکی هم هست و ما سال گذشته برای تمدید قرارداد روبرت با یکدیگر به توافق رسیدیم. امیدوارم اتفاقی مشابه در مورد آلابا هم بیفتد و روی این موضوع کار می‌کنیم.

مدیر اجرایی باشگاه بایرن مونیخ همچنین در تمجید از سرمربی آلمانی باواریایی‌ها که فصل اخیر این تیم را به سه‌گانه قهرمانی رساند، اظهار داشت: بایرن مونیخ همیشه به تداوم همکاری علاقه‌مند است. اگر یک مربی برای مدت طولانی در اینجا می‌ماند، این بدین معناست که او موفق است. امیدوارم همکاری ما و هانسی فلیک طولانی‌مدت شود.

رومنیگه در بخش دیگری از صحبت‌هایش درباره هافبک چند فصل اخیر بایرنی‌ها که چند روز پیش به لیورپول پیوست، خاطرنشان کرد: پس از اینکه انتقال تیاگو به لیورپول قطعی شد، او را در پارکینگ دیدم که منتظرم بود. تیاگو من را به مدت پنج دقیقه بغل کرد و در حالی که گریه می‌کرد، از من تشکر کرد که شرایط را برای انتقال او به لیورپول مهیا کردیم.

وی در پایان درباره شایعه علاقه‌مندی باشگاه بایرن مونیخ به جذب سرجینیو دِست مدافع آژاکس گفت: شایعات در این باره را خوانده‌ام، اما هنوز نه به توافقی رسید‌ه‌ایم و نه چیزی نهایی شده است. این کاملاً روشن است که هانسی فلیک یک مدافع راست برای پشتیبانی از بنجامین پاوار می‌خواهد و حسن صالیحمیدزیچ (مدیر ورزشی بایرن) روی این موضوع دارد کار می‌کند.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.