بانوی پیر در تماسی که با مهاجم اروگوئه‌ای تیم فوتبال بارسلونا داشته به او اعلام کرده که دیگر شانسی برای پیوستن به تیم تورینی نخواهد داشت.

بانوی پیر در تماسی که با مهاجم اروگوئه‌ای تیم فوتبال بارسلونا داشته به او اعلام کرده که دیگر شانسی برای پیوستن به تیم تورینی نخواهد داشت. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه اسپورت کاتالونیا، باشگاه یوونتوس از جذب به موقع لوئیس سوارس مأیوس شده و به همین دلیل هم با او تماس گرفته تا اعلام کند که دیگر به پیوستن به بیانکونری امیدوار نباشد.

با توجه به پر بودن سهمیه یوونتوس برای استفاده از بازیکنان غیراروپایی، پیش شرط این تیم برای عقد قرارداد با سوارس این بود که او گذرنامه ایتالیایی‌اش را دریافت کند. سوارس به واسطه همسرش می‌تواند تابعیت ایتالیا را بگیرد اما فرآیند قانون و مراحل اداری این کار طولانی است و به همین دلیل یووه نمی‌تواند نام او را در فهرست بازیکنانش برای شرکت در لیگ قهرمانان اروپا رد کند. از این رو بانوی پیر به سراغ گزینه دوم خود یعنی ادین ژکو از تیم فوتبال رم رفته است. البته جذب ژکو هم مشکلات خاص خودش را برای یوونتوسی‌ها دارد چرا که رم اعلام کرده تا زمانی که جانشین ژکو یعنی آرکادیوژ میلیک را از ناپولی نخرد، حاضر به فروش مهاجمش نیست.

با این حال طبق گزارش نشریه گاتزتا دلواسپورت، یوونتوس آب پاکی را روی دست سوارس ریخته و به او گفته است که دیگر امیدی به پیوستن به بیانکونری نداشته باشد. طبق اعلام این نشریه، فابیو پاراتیچی مدیراجرایی باشگاه یوونتوس با سوارس تماس گرفته تا به او بگوید که بانوی پیر تصمیم قطعی خود را برای جذب ژکو گرفته است و او هم می‌تواند به سایر پیشنهادهایش فکر کند.

رونالد کومان سرمربی جدید بارسلونا در برنامه‌های تاکتیکی خود جایی برای سوارس ندارد و در سه بازی تدارکانی که تیمش انجام داده هم از او استفاده نکرده است.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.