سرمربی تیم فوتبال آرسنال معتقد است شاگردانش در برتری شب گذشته مقابل وستهام خوش‌شانس بوده‌اند.

سرمربی تیم فوتبال آرسنال معتقد است شاگردانش در برتری شب گذشته مقابل وستهام خوش‌شانس بوده‌اند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، میکل آرتتا در پی برتری خانگی ۲ بر یک شب گذشته (شنبه) شاگردانش مقابل وستهام در هفته دوم لیگ برتر انگلیس و کسب دومین برد متوالی خود در این رقابت‌ها گفت: به طور حتم در مقاطعی از بازی کمی خوش‌شانس بودیم، اما با این حال ما همیشه به دنبال راهی برای رسیدن به پیروزی هستیم و این ذهنیتی است که می‌خواهم تیمم همیشه داشته باشد و باور داشته باشد که تا آخرین لحظه می‌توانیم به این هدف‌مان برسیم.

وی افزود: حتی اگر بازی‌هایی باشد که ما به دردسر می‌افتیم، در واقع این خودمان هستیم که خود را در مقاطعی از بازی به دردسر می‌اندازیم، اما در نهایت در این دیدار موفق شدیم سه امتیاز بازی را از آن خود کنیم. ما برای کسب پیروزی اینجا هستیم. از این بازی نکته‌برداری هم کردیم، چون چیزهایی زیادی هست که باید در آنها پیشرفت کنیم.

سرمربی اسپانیایی آرسنال که شاگردانش از دو بازی اول خود در لیگ برتر شش امتیاز کسب کرده‌اند، درباره اینکه آیا می‌تواند آرسنال را این فصل یکی از مدعیان اصلی قهرمانی دانست، اظهار داشت: به نظرم ما با جایگاهی که می‌خواهیم در آنجا باشیم، فاصله زیادی داریم. به نظرم اگر از هر مربی در لیگ برتر بپرسید که آیا از روند تیم‌تان راضی هستید، پاسخ منفی را از آنها خواهید شنید.

آرتتا تصریح کرد: ما پیش‌فصل نصف و نیمه‌ای داشتیم و هنوز در مرحله سازگاری هستیم. برخی بازیکنان هنوز صد درصد آماده نیستند، اما فوق‌العاده است که فصل را با پیروزی آغاز کردیم و حالا شش امتیاز داریم.

وی همچنین درباره آینده حرفه‌ای مهاجم فرانسوی‌اش که در این دیدار گل اول توپچی‌‌ها را به ثمر رساند، تصریح کرد: در حال حاضر ما مذاکره‌ای با لاکازت برای تمدید قرارداد نداشته‌ایم. ما هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن در بازار نقل‌وانتقالات داریم و در حال حاضر تمرکزمان روی این کارهاست. لاکازت بازیکنی است که از او خیلی راضی هستم و فکر می‌کنم از زمانی که من آمده‌ام، نشان داده‌ایم که به او ایمان داریم.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.